Strona główna

Dzień – wyjazd z Krzywina o godz. 00 przejazd przez Niemcy


Pobieranie 9.24 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar9.24 Kb.


Pielgrzymka do Francji- Sanktuaria Europy w terminie; 05 – 12.10.2013
1 dzień – wyjazd z Krzywina o godz. 6.00 przejazd przez Niemcy do ALTÖTTING Sanktuarium Maryjne Matki Bożej Królowej Bawarii z cudownym obrazem i urnami zawierającymi serca królów bawarskich, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

2 dzień- śniadanie, dalszy przejazd przez Niemcy, Szwajcarię do LA SALETTE- alpejskiego, miasteczka, w którym Matka Boża ukazała się dwojgu pastuszkom 19 września 1846 roku. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej, Msza Święta, procesja z lampionami czas na skupienie i modlitwę. Obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma.

3 dzień – śniadanie, przejazd do Lyonu, spacer po Starym Mieście: katedra św. Jana, romańska bazylika Notre Dame-de-Fourvinre, pozostałości z czasów panowania rzymskiego. Przejazd do Ars, miasta związanego z posługą kapłańską - biednego proboszcza” czyli św. Jana Marii Vianney. Zobaczymy kościół i konfesjonał, w którym spowiadał ponad 17 godz. dziennie, nawiedzimy kaplicę serca, w której znajduje się relikwiarz z sercem świętego proboszcza, plebanię, niezmienioną od jego czasów oraz pomnik upamiętniający jego spotkanie z małym pastuszkiem. Następnie przejazd do Paray- le-Monial - klasztoru w którym żyła skromna, nikomu nie znana zakonnica św. Małgorzata Maria Alacoque, czterokrotnie ujrzała Zbawiciela, który nakazał jej szerzyć kult Serca Jezusowego. Avignon- zwiedzanie stolicy Prowansji; Pałac Papieski z zewnątrz, katedra, most na Rodanie, obiadokolacja, nocleg w hotelu.
4 dzień – śniadanie, Narbonne- katedra Św Justyniana z XIII w. Carcassonne – spacer po średniowiecznym mieście – twierdzy, należącym do najwspanialszych zabytków Europy. Przyjazd do Lourdes zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty: dom rodzinny, Ciemnica, Sanktuarium, udział w nabożeństwie wieczornym, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień – śniadanie, całodzienny pobyt w Lourdes (urokliwym pirenejskim miasteczku)  i na terenie Sanktuarium: Grota Massabielle, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X). Obiadokolacja, udział w Procesji Światła, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień – śniadanie, całodzienny przejazd do Paryża, obiadokolacja, nocleg.


7 dzień – po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. W programie m.in.: Wyspa La Cite
z Katedrą Notre - Dame, Pałac Sprawiedliwości, następnie spacer urokliwymi uliczkami Dzielnicy Łacińskiej, Sanktuarium Cudownego Medalika, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieża Eiffla (z zewnątrz), wzgórze Montmartre z górującą nad miastem Bazyliką Sacre Coeur. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień – po śniadaniu przejazd Reims – Katedra koronacyjna francuskich królów, miejsce związane ze św. Joanną D’Arc, całodzienny przejazd przez Niemcy. Przyjazd do Krzywina w późnych godzinach wieczornych.

Cena; 2.000,00 zł

W cenie;


- przejazd autokarem

- 7 noclegów

- 7 śniadań

- 7 obiadokolacji

- opieka pilota

- ubezpieczenie KL i NNW ( ubezpieczenie obejmuje tylko nagle zachorowanie nie obejmuje chorób przewlekłych )Na wstępy do zwiedzanych obiektów, wjazd na wieżę Eiffla i inne wydatki związane z realizację programu należy posiadać ok. 50 Euro.
43 –309 Bielsko Biała, ul. Bystrzańska 99, tel. 033/ 4883117, tel./fax. 033 / 8186846,

tel. kom. 604 22 33 64 NIP 547 – 176 – 94 – 87 e-mail;bakcylbiuro@op.pl

Bank Pekao S.A. I O. w Bielsku Białej 70 1240 1170 1111 0010 0915 2987


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość