Strona główna

Elegancja, estetyka i komfort uchwyt Pool Kaldewei


Pobieranie 8.09 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar8.09 Kb.Elegancja, estetyka i komfort - uchwyt Pool Kaldewei
Akcesorium zapewniające bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z wanny kąpielowej

Relaks i pełna przyjemność błogiej, obfitej kąpieli mogą stać się jeszcze intensywniejsze dzięki inteligentnym akcesoriom. Takim chociażby jest uchwyt Pool Kaldewei, który łączy w sobie niezwykły komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi względem estetyki i nowoczesnego designu.


Kombinacja stabilności i bezpieczeństwa w wannach z emaliowanej stali 3,5 mm
Chromowany uchwyt Pool Kaldewei wystaje 25 cm ponad krawędź wanny kąpielowej, gwarantując w ten sposób bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z niej. Można go wygodnie dosięgnąć będąc w wannie i poza nią, a elegancki półokrągły wspornik uchwytu pełni jednocześnie rolę wieszaka na ręcznik. W kombinacji z wannami do kąpieli i brodzikami z emaliowanej stali 3,5 mm zapewnia najwyższą stabilność i bezpieczeństwo, co chwalą sobie dzieci, dorośli, a także osoby starsze. "Uchwyt Pool spełnia życzenia dotyczące ekskluzywnych i komfortowych cech wyposażenia wanien i przyczynia się w istotny sposób do podwyższenia wygody i bezpieczeństwa w łazience" - podkreśla wysokie walory użytkowe tego eleganckiego akcesorium Marcus Möllers, komunikacji w Kaldewei.

Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Prosimy o egzemplarz druku.Podpisy pod zdjęciami:
4.1 – Uchwyt Pool Kaldewei - szczegół

Chromowany uchwyt Pool Kaldewei wystaje 25 cm ponad krawędź wanny kąpielowej, gwarantując w ten sposób bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z niej. Można go wygodnie dosięgnąć będąc w wannie i poza nią, a elegancki półokrągły wspornik uchwytu pełni jednocześnie rolę wieszaka na ręcznik.

4.2 - Uchwyt Pool Kaldewei

Relaks i pełna przyjemność błogiej, obfitej kąpieli mogą stać się znacznie intensywniejsze dzięki inteligentnym akcesoriom. Takim chociażby jak uchwyt Pool Kaldewei, który łączy w sobie niezwykły komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi względem estetyki i nowoczesnego designu.©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość