Baśniowy Dzień Dziecka 30-31 maja w Kinie Praha!Pobieranie 12.83 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar12.83 Kb.

Informacja prasowa Warszawa, 12 maja 2015

Baśniowy Dzień Dziecka

30-31 maja w Kinie Praha!
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Baśniowy Dzień Dziecka w Kinie Praha. W dniach 30-31 maja odbędą się projekcje najnowszych bajek połączone z mnóstwem atrakcji: mini disco show, gry i zabawy z animatorami, malowanie buziek, konkursy z nagrodami.

Zapraszamy na Baśniowy Dzień Dziecka w Kinie Praha, który dostarczy sporej dawki emocji! Od 30 do 31 maja odbędą się specjalne pokazy filmów: „Rechotek”, „Kraina jutra”, „Kapitan Szablozębny i skarby piratów”, „Sekrety morza”, „Ups! Arka odpłynęła” oraz „Alfie, mały wilkołak”. Od godz. 11.30 na dzieci będzie czekać spora doza muzyki, tańce, a także liczne gry i zabawy. Tylko w Kinie Praha dzieci zamienią się w swoją ulubioną bajkową postać, udadzą się na Spacer Czerwonego Kapturka, podczas którego nazbierają pyszności dla Babci i nie dadzą się zjeść wilkowi, a także dowiedzą się jak smakuje sok z gumijagód, który pozwoli skakać pod same chmury!

Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć przed lub po wybranym seansie.

Animacje dla dzieci odbywają się w godz.11.30-14.30.

W ramach Baśniowego Dnia Dziecka na ekranie Kina Praha zobaczycie:

  • Rechotek (2D, dubbing) – Żaba, która nie wie, kim jest, wyrusza w podróż z najlepszą przyjaciółką latającą wiewiórką, by szukać własnego miejsca na świecie. Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! W polskim dubbingu: Wojciech Mecwaldowski.

  • Kraina jutra (dubbing) – Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni.

  • Kapitan Szablozębny i skarby piratów (dubbing) – Kapitan Szablozębny, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po krańce świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży, w ręce piratów wpada stara małpa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów.

  • Sekrety morza (2D, dubbing) – to nominowana do Oscara najpiękniejsza bajka roku, która zabiera widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez pół foki pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci.

  • Ups! Arka odpłynęła – nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane.

  • Alfie, mały wilkołak (dubbing) – przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Dolfje zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony i z obawy przed reakcją rodziców oraz utraty domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

Zapraszamy najmłodszych na Baśniowy Dzień Dziecka w Kinie Praha, a także na nasz stały cykl „Praha dzieciom - rodzinne poranki artystyczno – filmowe”!

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna Polubiec-Mrowińska

email: kasia@kinopraha.pl

tel: 728 875 350

WWW.KINOPRAHA.PL

©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy