Strona główna

Albert duinkerken


Pobieranie 4.69 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar4.69 Kb.
ALBERT DUINKERKEN

Pan Albert Duinkerken urodzony 14 maja 1957 r. jest obywatelem Holandii, zamieszkałym w Hoogeveen.

Współpracuje z Gminą Bystrzyca Kłodzka od 1995 r. W 1995 r. włączył się w pomoc humanitarną, a szczególnie wiele pracy włożył w zbieranie funduszy i organizację pomocy po powodzi w 1997 r.

Zestawienie prac i działań Alberta Duinkerken, wykonanych na terenie Gminy Bystrzyca Kłodzka w latach 1994-2015 :

1994-2008- Członek Stowarzyszenia Zuidwolde, aktywny współorganizator zbiórek odzieży i sprzętu do rehabilitacji chorych na terenie Holandii, następnie własnym transportem dostarczał je do Bystrzycy Kłodzkiej,

2004- przekazał nieodpłatnie dla Centrum Integracji Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej ciągnik wielofunkcyjny „Weideman”, chwytak kostki betonowej, chwytak do krawężników, zagęszczarkę do gruntów oraz nożyce do cięcia kostki. Dzięki powyższym sprzętom został wyposażony warsztat brukarski,

2005-2006- fundator stypendium dla dzieci realizowanych przez Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika,Od 2008 r. wspomaga naszą gminę poprzez organizację zbiórek odzieży, sprzętu pierwszej pomocy i do rehabilitacji, która służy wszystkim mieszkańcom gminy. Wspomagał również szpital organizując transport łóżek. Dzięki tej inicjatywie zostały wyposażone dwa oddziały szpitala w Bystrzycy Kłodzkiej, dostarczył również własnym transportem odzież do magazynu rzeczy używanych przy OPS oraz sprzęt do rehabilitacji chorych.

Pan Albert Duinkerken wykazuje zaangażowanie w służbie drugiemu człowiekowi, ściśle współpracuje z wieloma instytucjami, placówkami, organizacjami pozarządowymi, aby aktywnie wspierać środowisko lokalne (w szczególności osoby niepełnosprawne, straszne, samotne, ubogie). W swoim postępowaniu kieruje się dobrem środowiska lokalnego, podejmując inicjatywy na rzecz poprawy warunków życia mieszkańców Gminy Bystrzyca Kłodzka.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość