Strona główna

Cech rzemiosł motoryzacyjnych rok założenia 1948 w Warszawie


Pobieranie 10.24 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar10.24 Kb.


CECH RZEMIOSŁ MOTORYZACYJNYCH


Rok założenia1948
w Warszawie
00-252 WARSZAWA, ul. PODWALE 11 Tel.:/Fax: 635-04-64Nowe ustawy ubezpieczeniowe i regulacje rynku motoryzacyjnego w związku z wejściem do Unii Europejskiej”-

Szkolenie dla Pracowników Serwisu Motoryzacyjnego oraz wszystkich firm powiązanych

z ubezpieczeniami do Kontaktu z towarzystwem ubezpieczeń i z Klientem
Mamy przyjemność zaprosić Pana/Panią na jednodniowe warsztaty poświęcone nowej ustawie ubezpieczeniowej, która obowiązuje od 1 stycznia 2004 r. i regulacjom prawnym dotyczących rynku motoryzacyjnego – dyrektywa GVO – zacznie działać w Polsce po 1 maja 2004 r.
Warsztaty poprowadzi znany ekspert do spraw techniki motoryzacyjnej i ubezpieczeń komunikacyjnych, autor artykułów do Gazety Ubezpieczeniowej i Giełdy Samochodowej, autor książki „Vademecum ubezpieczeń komunikacyjnych” - Pan ANDRZEJ MAKOWSKI
Vademecum ubezpieczeń komunikacyjnych” nowa edycja książki zawierająca aktualne zmiany przepisów ubezpieczeniowych - dostępna będzie na szkoleniu oraz w Cechu.
Celem warsztatów jest przygotowanie przedsiębiorców i pracowników warsztatów do nowych zasad, jakimi będzie się kierował rynek motoryzacyjny, a w szczególności rynek ubezpieczeniowy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych: najważniejsze zmiany funkcjonowania rynku ubezpieczeń, w tym komunikacyjnych, problemy z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych: opóźnienie i zwłoka ubezpieczyciela w wypłacie odszkodowania z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych, realizacja obowiązku wypłaty odszkodowania z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych a orzeczenie organów wymiaru sprawiedliwości, pojęcie szkody częściowej i szkody całkowitej według orzecznictwa sądowego, zagadnienie zakresu odpowiedzialności ubezpieczyciela w związku z przywróceniem uszkodzonego pojazdu do stanu poprzedniego, podatek VAT jako element szkody, uwolnienie cen części zamiennych i wpływ tego zagadnienia na rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, stawka za roboczogodzinę jako element kształtowania dochodu warsztatu naprawczego.
Termin warsztatów: 11 maj 2004 r. /wtorek/

2 czerwiec 2004 r./środa/

Czas szkolenia: godz. 10.00 – 17.00

Miejsce szkolenia: Zakład Doskonalenia Zawodowego Warszawa ul. Podwale 13

Koszt szkolenia obejmuje: 7 godzin wykładów, materiały szkoleniowe ze wzorami pism, lunch, przerwy kawowe. Uczestnik szkolenia otrzymuje „Zaświadczenie o Ukończeniu Szkolenia”.


Zgłoszenia przyjmowane są faxem w kolejności nadejścia; zgłoszenie jest zobowiązaniem do pokrycia kosztów uczestnictwa.

Formularz potwierdzający uczestnictwo w załączeniu.
TELEFONICZNY DYŻUR EKSPERTA

W dniu 5 maja 2004 r./środa/ w godz. 12.00 - 16.00


pod numerem tel. /0 22/ 635-04-64 lub osobiście w biurze Cechu ul. Podwale 11, w Warszawie
Pan ANDRZEJ MAKOWSKI - ekspert ds. ubezpieczeń, będzie odpowiadał na Państwa pytania dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.


Kierownik Biura Cechu

Beata Półtorak


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość