Strona główna

Bracia I krzysztof cugowski zapraszamy na pełen gitarowego kunsztu I rockowej energii koncert zespołu bracia


Pobieranie 6.34 Kb.
Data17.06.2016
Rozmiar6.34 Kb.
BRACIA i krzysztof cugowskI

ZAPraszamy na pełen GITAROWEGO kunsztu i rockowej energii koncert zespołu BRACIA. gOŚCIEM SPECJALNYM KONCERTU będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI.


publiczność będzie świadkiem niezwykłego koncertu, podczas którego usłyszy największe hity zespołu bracia oraz kilka przebojów budki suflera. w ubiegłym roku budka suflera zakończyła swoją działaność po 40-u latach istnienia, zamykając ważny rodział w historii polskiego rocka. krzysztof cugowski kontynuuje swoją muzyczną przygodnę, koncertując ze swoimi synami piotreM i wojtkiem. premierowy występ tego wyjątkowego projektu muzycznego miał miejsce 7 lutego podczas gali 25-lecia radia rmf fm, w warszawskim teatrze narodowym. można go obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=yJEf60kkwXc 

 

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. PIOTR JEST JEDNYM Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH WOKALISTÓW, NATOMIAST WOJTEK JEST CENIONYM W BRANŻY MUZYCZNEJ GITARZYSTĄ.


zespół ma w dorobku cztery płyty: „fobrock”, „trubiute to queen”, „zapamiętaj” oraz najnowszy „zmienić zdarzeń bieg”.
ich ostatni album „zmienić zdarzeń bieg” uzyskał status złotej płyty. pochodzące z tego albumu przeboje podbiły wszystkie możliwe listy przebojów. w marcu ukazała się „platynowa edycja” tej płyty z nowym utworem „niepisane” oraz dvd z akustycznym koncertem ZAREJESTROWANYM na zamku książąt pomorskich w szczecinie.

skład zespołu:Piotr Cugowski - śpiew
Wojciech Cugowski - gitara, śpiew
Tomasz Gołąb - gitara basowa
Jarosław Chilkiewicz - gitara
Bartłomiej Pawlus – perkusja
ORAZ GOŚĆ SPECJALNY:
KRZYSZTOF CUGOWSKI - ŚPIEW


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość