Strona główna

Aleksandrowicz znowu kłamie I obraża jadwiga Aleksandrowicz w artykule w Gazecie Pomorskiej z dnia 23 maja 2014 r. „Wielka woda idzie od południa. Alarm!”


Pobieranie 4.45 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar4.45 Kb.
ALEKSANDROWICZ ZNOWU KŁAMIE I OBRAŻA

Jadwiga Aleksandrowicz w artykule w Gazecie Pomorskiej z dnia 23 maja 2014 r. „Wielka woda idzie od południa. Alarm!” kolejny raz z pełną premedytacją ubliża i obraża mieszkańców Nieszawy, a szczególnie tych, którzy ciężko i często z wielkim zaangażowaniem oraz poświęceniem swojego wolnego czasu pracują w sztabie kryzysowym w mieście.

Osoby, które za zadanie mają zabezpieczać nieszawskie promy, wykazały się wyjątkową troską i poświęceniem.

Wielka woda rzeczywiście przyszła do Nieszawy, chociaż bywały lata, w których była wyższa i zagrożenie było znacznie większe. Tym razem straty będą raczej niewielkie. Po zejściu wody z Placu Hallera zostanie on sprawnie i szybko uprzątnięty.

Ale ta woda rzuciła nie promem, który stoi w tym samym miejscu, w którym stał, a Jadwigą Aleksandrowicz i spowodowała uszkodzenia w głowie Pani Aleksandrowicz, nie potrafię określić, czy na skutek zwykłego podtopienia i związanego z tym niedotlenienia mózgu, czy też może jakiegoś innego urazu np. uderzenia.

Tylko osoba kontuzjowana może widzieć to, czego inni nie widzą, np. nie zabezpieczone promy, wyrzucone na parking. Chociaż nieszawianie o pisaninie Pani Aleksandrowicz mają wyrobioną opinię, tym razem zdecydowałem się jednak odpowiedzieć osobiście, ponieważ uważam, że tym oddanym pracownikom należy się poszanowanie i podziękowanie, a ja jako Burmistrz Miasta nie mogę pozwolić, aby ich lekceważono i z premedytacją pomawiano i obrażano.


Marian Tołodziecki

Burmistrz Miasta Nieszawa


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość