Ekologia dla całej rodziny – smacznie, zdrowo I …biznesowo! Cztery barwne wystawy, które od 15 do 16 listopada miały miejsce w Targach Kielce, przyciągnęły prawdziwy tłum zwiedzających – targi venus, Modny ŚlubPobieranie 6.5 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.5 Kb.Ekologia dla całej rodziny – smacznie, zdrowo i …biznesowo!

Cztery barwne wystawy, które od 15 do 16 listopada miały miejsce w Targach Kielce, przyciągnęły prawdziwy tłum zwiedzających – targi VENUS, Modny Ślub, HANDMADE i EcoFamily odwiedziło ponad 6.5 tysiąca gości!

Wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową skupili swoją uwagę na targach EcoFamily – Ekologia dla Rodziny. To właśnie na tej wystawie, na powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych swoją ofertę prezentowało 140 firm z Polski i Niemiec. Targowe stoiska wypełniła ekologiczna żywność, odzież i kosmetyki; nie zabrakło również innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla domu czy też porad też szerokiej oferty ekologicznych gospodarstw rolniczych.Warsztaty, pokazy, konkursy….

Jednak sama oferta wystawców to nie wszystko, co czekało na odwiedzających targi EcoFamily - ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem cieszyły się nietypowe warsztaty - z powroźnictwa, wikliniarskie, ceramiczne oraz pokazy tłoczenia soków i pieczenia chleba. Nie lada gratką dla wszystkich fanów sportu było spotkanie z siatkarzami Effektora Kielce i piłkarzami Korony Kielce. W specjalnie przygotowanej do pokazów kulinarnych Strefie Vip gotowali przedstawiciele Korony Kielce i Effektora. Grzegorz Pająk, Rozalin Penchev i Andreas Takvam z Effectora pokazali jak powinny smakować duszone żeberka wołowe z chrupiącą sałatką i belgijskimi ziemniaczkami. Fani siatkarzy i wszyscy ci, którzy przyszli zwiedzić targi EcoFamily stwierdzili jednogłośnie, że przygotowane przez sportowców danie było wykwintnie, niepowtarzalnie i wyjątkowe. Równie pysznie zaprezentowała się przed Effectorem Korona Kielce. Kamil Sylwestrzak i Michał Janota, zawodnicy Korony Kielce, postanowili przyrządzić wykwintne policzki wołowe, duszone w czerwonym winie z chrupiącymi warzywami i musem z marchewki. Wszystkie ekologiczne produkty potrzebne kucharzom dostarczyli  wystawcy targów EcoFamily, a dobrymi radami gotującym sportowcom służył profesjonalny i doświadczony kucharz.Najlepsze Eko-Sklepy

Podczas targów EcoFamily wyłoniono także zwycięzców konkursu na najlepszy Eko-Sklep. Decyzją jury na podium stanęły sklepy: Smak, Organic Corner Food Store & Bistro – Sklep Żółty Cesarz / Ekodary. Zwycięstwo było tym słodsze, że poprzedzone degustacją pysznego eko-tortu ufundowanego przez Targi Kielce oraz Cukiernię Zdaniewicz.

Targom EcoFamily towarzyszyła konferencja ,,Rolnictwo ekologiczne – nowe perspektywy” współorganizowana przez partnerów targów: Ekogwarancja PTRE, Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych oraz Stowarzyszenie Polska Ekologia

Targi objęte zostały honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy