Strona główna

Adaptacja pomieszczeń na III piętrze w internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych I Technicznych w Pasłęku na całoroczne schronisko młodzieżowe


Pobieranie 4.28 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar4.28 Kb.
ZNAK ZSEiT 22-2241/1/11

Pasłęk dnia 10.02.2011r



ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, al. Wojska Polskiego 36, 14-400 Pasłęk informuje, że w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na: Adaptacja pomieszczeń na III piętrze w internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku na całoroczne schronisko młodzieżowe,

Zamawiający informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty. Do przetargu wpłynęło 13 ofert.

Do realizacji zamówienia wybrano ofertę firmy:

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Laskowski AL-BAU Elbląg;
Al. Grunwaldzka 5/9; 82-300 Elbląg.

Wykonawca zaproponował kwotę brutto : 349 086,64 zł
Do przetargu przystąpiły następujące firmy:

Lp. Nazwa oferenta Cena w zł

1 IMPEL TECH SOLUTIONS Sp. z o.o. W-wa 399983,48

2 Zakład Ogólnobudowlany P. Buczkowski Gietrzwałd 503386,71

3 Usługi Remontowo –Budowlane K.B. Szyłejko Olsztyn 488175,93

4 Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa Rodło Kwidzyn 492262,95

5 Usługi Remontowo-Budowlane AL-BAU Elbląg 349086,64

6 FH-U Marbud M. DomerackiPasłęk 379865,87

7 WPPHU SADEL Nowy Dwór Gdański 356214,35

8 HMB-U DOMLUX S. Zieliński Pasłęk 379674,11

9 PU EKO-DREW Morąg 349160,38

10 ELEKTROMIR M. Piotrowski Olsztyn 513222,42

11 ROKKOL Sp. z o.o. Elbląg 380965,74

12 PB CEWAR s.c. Elbląg 356700,00

13 PRIMBUD FR-B Nowa Wieś 448819,95
Uzasadnienie wyboru

Na podstawie przyjętych kryteriów: cena 100%


Zatwierdził:

Marian Matuszczak


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość