Strona główna

CZŁowiek – najlepszą inwestycją” Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie”


Pobieranie 12.18 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar12.18 Kb.


CZŁOWIEK – NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ”


Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie”

w ramach projektu

Razem Znaczy Lepiej - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich”

zaprasza członków organizacji pozarządowych na szkolenie

Skuteczna praca zespołowa, budowanie partnerskich relacji pomiędzy grupami oraz narzędzia skutecznej komunikacji”

w terminie od 8 maja (piątek) do 10 maja (niedziela) 2009 roku

w Ośrodku Rehabilitacji i Wypoczynku Perła w Tleniu.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny, zapewniamy noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

W szkoleniu prowadzonym przez firmę Creative NLP z Warszawy weźmie udział 40 osób, członków organizacji pozarządowych z terenu działania LGD „Bory Tucholskie” (Powiat Tucholski oraz Gmina Lniano, Świekatowo i Osie). Z jednej organizacji mogą brać udział dwie osoby (w przypadku wolnych miejsc możliwy jest udział dodatkowych osób).

Formularze zgłoszeniowe i dokładny opis szkolenia dostępne będą w biurze LGD, Tuchola, ul. Pocztowa 7 C oraz na stronie internetowej

www.lgd.borytucholskie.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela pan Karol Gutsze tel. 885 297 400, e-mail: karolo@gmx.deCele szkolenia i sposób realizacji

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatu. Głównym jego celem jest podwyższenie skuteczności komunikacji w relacjach interpersonalnych w pracy zespołowej oraz międzyzespołowej.

Obejmie ono zasady pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Uczestnicy przeprowadzeni będą przez poszczególne etapy rozwoju osobistych kompetencji i relacji w grupie, na podstawie następujących elementów:

1. Zaufanie

2. Otwartość na konflikt

3. Zaangażowanie

4. Odpowiedzialność

5. Dbałość o wynikProwadzenie szkolenia

Malwina Użarowska jest certyfikowaną trenerką Programowania Neurolingwistycznego z 12-letnim doświadczeniem w procesach tworzenia reklamy, zarządzaniu oraz budowaniu i sprzedaży strategii reklamowych. Od 2003 roku zajmuje się doradztwem dla biznesu i otwartymi szkoleniami z zakresu programowania neurolingwistycznego w ramach Akademii Kreatywnego NLP, której jest zarówno autorką jak i głównym trenerem.

Zajmuje się wsparciem zmiany w przedsiębiorstwach, zarządzaniem i komunikacją perswazyjną w sprzedaży i negocjacjach. Pasjonuje się modelem zarządzania poprzez wartości i budowaniem kultury organizacji. Jest również autorką programów rozwoju kreatywności, zwiększania efektywności komunikacji oraz działania twórczego pod presją czasu. Od trzech lat prowadzi prace nad programem Gate Method, który jest autorską koncepcją twórczego rozwiązywania problemów w obszarze autorozwoju oraz Golden Sequence – sekwencji perswazji w negocjacjach i komunikacji. Jest stałym wykładowcą na zajęciach organizacji studenckich (między innymi AIESEC, AEGEE, Anima) w Trójmieście i Toruniu. Jako autorka wielu publikacji posiada stałą rubrykę w czasopiśmie ODNOWA. W swoim portfolio posiada prace wykonane dla firm takich jak:

Sokołów, Przegląd Sportowy, Zielona Budka, niemieckie koncerny Jasba i Steuler, Antalis, Pro-Lab, Insbud, CAiB, Note, Hanex SA, Drop SA, NORDEA Bank, PKN ORLEN, Ministerstwo Polityki Społecznej, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Infovide-Matrix SA

Szkolenie prowadzone będzie przy wsparciu certyfikowanego trenera-asystenta.
RAZEM ZNACZY LEPIEJ – rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich”.Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
WWW.NGO.BORYTUCHOLSKIE.PL©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość