Strona główna

Jesień 2015 w tvp rozrywka


Pobieranie 17.13 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar17.13 Kb.


Jesień 2015 w TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza jesienią na premierowe odsłony: polskiej sceny stand-upu w programie „Tylko dla dorosłych”, najlepsze skecze czołowych polskich kabaretów w „Kabaretopie, czyli liście przebojów kabaretowych”, na spotkania z artystami polskiej rozrywki w „Gwiazdozbiorze TVP Rozrywka” oraz na interesujące wywiady w „A`la show”. TVP Rozrywka przypomni także znane i lubiane teleturnieje oraz hitowe cykle TVP1 i TVP2, m.in. program „Rolnik szuka żony” i muzyczny show „The Voice of Poland”.
NOWOŚĆ
TYLKO DLA DOROSŁYCH nowa odsłona od 19 września

sobota, godz. 22:45

Cykl, prezentujący polską scenę stand-upu, poszerzy swoją ofertę. Pod znanym już widzom tytułem zaprezentuje zarówno debiutujących, jak i już bardziej doświadczonych wykonawców. Połączenie świeżości i doświadczenia powinno dać piorunujący efekt. Autorzy cyklu zapewnią dorosłym widzom dużo dobrego humoru. Dodatkową atrakcją tego sezonu będą stand-upowe konkursy na antenie TVP Rozrywka i na Facebooku.
STAŁE CYKLE
KABARETOP CZYLI LISTA PRZEBOJÓW KABARETOWYCH od 5 września

sobota, godz. 17:20

Kolejna, jesienna edycja cyklicznego programu, przywołującego największe hity kabaretowe, pojawiające się w premierowych audycjach Anten TVP. Charakter listy przebojów pozwala na czynny udział widza w kształtowaniu programu. Dynamiczny montaż, wraz ze skrótami najzabawniejszych skeczy, fleszowymi newsami kabaretowymi Grzegorza Dolniaka oraz gościem odcinka, mają wyróżniać program na tle innych propozycji rozrywkowych i trafiać do młodego i nie tylko kabaretowego widza.
GWIAZDOZBIÓR TVP ROZRYWKA od 6 września

niedziela, godz. 12:00, 15:50 i 17:20

Kontynuacja cyklu w nowej formie: reportaże o znanych, choć czasem zapomnianych już postaciach polskiej rozrywki. Gwiazdy opowiadają szczerze o swojej twórczości, życiu osobistym, sukcesach i porażkach. Całość bogato ilustrowana materiałami z archiwum TVP.
A’LA SHOW od 13 września

niedziela, godz. 13:00

Gośćmi programu Alicji Resich-Modlińskiej są postacie ze świata rozrywki, sztuki i show-biznesu. Opowiadają oni o najważniejszych, najbardziej przełomowych historiach ze swojego życia. W jesiennych odcinkach gościć będą m.in. gwiazdy kabaretu – Joanna Kołaczkowska i Robert Górski.
HITY KABARETU od 3 września

czwartek, godz. 20:20

To najlepsze skecze i piosenki czołowych polskich kabaretów. Każdy z występujących uraczy widzów dużą dozą humoru, a dokonają tego m.in. tak znani wykonawcy, jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, czy Neo-Nówka.
KULTOWE TELETURNIEJE
JAKA TO MELODIA? od 31 sierpnia

poniedziałek-piątek, godz. 19:35

TVP Rozrywka przypomni „kultowe” już odcinki quizu muzycznego, propagującego muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych, granych przez zespół p/k Tomasza Filipczaka. Prowadzącym program jest Robert Janowski.
JEDEN Z DZIESIĘCIU od 31 sierpnia

poniedziałek-piątek, godz. 8:05

Teleturniej emitowany w TVP od 1994 r. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. W każdym odcinku udział bierze dziesięciu zawodników. Zajmowane przez nich stanowiska od 1 do 10 są rozdzielane w losowaniu. Każdy uczestnik zaczyna grę z trzema „szansami”, które reprezentują trzy lampki na stanowisku gracza. Prowadzący zadaje pytania z wiedzy ogólnej, na odpowiedź zawodnik ma trzy sekundy, błędna odpowiedź lub jej brak powoduje utratę jednej „szansy”. Program składa się z trzech etapów i opiera się na brytyjskim formacie „Fifteen to One”.
ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY

poniedziałek, wtorek i piątek, godz. 20:15

Ulubiony program widzów TVP Rozrywka prowadzony przez Rudiego Schubertha. W programie biorą udział dwie trzyosobowe drużyny, których kapitanami są pianiści: Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pozostałe osoby to gwiazdy polskiej estrady, scen teatralnych, filmu, telewizji, radia, sportu, a czasem polityki.
FAMILIADA

poniedziałek-piątek, godz. 13:35

Teleturniej emitowany w TVP od 1994 r., prowadzony przez Karola Strasburgera. Program oparty na amerykańskim formacie „Family Feud”, którego lokalne edycje były emitowane w 57 krajach świata. W programie uczestniczą przedstawiciele dwóch drużyn, z których każda liczy pięć osób. Zespoły stanowią członkowie rodziny. Gra polega na odgadywaniu odpowiedzi ankietowanych ludzi.
BIEŻĄCE POWTÓRKI CYKLI ROZRYWKOWYCH TVP1 i TVP2
ROLNIK SZUKA ŻONY od 17 września

czwartek, godz. 22:20

Bieżąca powtórka nowej, II edycji, hitowego cyklu Programu 1. Marta Manowska przedstawi widzom nowych bohaterów. Jak potoczą się ich losy i poszukiwania oraz jakich dokonają wyborów dowiemy się już we wrześniu.
THE VOICE OF POLAND od 7 września

poniedziałek, godz. 22:25

Powtórka bieżącej VI edycji popularnego muzycznego show TVP2. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także duet Tomson i Baron zasiądą w słynnych, czerwonych fotelach. Do grona gospodarzy dołączy także Halina Młynkova, która poprowadzi program u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Szóstą edycję zasili dodatkowo… „młoda krew”. Kto jeszcze dołączy do ekipy „The Voice of Poland”, wnosząc mnóstwo nowej energii i masę zaskakujących pomysłów? O tym widzowie przekonają się już we wrześniu.
LATAJĄCY KLUB 2 od 15 września

wtorek, godz. 22:20

Bieżąca powtórka II edycji cotygodniowego programu kabaretowego TVP2. Gospodarze cyklu, czyli Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru), będą gościć u siebie postacie ze świata kabaretu, gorące nazwiska show-biznesu, aktorów, wokalistów, youtuberów, czy twórców przebojowych produkcji internetowych.
PARANIENORMALNI TONIGHT od 9 września

środa, godz. 22:25Bieżąca powtórka II edycji rozrywkowego talk show TVP2. Co tydzień, autorzy programu: Igor Kwiatkowski i Robert Motyka zaproszą do studia na spotkanie z gwiazdą, która będzie musiała przetrwać nawałnicę pytań i zakręconych zadań.©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość