Strona główna

Bokka 25 marca 2015 Warszawa, Klub Stodoła


Pobieranie 6.37 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar6.37 Kb.
BOKKA
25 marca 2015

Warszawa, Klub Stodoła
BOKKA był bez wątpienia najbardziej niezwykłym projektem roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Grupa od początku działa incognito. Łączą ambitny pop z elektroniką. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.
Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI.
Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.
Pierwszy singiel BOKKI Town Of Strangers został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, czy Paula McCartneya, a teledysk do tego utworu na YouTube ma już prawie 2 miliony odsłon. Debiutancki album zespołu pt. BOKKA wydany został w listopadzie 2013r.
Zespół BOKKA wystąpi w Stodole już 25 marca.
Zapraszamy!

Bilety:


Do 3 marca - 33 PLN (stojące)/53 PLN (balkon)

Od 4 marca – 40 PLN (stojące)/60 PLN (balkon)


do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, eventim.pl, ebilet.pl, Ticketpro.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość