Strona główna

­­Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko

Pobieranie 7.99 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar7.99 Kb.
Jesteśmy  wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników  i kierujemy ich  do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcja, ogrodnictwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.com lub na https://www.facebook.com/seppeeters

­­Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Programowanie urządzeń mobilnych

Miejsce pracy: Holandia
Nr. ref. 002.16/ Nr cer.1211

Obowiązki:

  • Mobile Developer-Designer będziesz częścią zespołu do tworzenie rozwiązań dla najnowocześniejszych usług online i aplikacji w domu,

  • przygotowanie specyfikacji funkcjonalnych i tłumaczeń do projektu technicznego

  • konsultacje w dziale handlowym projektów wyrobów przemysłowych

  • praca nad przełomowymi rozwiązaniami wdrażanymi w najnowszych modelach urządzeń mobilnych

Wymagania:

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • pełną możliwość indywidualnej inicjatywy i przedsiębiorczości

  • swobodna atmosfera w komunikatywnym, nowatorskim i świadomym przedsiębiorczości zespole.

  • możliwość szkoleń

  • wynagrodzenie na podstawie przepisów kodeksu CAO

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

Opole 774 427 575, Olsztyn 895 210 485, Racibórz 324 147 193

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.