Strona główna

Charakterystyka firm uczestniczących w misji gospodarczej do polski


Pobieranie 14.78 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar14.78 Kb.

CHARAKTERYSTYKA FIRM UCZESTNICZĄCYCH W MISJI GOSPODARCZEJ DO POLSKI


CONSJEO CAMARAS DE ANDALUCIA- Zrzeszenie Izb Handlowych Andaluzji

http://www.camarasandalucia.com/es/

Zrzeszenie Izb Handlowych Andaluzji gromadzi w sumie 15 Izb Handlowych z 8 provincji Andaluzji. Działalność Zrzeszenia skupia się wokół poprawy konkurencyjności andaluzyjskich MŚP poprzez promowanie i wdrażanie kultury innowacyjności, działania promocyjne na rzecz internacjonalizacji, szkolenia i doradztwo.CONSORCIO DE JABUGO S.A.

http://www.consorciodejabugo.com/

Producent i sprzedawca wieprzowiny iberyjskiej, zarówno mięso świeże (mrożone), jak i dojrzewające. Szerokie portfolio wędlin iberyjskich. Producent i dystrybutor czystego, owczego sera dojrzewającego (od miękkiego do bardzo twardego).Oczekiwane kontakty podczas misji:

Importerzy, dystrybutorzy i sklepy wyspecjalizowane, dystrybutorzy dla sektora HoReCa.ARTESANIA TEXTIL DE GRAZALEMA SA

http://www.mantasdegrazalema.com/es/index.php

Producent średnio-wysokiej jakości produktów z wełny. Renomowana jakość i marka - szaliki, szale, poncza, peleryny, krawaty. Wełna o cienkiej i miękkiej strukturze. Dział Dom - wełniane koce, koce dla dzieci, wypełnienie łóżeczek niemowlęcych, dekoracje, koce do podróży i inne.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Dystrybutorzy lub detaliści dekoracji, rzemiosła, artykułów dla domu, mieszkania (poziom średnio wysoki) zainteresowani zakupem kocy. Akcesoria - dystrybutorzy i sieci handlowe, którzy chcieliby sprzedawać produkt pod swoją marką. Produkcja na zamówienie - dystrybutorzy lub klienci, którzy wyposażają hotele, produkty specjalne.MONTEXAQUEZ OLIVA, S.L.

http://montexaquezoliva.es/galeria1.html

Produkcja, przechowywanie i pakowanie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia (Virgen Extra)Oczekiwane kontakty podczas misji:

dystrybutorzy, sieci handlowe, sklepy wyspecjalizowane, dystrybutorzy dla sektora HoReCa.LUJOVI, S.C.A

http://www.lujovi.com/

Produkcja truskawek i malin, oraz przygotowanie, opakowanie i wprowadzenie do obrotu. Rodzinny biznes, 20 lat doświadczenia, firma dobrze znana w swojej branży. Jej produkt: cuore pack (opakowanie w kształcie serca) - opatentowany w całej UE, różnej wielkości i o różnej wadze. Passion-pudełka 1 i 2 kg., spotkały się z dużym uznaniem na rynku. W ofercie również inne marki w opakowaniach różnych typów i rozmiarów.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Swoje produkty chcą sprzedawać bezpośrednio do supermarketów i dużych sieci handlowych, mając na względzie jakość produktu, oraz brak dodatkowych marż pośredników. Ponadto interesują ich hurtownicy tego typu produktów. Poprzez takie podejście firma będzie mogła bezpośrednio weryfikować i kontrolować potrzeby rynku.OLEOESTEPA

http://www.oleoestepa.com/

Lider w produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Surowiec wykorzystywany do produkcji w 100% pochodzi z własnych plantacji. Zapewniają ciągłość dostaw oraz jakość produktu. Certyfikaty LIF, BRC, ISO 14001, ISO 17025. Produkcja zintegrowana, DOP, Kosher. Średnia produkcja oliwy - 25.000.000 kg.Oczekiwane kontakty podczas misji:

dystrybutorzy, sieci handlowe, sklepy wyspecjalizowane, HoReCa.TORRES Y RIBELLES

http://www.torresyribelles.com/

Firma rodzinna, która ma ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji, pakowaniu i eksporcie oliwy z oliwek. Starannie selekcjonujemy nasze oliwy i pakujemy w butelki, których projekt jest jedyny w swoim rodzaju i występuje tylko pod naszą marką Betis. Jakość, niepowtarzalny design, nowoczesne wyposażenie fabryki i obsługa klienta potwierdzone przez certyfikaty ISO 9001 i HACCP, jako gwarancja dobrych relacji biznesowych z klientami rozmieszczonymi w 20 krajach.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Importerzy, dystrybutorzy produktów spożywczych zainteresowani rozwijaniem marki Betis na rynku polskim (również bez doświadczenia w handlu z oliwą z oliwek).SEDITEC S.A.

http://www.seditec-sa.com/

Projektowanie i produkcja specjalistycznych maszyn i instalacji do procesów produkcyjnych i przetwórczych dla sektora spożywczego i innych.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Przetwórnie truskawek i innych owoców. Potencjalni klienci maszyn i instalacji do transformacji i produkcji żywności (przetwórnie)ACEITES ALMENARA SIGLO XXI, S.L.

http://www.aceitesalmenara.com/

Firma rodzinna mająca ponad 150 - letnie doświadczenie w produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Firmie przyznano złoty medal w konkursie The World’s Best Olive Oils Yearly Index, New York 2013. Jest również producentem wysokiej klasy kosmetyków na bazie oliwki: kremy, żele, balsamy, szampony. Surowiec wykorzystywany do produkcji w 100% pochodzi z własnych plantacji.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Dystrybutorzy, supermarkety, delikatesy, importerzy dla obydwu linii produkcyjnych (oliwa z oliwek i kosmetyki). Firmy zajmujące się przygotowaniem i sprzedażą koszy świątecznych dla firm.LOS AGUILAREÑOS S.L

http://aceitesaromaticos.es/

Produkcja, pakowanie i dystrybucja oliwy z oliwek marki Sukaina "aromatyczne oliwy sukaina" oraz pasztetów z oliwek

Oczekiwane kontakty podczas misji:

Dystrybutorzy, supermarkety, delikatesy, agenci lub przedstawiciele handlowi.HEROGRA

www.herograespeciales.com

Producent specjalistycznych nawozów rolnych, głównie płynów i żeli do stosowania dolistnego.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Dystrybutorzy operujący na terenie całej Polski w krajach sąsiednich. Możliwa współpraca w zakresie wyłącznej dystrybucji marki Herogra Especiales lub sprzedaży pod własną marką. Możliwa również współpraca z producentami nawozów, na zasadzie sprzedaży produktu, jako surowca (formuły i przepakowanie).URANO INDUSTRIAS ELECTROMECANICAS S.L.

www.urano.es

Projektowanie i produkcja certyfikowanych, metalowych drzwi przeciwpożarowych zabezpieczających instalacje elektryczne.Oczekiwane kontakty podczas misji:

Producenci, importerzy, hurtownicy drzwi przeciwpożarowych, firmy budowlane.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość