Jedna z największych wokalistek jazzowych wszech czasów, córka legendarnego jazzowego kompozytora Nat ‘King’ Cole’a Wielokrotnie nagradzana nagrodami Grammy!Pobieranie 10.47 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar10.47 Kb.


Prezentuje
NATALIE COLEJedna z największych wokalistek jazzowych wszech czasów,

córka legendarnego jazzowego kompozytora Nat ‘King’ Cole’a

Wielokrotnie nagradzana nagrodami Grammy!


8 lipca 2013
Warszawa, Sala Kongresowa


SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZY 29 MARCA!

Bilety będą dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt


i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl),
Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) oraz na www.goodmusic.pl


Organizator: Good Music Productions www.goodmusic.pl
Natalie Cole

Jedna z największych wokalistek jazzowych wszech czasów,

córka legendarnego jazzowego kompozytora Nat "King" Cole'a.

Wielokrotnie nagradzana nagrodami GrammyNatalie Cole - piosenkarka, córka legendarnego jazzmana Nat "King" Cole'a, jedna z najbardziej znanych i cenionych wokalistek na świecie. Nagrała 20 albumów. Ma na swoim koncie 14 nagród Grammy, w tym aż siedem za album Unforgettable: With Love, który dedykowała pamięci ojca.
Zadebiutowała w 1975 roku albumem Inseparable, który niemal z dnia na dzień wyniósł ją na szczyty popularności, singlowym This Will Be (An Everlasting Love) wywalczyła nagrodę Grammy w kategorii Debiut Roku oraz w prestiżowej Najlepsza Wokalistka R&B, tym samym detronizując Arethę Franklin, które od lat otrzymywała to wyróżnienie. Pod koniec lat 70-tych nagrała wiele piosenek, które stały się przebojami również muzyki pop, jak I've Got Love on My Mind, Sophisticated Lady (She's a Different Lady), Our Love, Someone That I Used to Love. Na początku lat 80-tych, jej kariera załamała się ze względu na problem artystki z narkotykami. Jednak już w 1987 Natalie Cole, powraca w wielkim stylu albumem Everlasting, który tylko w USA sprzedał się w ponad dwu milionach egzemplarzy, przynosząc takie przeboje jak Jump Start, I Live for Your Love i remake utworu Bruce’a Springsteena - Pink Cadillac oraz pamiętny When I Fall in Love z repertuaru Nat „King” Cole’a. Sukces tej kompozycji spowodował, iż w 1991 Natalie zdecydowała się nagrać płytę, będącą hołdem dla dokonań ojca - Unforgettable... with Love. Album okazał się największym sukcesem w karierze artystki, przynosząc aż siedem nominacji do Grammy m.in. w kategoriach Album of the Year, Record of the Year and Best Traditional Pop Vocal Performance. Płyta tylko w Stanach osiągnąła rekordowy nakład 5 milionów sztuk.
2000 rok przynosi inne wielkie wydarzenie w karierze artystki. Natalie Cole publikuje autobiograficzną książkę Angel on My Shoulder, która opisuje jej walkę z narkotykami. Na jej podstawie nakręcono pamiętny film The Natalie Cole Story.

Zamknięcie pewnego etapu w życiu, idzie w parze z kolejnym sukcesami artystycznymi.W 2002 roku ukazuje się kolejna ważna płyta w jej karierze Ask a Woman Who Knows, która zawierała doskonałe jazzowe ballady z repertuaru Dinah Washington, Nina Simone i Sarah Vaughan. Płyta była doskonale przyjęta przez krytyków i fanów artystki. W 2007 roku ukazał się dwudziesty, studyjny album Natalie Cole Leavin’. Tym razem Natalie Cole wykonywała standardy muzyki pop, z repertuaru takich artystów, jak: Neil Young, Fiona Apple, Kate Bush, Sting, czy Aretha Franklin.
Na pierwszym od 4 lat koncercie w Polsce zaprezentuje utwory z nowej, nadchodzącej płyty!

Good Music Productions, ul. Łyżwiarska 12/1, 02-505 Warszawa, tel.: +48/22/ 827 00 77, fax +48/22/ 827 14 13, info@goodmusic.pl©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy