Strona główna

Aktualności o Transformacji październik 2011


Pobieranie 29.58 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar29.58 Kb.
Aktualności o Transformacji - październik 2011

W miarę, jak oglądamy to co się dzieje na świecie, widzimy jak wiele osób traci swoje domy z powodu kataklizmów pogodowych, wojen, czy też problemów finansowych. I to oczywiście wywołuje poruszenie w naszych sercach.


Jest jeszcze inny dramat, który dzieje się w milczeniu, i który to dotyczy wielu z nas. Chodzi o to, w jaki sposób pozwalamy wyciągnąć się poza nas samych. Coraz więcej ludzi czuje się rozkojarzonych i izoluje się w miarę, jak zmierzamy ku niepewnej przyszłości i temu ,co nam ona przyniesie, a także podczas kiedy jesteśmy otoczeni zmianami dziejącymi się wokół nas oraz stresem w naszym życiu.
Sadzę, że jest to sprawa, którą sami w sobie musimy zaadresować. Ponieważ to z powodu ego czujemy coraz większą potrzebę izolowania się od życia i od poczucia bycia sobą.
A to czego planeta oraz całe życie potrzebuje obecnie jest, abyśmy zostali w domach, spoczęli w rękach naszego boskiego ducha i świecili naszym światłem na cały świat. Jednakże zauważam, że dla wielu jest to trudne, kiedy stres życia codzienneg pozwala ego na przejęcie roli i dużo osób traci wtedy poczucie bycia w centrum. I jest to oczywiście przejaw tracenia duszy.
Nadszedł czas, aby podjąć mocną decyzję i wrócić do domu, do naszego ducha. Istnieje potrzeba, abyśmy wszyscy wykonali coś w rodzaju odzyskania utraconej duszy, aby przywołać siebie z powrotem.
Oczywiście, jeśli przeszedłeś przez jakiś kryzys, wtedy może lepiej udać się do osoby praktykującej szamanizm i przejść przez terapię odzyskania duszy. I istnieje światowa lista świetnych osób praktykujących szamanizm, którą można znaleźć na stronie www.shamanicteachers.com.
Jednak rodzaj utracenia duszy, o którym piszę to jest ten, kiedy pozwoliliśmy, aby życie wyciągnęło nas poza nas samych i wyszliśmy poza swoje centrum, ale ciągle mamy możliwość, abyśmy sami byli w stanie wrócić do centrum.
Sposób uzdrawiania w tym przypadku polega na tym, że podejmujemy decyzję, aby się skupić, wrócić do centrum i spocząć w ramionach naszego ducha.
W książce „Medicine for the Earth” opisałam ćwiczenia pochodzące z Psychosytnezy. W tej formie terapii jest powiedziane, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi ciałem i umysłem. Mamy w sobie duchowy składnik, który ma poczucie chwili i przemieszcza się z wdziękiem i łatwością poprzez zmiany.
Ja pracuję nad sobą powtarzając: „Jestem czymś więcej niż moje ciało i umysł. Jestem nieograniczoną istotą duchową.”
Kiedykolwiek czuję, że jestem wyciągana poza siebie przez życiowe stresy, zaczynam powtarzać powyższe stwierdzenia. I natychmiast przenoszę się w stan wewnętrznego spokoju i czuję, że się poszerzam, a nie kurczę.
W skoncentrowianiu się i zestrojeniu z duchowym biciem serca, biciem serca boskiej perfekcji, pomoże ci albo wyjście na zewnątrz i położenie się na ziemi lub też nastawienie spokojnej muzyki i wyobrażanie sobie, że się leży na ziemi.
Kiedy zauważysz, że jestes wyciągany poza siebie poprzez minione wydarzenia lub strach przed przyszłością, przywróć siebie do chwili obecnej poprzez myślenie o czymś, co kochasz w twoim życiu. Przejdź w do sfery poczucia wdzięczności.
Pracuj nad otwieraniem swoich czakramów korony, trzeciego oka oraz serca. Możesz naprawdę zmienić swoją percepcję, kiedy będziesz obserwował świat oczami swojej duszy. To otwiera twoje trzecie oko. Sprowadzanie tego poprzez boską mądrość otwiera twoją czakrę korony. I oczywiście otwieranie twojego serca pozwala ci na cieszenie sie z miłością całym życiem. Kiedy znajdujemy się w stanie miłości tworzymy dom, do którego możemy wracać.
Ego widzi strach. I to jest właśnie charkterystyczne dla separacji. Wykonuj ćwiczenia, których się nauczyłeś, aby powrócić do stanu jendości i boskiego światła.
Świat zewnętrzny wszystkim nam przysparza trudności w przechodzeniu do swojego wnętrza i znalezieniu prawdziwego spokoju i poczucia bycia bezpiecznym.
Na ten temat napisałam w swoim wrześniowym blogu dla Huffington Post. Jego tytuł to: „Jak stworzyć bogaty ogród wewnętrzny”.
Możesz spojrzeć na to co napisałam, aby dostać wiecej pomysłów na to, w jaki sposób wrócić z powrotem do domu. Link do strony to:

http://www.huffingtonpost.com/sandra-ingerman-/inner-garden_b_942092.html


Rozmawiałam ze swoją przyjaciółką, Gail, na temat potrzeby wezwania naszej duszy do domu. A Gail użyła magnesu, jako metafory. Mówiła o tym, jak bardzo ważne jest przyciąganie duszy z powrotem do domu.
Opowiadała na temat magnesu, który z jednej strony ma negatywne przyciąganie, z drugiej pozytywne. Jak wiesz, jeśli trzymasz w ręku dwa magnesy i jeden trzymasz nie poruszając nim, a drugim obracasz na około tego pierwszego możesz go przyciągnąc lub odepchnąć.
Gail powiedziała, że życiowe stresy i lawinowa reakcja ego w postaci podejmowania działań lub zamartwiania się wpływa na zmianę biegunów i tworzy się pole, gdzie czyjaś istota wewnętrzna kończy na byciu wypchniętej lub obróconej.
Jest ważne, aby znaleźć metody, które pozwoliłyby przyciągnąć twoją wewnętrzną istotę do środka, a nie wypychać ją na zewnątrz. Gail stosuje do tego taniec. I ja wiem, że mam kilka pasji, które tworzą przyciąganie mojej wewnętrznej istoty z powrotem do domu.
W książce „How to Thrive in Changing Times” napisałam na temat używania dwóch magnesów, aby poczuć energię potrzebną do osiągnięcia oczekiwanego przez nas rezultatu. W tym miesiącu możesz spróbować użyć dwóch magnesów, aby fizycznie poczuć co się czuje, kiedy twoja wewnętrzna istota jest przyciągana z powrotem do ciebie, po tym jak rozproszyła się z powodu życiowych wydarzeń.
Każdego dnia poświęć trochę czasu, aby pobyć ze swoją wewnętrzną istotą i zrób wszystko to, co jest konieczne, aby upewnić się, że znajdujesz się w chwili obecnej i w centrum.
Nie pozwól wytrącić się z równowagi poprzez wydarzenia na świecie. Znajdź swoją siłę wewnętrzną. Spocznij w ramionach swojego ducha. I wiedz, że jesteś nieograniczonym duchem, który płynie z łatwością i wdziękiem po falach zmian, które przynosi życie.

Pełnia księżyca przypada 11 października. Poświęć trochę czasu i jeśli zajdzie taka potrzeba, sprowadź siebie do domu. Wyrusz w podróż do wnętrza siebie i doświadcz swojego wewnętrznego światła. Następnie wyobraź sobie piękną i promieniującą sieć światła, którą wspólnie zaplatamy. Wyobraź sobie, że dosięgasz swoimi palcami, wypełnionymy boskim światłem, i dotykasz części tej sieci. Tysiące z nas będą dotykać tej sieci tego dnia. Zaobserwuj światło i miłość globalnej społeczności przemieszczające się po sieci.


Jeśli jesteś nowym czytelnikiem „Aktualności o Transformacji” przeczytaj instrukcje w artykule „Tworzenie Ludzkiej Sieci Światła” zamieszczonego na głownej stronie. Następnie przyłącz się poprzez zastosowanie się do instrukcji.
Pozwólmy na podtrzymywanie w miłości naszej globalnej społeczności i postrzeganie siebie, jako promieniujących istot świetlnych pełnych zdrowia i radości.
Tłumaczenie: Dorota Goczał
Ogłoszenia:
I am delighted to announce that Filitsa Giannakopoulou is translating the Transmutation News into Greek. Let us send great gratitude and blessings to Filitsa for helping to bring the Greek community into to our circle!
As I mentioned above I have a new blog on the Huffington Post:

“How to Cultivate a Rich Inner Garden”. Please click on the following link to read the blog. And please pass the link onto to those that this information will be helpful to:


http://www.huffingtonpost.com/sandra-ingerman-/inner-garden_b_942092.html
When I posted my calendar in 2011 I noted that I would be teaching a One Week training on extraction, psychopomp work, and Healing with Spiritual Light in 2012.
Now some of you have been writing to me and inquiring about my plan to teach the course in 2012. I will certainly schedule the course if there is enough interest.
If you are interested in attending this course please email Ruth Aber at: aruthabelle@aol.com. I just want to get a sense of the interest level.
I want to remind you of the online course “Experiencing the Shamanic Journey” which begins October 3.
I am very excited about this course which offers an in-depth training program on the essentials of shamanic practice through six weekly video learning sessions, plus two live interactive sessions with me.
Sounds True has produced this course and did an amazing job pulling the material together. And they are charging a very reasonable charge for such a training - $99 for the course.
For more information and to register please visit:

www.Soundstrue.com/IngermanJourney


I am slowly starting to schedule my 2012 trainings. Here is a training I will be offering with Betsy Bergstrom in April of 2012. We had such a wonderful experience teaching together in 2009. And we have received a lot of requests to repeat the workshop. We are adding new experiences to this new training.

Dancing Through Changing Times

Co-taught by Betsy Bergstrom and Sandra Ingerman
April 12-16 2012

In Santa Fe, New Mexico at Sunrise Springs Retreat and Conference Center

For information and registration please contact:

Ruth Aber

email: aruthabelle@aol.com

phone: 505-474-0386


We all were born with the destiny to be present during the great changes that will lead us to a true shift in the evolution of consciousness.
And although this can be very exciting we are all being deeply challenged to wake up and make significant changes in our own lives and help others to do the same.
Betsy and Sandra will guide us using their combined toolbox of how we can face the challenges ahead and move with grace so that we can follow our true destiny to help birth the next evolution of consciousness.
Journeywork, ceremony, time on the land, and some work with the voices of the ancients will be included.

In this workshop we will address:


How to face change and deal with our fearful patterns that come up during transitions.
We will tap into our oracular abilities and the healing energies that can come through to help us personally and as a community as well as attune ourselves to higher beings who can help us in our process of evolution.
This will be a time for us to do some personal healing work and at the same time look at tapping into the strength of working together in a supportive and loving community.
Some of our work will include:

Seidr work

calling down the power of the moon

cultivating our inner garden

We will go out to visit some extraordinary petroglyphs to learn from the ancients.
The prerequisite for this workshop is knowing how to journey to helping spirits. If you need to find a local shamanic teacher who can teach you journey skills please visit www.shamanicteachers.com
Bio Betsy
Betsy Bergstrom is a full-time shamanic teacher and practitioner, considered by many to be one of the foremost workshop leaders specializing in depossesion methods teaching in the world today.
She holds the rare ability to open portals between worlds, archetypes and dimensions for the explicit purpose of gathering knowledge, changing possibilities and attuning to a higher awareness. As a recognized seer and oracle, she brings inspiration and knowledge to her students through constellating mythic landscapes with important stories to tell. For the last decade her gifts have focused on the compassionate release of possessing

spirits to create healing for the possessed, the possessor and the world itself.


As well as extensive training with both indigenous shamans and in classical shamanism, Betsy is a lineage holder and dharma protector in the Tibetan tradition of Chod in the lineage of Machik Lapdron and Padampa Sangye and is dedicated to sharing Dakini Wisdom.
www.betsybergstrom.com


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość