Strona główna

Damek weronika sp suszec


Pobieranie 39.44 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar39.44 Kb.
WYNIKI VII PSZCZYŃSKIEGO BIEGU „W PARKU”

niedziela 26 kwietnia 2009 roku
DZIEWCZĘTA IV kl. i mł. ( rocznik ’98 i mł.)

  1. DAMEK WERONIKA SP SUSZEC

  2. WALECZEK DOROTA SP9 ŁĄKA

  3. KOBIÓR KLAUDIA SP18 PSZCZYNA

  4. KOMRAUS KLAUDIA SP16 STUDZIENICE

  5. ŁYSIEŃ MICHALINA SP9

  6. GREGOR WERONIKA SP18

  7. BRAUNTSCH JULIA SP18

  8. ZUPA ARLETA SP15 JANKOWICE

  9. ZIENTEK KAROLINA SP1

  10. OSZEK ANNA SP6 CZARKÓW

  11. ŻAGAN ZUZANNA SP18

  12. GLEŃSK ROKSANA SP15

  13. GÓRALCZYK MARTA SP18

  14. KAPIAS MONIKA SP9

  15. PŁONKA MONIKA SP9

  16. WSZÓŁKOWSKI MAJA SP1

  17. ANTOSZ PATRYCJA SP1

  18. STASZEK MAGDALENA SP9

  19. GRZYB KATARZYNA SP9

  20. PŁAWECKA KAROLINA SP14

  21. GANCARZ JOANNA SP2

  22. GRUSZKA MARTYNA SP4

  23. JONDERKO PATRYCJA SP4

  24. KOWALSKA MAŁGORZATA SP4

  25. PĘCIAK HANNA SP18

  26. PŁAWECKA MARIA SP9

  27. FOLEK ANNA SP9

  28. PLACEK ADRIANNA SP1

  29. FURTOK MARTYNA SP2

  30. SZROMEK KLAUDIA SP9

  31. NYCZ JUSTYNA SP18

  32. JANOSZ DOMINIKA SP16

  33. NIEDZIELA MARTA SP14

  34. SAFIN OLIWIA SP14

  35. GALOCH DANUTA SP16

  36. NOWAK KINGA SP15

  37. PUSTELNIK BARBARA SP9

  38. DANEL MARIA SP4

  39. KUROWSKA MAGDALENA SP9

  40. ZIELEŹNIK DIANA SP9

  41. KOŚCIELNY KLAUDIA SP9


CHŁOPCY IV kl. i mł. ( rocznik ’98 i mł.)

  1. FURTOK DOMINIK SP2

  2. GOROL MATEUSZ SP2

  3. OPERCHALSKI PAWEŁ SP10 PIASEK

  4. GOŁEK MATEUSZ SP14

  5. BIOLIK SZYMON SP ŚWIERCZYNIEC

  6. ORAWIEC KAROL Zespół Szkół w Ligocie

  7. PASZEK MATEUSZ SP9

  8. GONSKA ŁUKASZ SP9

  9. JANICKI OSKAR SP18

  10. BAŁUCH TOMASZ SP16

  11. KOZIK ROBERT SP1

  12. KOMAREK JAN SP1

  13. MACH MATEUSZ SP18

  14. OPERCHALSKI ADAM SP15

  15. STRYCZEK MATEUSZ SP9

  16. SMOŁKA KRZYSZTOF SP18

  17. MOTOR MATEUSZ SP7

  18. GAMŻA WACŁAW SP4

  19. JARCZOK BARTOSZ SP1 LIGOTA

  20. HYARAZIN KAMIL SP4

  21. DRZYŻDŻOK ADAM SP18

  22. BARON MICHAŁ SP9

  23. KUĆMIERZ MICHAŁ SP1

  24. GORGOŃ DOMINIK SP9

  25. LASEK WOJCIECH SP9

  26. JANOSZ MARCIN SP16

  27. POPEK ARKADIUSZ SP14

  28. ŚMIEJA PATRYK SP14

  29. KAMIŃSKI MACIEJ SP18

  30. LARYSZ MATEUSZ SP9

  31. BIAŁKOWSKI MARCIN SP4

  32. BIOLIK KRZYSZTOF SP ŚWIERCZYNIEC

  33. ŻMIJ TOMASZ SP18

  34. KUŁAGOWSKI KAMIL SP10

  35. ŻELAZO TOMASZ SP4

  36. MAŚKA MIŁOSZ SP2

  37. CIECIURA KAROL SP16

  38. DZIUROSZ GABRIEL SP14

  39. GÓRA MATEUSZ SP1

  40. ZJAWIŃSKI ŁUKASZ SP4

  41. KAPICA WIESŁAW SP16

  42. GÓRALCZYK WOJCIECH SP16

  43. LARYSZ MATEUSZ SP9

  44. JUCHA PAWEŁ SP10

  45. GŁÓWCZYŃSKI SZYMON SP4

  46. ROMAN WOJCIECH SP4

  47. FOJCIK MATEUSZ SP4

  48. NOWAKOWSKI SZYMON SP4

  49. PASZEK MARCIN SP9

  50. JARCZYK TADEUSZ SP4

  51. SKOCZYŃSKI KACPER SP4

  52. SKROBOL WOJCIECH SP16

  53. BEBEROK FILIP Zespół Szkół w Ligoci

  54. DRĄSZKOWSKI KACPER SP7

  55. NYGA KAMIL SP9


DZIEWCZĘTA V kl. i mł. ( rocznik ’97)

  1. ŚWIERCZEK AGNIESZKA SP14

  2. CZOPKA MAGDALENA SP4

  3. INDEKA SYLWIA SP15

3. WALECZEK DARIA SP8

  1. GOŁEK ANNA SP14

  2. GAŻA NATALIA SP16

  3. SOSNA AGNIESZKA SP16

  4. ZIENTEK SONIA SP1

  5. PYRTEK KLAUDIA SP16

  6. KOŚCIELNY KAROLINA SP4

  7. KUKLA ANGELIKA SP2

  8. KASPRZYCKA KLAUDIA SP18

  9. TYROŃ OLGA SP9

  10. KOTWASIŃSKA DOMINIKA SP10

  11. RZEPECKA KAROLINA SP6

  12. CZOPKA AGATA SP4

  13. WAGSTYL DARIA SP10

  14. WALA KSENIA SP14

  15. WYROBEK MAGDA SP8

  16. KUMOREK JUSTYNA SP16

  17. NYCZ KLAUDIA SP1

  18. WALECZEK BIANKA SP14

  19. ZEMLAK AGNIESZKA SP1

  20. KAWKA AGNIESZKA SP18

  21. HERMYT KATARZYNA SP1

  22. KLOC WIOLETA SP9

  23. MAZUGA ALEKSANDRA SP4

  24. SORNOWSKA MAGDALENA SP2

  25. PAJDA MONIKA SP4

  26. WALECZEK JULIA SP9

  27. WALUŚ ANNA SP9

  28. CHODURA JAGODA SP2

  29. WYBRAŃCZYK KINGA SP16

  30. JANASZAK MARTYNA SP1 GOCZAŁKOWICE

  31. WUJEWSKA KLAUDIA SP16

  32. BARTOŃ JULIA SP14

  33. KARDASZ KATARZYNA SP16

  34. KIRYLUK ZUZANNA SP14

  35. BRZĘCZEK SANDRA SP1

  36. NOWOK KINGA SP14



CHŁOPCY V kl. i mł. ( rocznik ’97 )

  1. MADZIA KAMIL SP14

  2. SPICHA KACPER SP2

  3. TOMASZCZYK MATEUSZ SP16

  4. PYRTEK MICHAŁ SP16

  5. PUSTELNIK MICHAŁ SP15

  6. SZCZYRBA WOJCIECH SP2

  7. BORKOWSKI SZYMON SP2

  8. WARZECHA KAMIL SP16

  9. PAJONK GABRIEL SP14

  10. FRIEBE SEBASTIAN SP18

  11. TABIŚ RADOSLAW SP14

  12. BEDNORZ BARTOSZ SP18

  13. ZUBIK CEZARY SP2

  14. KUCHARZEWSKI ADRIAN SP18

  15. SWIERKOT ŁUKASZ SP14

  16. ZIELAZO MICHAŁ SP2

  17. JANOSZ ANDRZEJ SP4

  18. ZJAWIŃSKI PAWEŁ SP4

  19. NOCOŃ MACIEJ SP1

  20. KAPICA DARIUSZ SP16


DZIEWCZĘTA VI kl. i mł. ( rocznik ’96)

  1. GAWLAK KATARZYNA SP18

  2. BALCAREK MAGDALENA SP6

  3. ĆWIOK KAROLINA SP9

  4. STUDZIŃSKA ILONA SP1

  5. WYROBEK GABRIELA SP4

  6. MAZUGA MARTYNA SP4

  7. BAJGER PARTYCJA SP8

  8. NIESYTO KAMILA SP4

  9. GRUSZKA DOMINIKA SP9

  10. KRZYZANIAK MARTYNA SP6

  11. KILOS PAULINA SP6

  12. CHLEBOWSKA MARTYNA SP4

  13. JANOSZ EWELINA SP16

  14. FURCZYK KAROLINA SP18

  15. JANOSZ KLAUDIA SP16

  16. STASZEK JUSTYNA SP9

  17. SZYMURA CLAUDIA SP14

  18. LAZAR IZABELA SP14

  19. JANOSZ PAULINA SP16

  20. GRZYWA DARIA SP16

  21. WAWRZYCZEK BEATA SP9

  22. ROJKOWSKA ALEKSANDRA SP9



CHŁOPCY V kl. i mł. ( rocznik ’96 )

  1. BIOLIK RAFAŁ SP ŚWIERCZYNIEC

  2. STĘCHŁY BŁAŻEJ SP13

  3. KAMIŃSKI KACPER SP2

  4. RABASZOWSKI JACEK SP4

  5. JANOSZ WOJCIECH SP16

  6. WITOSZEK SZYMON SP2

  7. NOWAK RAFAŁ SP2

  8. KĄTNY MAREK SP8

  9. DOBUCKI PATRYK SP18

  10. GŁĘBEK PRZEMYSŁAW SP2

  11. HUPKA KAROL SP16

  12. WOJCIECHOWSKI RADOSŁAW SP13

  13. GOŁEK JAN SP14

  14. KUMOR JAKUB SP16

  15. PĘKAŁA DAWID SP2

  16. SZUSTER KAROL SP2

  17. SZAFRON PATRYK SP16

  18. SKROBOL SŁAWOMIR SP16

  19. JUSZCZYK MACIEJ ŚWIETLICA ZMAGANIE

  20. NOWOK RAFAŁ SP1

  21. KUMOR SZYMON SP16

  22. CEMBALA MARCEL ŚWIETLICA ZMAGANIE

  23. PODLASEK KAMIL SP2

  24. KOCZY PRZEMYSŁAW SP16

  25. LIPIŃSKI ALEXANDER SP2



SZTAFETA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

  1. PG nr 4 w PSZCZYNIE w składzie: WIERA NATALIA, KAPICA ANETA, SKOCZYŃSKI JAKUB, GRZECHNIK ARKADIUSZ i ANDRZEJ MULAWA

  2. PG nr 5 w STUDZIONCE w składzie: SZYMAŃSKA ANNA, MAMOK MICHALINA, DUNAT SZYMON, HOLEWIK DANIEL i KAMIL SZUSZKIEWICZ

  3. PG nr 3 w PSZCZYNIE w składzie: WOLSZCZAK MARIA, TUMULA IZABELA, JAWORSKI WOJCIECH, SZCZYPKA ROBERT i DAWID OCHMAN

  4. PG nr 1 w PSZCZYNIE w składzie: Żemła Monika, lach Żaneta, buczek Michał, Kwiatoń Dawid i WIKTORIA BRYŁA


KOBIETY ( kategoria OPEN)

  1. BACZYŃSKA KAROLINA LKS PSZCZYNA

  2. BERGER BERNADETA

  3. WALICZEK AGNIESZKA LKS PSZCZYNA

  4. SZLACHTA JUSTYNA LKS PSZCZYNA

  5. HOLEWIK URSZULA WISŁA MAŁA

  6. KAWA MIRELA

  7. BRYŁA WIKTORIA PSZCZYNA



MĘŻCZYŹNI ( kategoria OPEN)

  1. JARCZOK MIŁOSZ PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

  2. KACZMARCZYK TOMASZ LKS PSZCZYNA

  3. SAJDOK MATEUSZ

  4. KRÓL MARIUSZ

  5. SZUSTER WOJCIECH

  6. NYCZ DAMIAN

  7. KASIŃSKI WOJCIECH

  8. GÓRSKI JERZY

  9. BIOLIK BOGUSŁAW

  10. SZOEN KRZYSZTOF

  11. SZCZYRBA LESZEK

  12. SORNOWSKI MARIAN

  13. DRĄSZKOWSKI TOMASZ


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość