Strona główna

Klasyfikacja indywidualna pzkol końcowa 2008 Klasyfikacja indywidualna szosa


Pobieranie 71.82 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar71.82 Kb.
Klasyfikacja indywidualna PZKol końcowa 2008
Klasyfikacja indywidualna SZOSA
SZOSA
1 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 1874pkt

2 POL19820510 BODNAR Łukasz DHL - AUTHOR 1625

3 POL19760210 SAPA Marcin DHL - AUTHOR 1599
PONIŻEJ 23 LAT
1 POL19870417 MARYCZ Jarosław TEAM FIDIBC.COM VELO CLUB 1484pkt

2 POL19860912 PATERSKI Maciej U.C. BASSO PIAVE 1042

3 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA 418
JUNIOR
1 POL19900602 KWIATKOWSKI Michał TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T 1895pkt

2 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr LKS BASZTA GOLCZEWO 939

3 POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz TKK PACIFIC MG KWISA NORDA T 577
JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 640pkt

2 POL19920930 CZERKIES Michał WKS FLOTA GDYNIA 439

3 POL19920408 KULAS Marek WKS FLOTA GDYNIA 435
KOBIETY ELITA
1 POL19810910 BRZEŻNA Paulina AA DRINK CYKLING TEAM 1540pkt

2 POL19710124 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS 793

3 POL19800320 HARKOWSKA Anna BROTHERS-BIKES BERLIN 1901 791
KOBIETY JUNIOR
1 POL19910128 MISTEREK Olga UKS GIMNAZJUM IMIELIN 693pkt

2 POL19910122 MIELNIK Natalia UKS GIMNAZJUM IMIELIN 588

3 POL19910712 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 556
KOBIETY JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920201 ŻUKOWSKA Dominika KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 582pkt

2 POL19920723 KARASIEWICZ Karolina KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 482

3 POL19930609 MAZUR Justyna KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 367

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MTB
ELITA MĘŻCZYŹNI
1 POL19860427*BATEK Dariusz HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 320pkt

2 POL19740801 GALIŃSKI Marek JBG2 - PRESMET 255

3 POL19890119*DOMBROWSKI Maciej MTB SILESIA RYBNIK 209
PONIZEJ 23 LAT MĘŻCZYŹNI
1 POL19860427*BATEK Dariusz HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 320pkt

2 POL19890119*DOMBROWSKI Maciej MTB SILESIA RYBNIK 209

3 POL19891014*BRZÓZKA Piotr JBG2 - PRESMET PIECHOWICE 153
JUNIOR
1 POL19900311 KONWA Marek LKS TRASA Z.GÓRA VITESSE BIK 392pkt

2 POL19910302 PIASKOWY Emanuel GÓRSKIE ORŁY ASEPTA KENDA 213

3 POL19900405 OSIECKI Łukasz RMF FM MONTAIN DEW KRAKÓW 179
JUNIOR MŁODSZY
1 POL19930825 WAWAK Bartłomiej ULKS VICTORIA KOZY 254pkt

2 POL19920803 SUSZKO Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 114

3 POL19930220 ŻABIŃSKI Arkadiusz UKS SOKÓŁ ZATOR 111
KOBIETY ELITA
1 POL19830909 WŁOSZCZOWSKA Maja HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 580pkt

2 POL19870204*DAWIDOWICZ Aleksandra HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 403

3 POL19880321*SOLUS Katarzyna UKS DOBRA JARECKI TEAM 181
KOBIETY PONIZEJ 23 LAT
1 POL19870204*DAWIDOWICZ Aleksandra HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 403pkt

2 POL19880321*SOLUS Katarzyna UKS DOBRA JARECKI TEAM 181

3 POL19860221*PYRGIES Marlena MKS START PEUGEOT A.KITA LUB 176
KOBIETY JUNIOR
1 POL19901105 GORYCKA Paula ULKS SPRINT VALVEX JORDANÓW 326pkt

2 POL19910306 RYBARCZYK Weronika UKS TRÓJKA JAROMA JAROCIN 198

3 POL19900721 MOSUR Sabina UKS SOKÓŁ KĘTY 198
KOBIETY JUNIOR MŁODSZY
1 POL19930322 TUROBOŚ Marta LUKS SŁAWNO 200pkt

2 POL19930422 ŻUR Monika KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 189

3 POL19930810 WILKOS Katarzyna FML POLTINO AZALIA BRZÓZA K. 159


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA TOR
MĘŻCZYŹNI ELITA
1 POL19830504 RATAJCZYK Rafał MKS GRYF SZCZECIN 685pkt

2 POL19891103*TEKLIŃSKI Adrian ALKS STAL GRUDZIĄDZ 411

3 POL19850323 KUCZYŃSKI Kamil MKS GRYF SZCZECIN 401
MĘŻCZYŹNI PONIŻEJ 23 LAT
1 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian ALKS STAL GRUDZIĄDZ 411

2 POL19870422 POPER Rafał GRYF SZCZECIN 365

3 POL19870519 BIELECKI Maciej PTC PRUSZKÓW 268
MĘŻCZYŹNI JUNIOR
1 POL19900220 DREJGIER Grzegorz PTC PRUSZKÓW 828pkt

2 POL19900108 SARNECKI Rafał ALKS STAL GRUDZIĄDZ 683

3 POL19900115 KASPRZYK Karol KTK KALISZ 549
MĘŻCZYŹNI JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 276pkt

2 POL19920306 SOBIERACKI Marcin KTK KALISZ 238

3 POL19920403 RESZKA Dawid LUKS TRÓJKA PIASECZNO 220
KOBIETY ELITA
1 POL19890208 DĄBROWSKA Renata PTC PRUSZKÓW 954pkt

2 POL19890921 WOJTYRA Małgorzata ELEKTROBUD BOGO SZCZECIN 949

3 POL19881108 JANOWIAK Marta KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 580
KOBIETY JUNIOR
1 POL19910615 DREJGIER Aleksandra PTC PRUSZKÓW 1019pkt

2 POL19901105 MĄCZKA Kornelia KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 876

3 POL19900802 CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL GRUDZIĄDZ 421
KOBIETY JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920201 ŻUKOWSKA Dominika WLUKK BRZEG NYSA 390pkt

2 POL19920723 KARASIEWICZ Karolina KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 224

3 POL19921130 NAPIERALSKA Sabina SZPEREK BURCHAT ANTONIN 199
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA TRIAL ELITA
1. Kumorowski Rafał Klub Motorowy Champion Świdnik

KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI

PUCHAR POLSKI SZOSA
ELITA SZOSA
1 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 199pkt

2 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL - AUTHOR 185

3 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej LEGIA 180
PONIZEJ 23 LAT SZOSA
1 POL19861103 PODOBIŃSKI Wojciech KS MOSTOSTAL PUŁAWY 170pkt

2 POL19860912 PATERSKI Maciej U.C. BASSO PIAVE 150

3 POL19881104 URBANOWSKI Marcin LEGIA 141
JUNIOR SZOSA
1 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr LKS BASZTA GOLCZEWO 285pkt

2 POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz TKK PACIFIC MG KWISA NORDA T 261

3 POL19900101 GRADEK Kamil MGLKS BŁĘKITNI DOBRAWA KOZIE 253
JUNIOR MŁODSZY SZOSA
1 POL19920408 KULAS Marek WKS FLOTA GDYNIA 400pkt

2 POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 330

3 POL19920312 FOLTYN Jakub LK UKS PSZCZYNA 308
KOBIETY ELITA
1 POL19710124 MATUSIAK Bogumiła PRIMUS 511pkt

2 POL19800320 HARKOWSKA Anna BRC ZUGVOGEL BERLIN 1901 BRT 396

3 POL19831014 IGNASIAK Joanna POL-AQUA 391
KOBIETY JUNIORKI
1 POL19910122 MIELNIK Natalia UKS GIMNAZJUM IMIELIN 480pkt

2 POL19910103 GARCZYŃSKA Karolina KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 470

3 POL19910712 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 445
KOBIETY JUNIOR MŁODSZE
1 POL19920723 KARASIEWICZ Karolina KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 595pkt

2 POL19920201 ŻUKOWSKA Dominika KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 540

3 POL19920206 PIOTROWSKA Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 423

PUCHAR POLSKI TOR
MĘŻCZYŹNI ELITA
1 POL19870422*POPER Rafał GRYF SZCZECIN 124pkt

2 POL19891103*TEKLIŃSKI Adrian ALKS STAL GRUDZIĄDZ 116

3 POL19890629*BRYLOWSKI Paweł ALKS STAL GRUDZIĄDZ 104
MĘŻCZYŹNI JUNIOR
1 POL19900220 DREJGIER Grzegorz PTC PRUSZKÓW 235pkt

2 POL19900108 SARNECKI Rafał ALKS STAL GRUDZIĄDZ 191

3 POL19900629 CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 183
MĘŻCZYŹNI JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 165pkt

2 POL19920403 RESZKA Dawid LUKS TRÓJKA PIASECZNO 139

3 POL19920306 SOBIERACKI Marcin KTK KALISZ 134
KOBIETY ELITA
1 POL19890921 WOJTYRA Małgorzata ELEKTROBUD BOGO SZCZECIN 392pkt

2 POL19890208 DĄBROWSKA Renata PTC PRUSZKÓW 369

3 POL19881108 JANOWIAK Marta KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 182
KOBIETY JUNIOR
1 POL19910615 DREJGIER Aleksandra PTC PRUSZKÓW 246pkt

2 POL19901105 MĄCZKA Kornelia KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 233

3 POL19901026 MAZUR Natalia PTC PRUSZKÓW 174
KOBIETY JUNIOR MŁODSZY
1 POL19920201 ŻUKOWSKA Dominika WLUKK BRZEG NYSA 230pkt

2 POL19920723 KARASIEWICZ Karolina KS TRAMWAJARZ ŁÓDŻ 98

3 POL19920722 CZERNIAK Krystyna PTC PRUSZKÓW 89

PUCHAR POLSKI MTB
ELITA MĘŻCZYŹNI
1 POL19890119*DOMBROWSKI Maciej MTB SILESIA RYBNIK 106pkt

2 POL19891014*BRZÓZKA Piotr JBG2 - PRESMET PIECHOWICE 106

3 POL19870709*BRZÓZKA Adrian JBG2 - PRESMET PIECHOWICE 80
PONIŻEJ 23 LAT MĘŻCZYŹNI
1 POL19890119*DOMBROWSKI Maciej MTB SILESIA RYBNIK 106pkt

2 POL19891014*BRZÓZKA Piotr JBG2 - PRESMET PIECHOWICE 106

3 POL19870709*BRZÓZKA Adrian JBG2 - PRESMET PIECHOWICE 80
JUNIOR
1 POL19900311 KONWA Marek LKS TRASA Z.GÓRA VITESSE BIK 100pkt

2 POL19900405 OSIECKI Łukasz RMF FM MONTAIN DEW KRAKÓW 72

3 POL19910302 PIASKOWY Emanuel GÓRSKIE ORŁY ASEPTA KENDA 51
JUNIOR MŁODSZY

1 POL19920504 OKSIMOWICZ Konrad UKS WYGODA BIAŁYSTOK 53pkt

2 POL19930825 WAWAK Bartłomiej ULKS VICTORIA KOZY 49

3 POL19920803 SUSZKO Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 47


KOBIETY ELITA

1 POL19810216 SZAFRANIEC Anna HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 96pkt

2 POL19820317 SADŁECKA Magdalena HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 71

3 POL19860221*PYRGIES Marlena MKS START PEUGEOT A.KITA LUB 60


KOBIETY PONIŻEJ 23 LAT
1 POL19860221*PYRGIES Marlena MKS START PEUGEOT A.KITA LUB 60pkt

2 POL19860918*KOZELA Karolina KAROLLA - GHOST 37

3 POL19870204*DAWIDOWICZ Aleksandra HALLS PROFESIONAL MTB TEAM 34
KOBIETY JUNIOR
1 POL19901105 GORYCKA Paula ULKS SPRINT VALVEX JORDANÓW 114pkt

2 POL19910306 RYBARCZYK Weronika UKS TRÓJKA JAROMA JAROCIN 88

3 POL19911012 BRZEŻNA Monika KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA 61

KOBIETY JUNIOR MŁODSZY


1 POL19930422 ŻUR Monika KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 91pkt

2 POL19930322 TUROBOŚ Marta LUKS SŁAWNO 68



3 POL19930616 RYCHLIK Karolina UKS PODWILK 57

PUCHAR POLSKI MTB - 4 X


 

Juniorzy

 

 

1

POL19910528

Gawlikowski Rafał

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój

2

POL19900812

Kucharski Damian

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój

3

POL19920101

Polak Maciej

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój


 

Elita

 

 

1

POL19860122

Borodajko Grzegorz

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój

2

POL19870827

Baran Łukasz

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój

3

POL19880327

Kulesza Robert

MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój


PUCHAR POLSKI MTB - ZJAZD





Kobiety







1

POL19830111

Rucińska Anna

E-Pay Bike Team

2

POL19820429

Kamińska Katarzyna

Dębnicki KS PKS

3

POL19841004

Górnicka Katarzyna

niezrzeszona






Juniorzy







1

POL19900610

Wincenciak Grzegorz

Biotop Racing KS PKS Dębnicki

2

POL19901105

Kostusiak Mateusz

FR Lycra Team

3

POL19910328

Milczarek Arkadiusz

E-Pay Bike Team






Elita







1

POL19821124

Jodko Maciej

RMF FM Mountain Dew

2

POL19810923

Śliwa Michał

Zumbi Mkbike Online Royal Team

3

POL19820419

Perin Arkadiusz

MC Roweromania Compas

PUCHAR POLSKI MTB MARATON
MĘŻCZYŹNI

1 Czarnota Bogdan Żywiec / MTB-SILESIA RYBNIK

2 Rękawek Radosław Garwolin / Kross Racing Team

3 Ciesielski Michał Kross Racing Team-LKK Start Tomaszów Maz.

KOBIETY

1 Warczyk Dorota LKK Start Tomaszów Maz


2 Hebisz Paulina Mirków k. Wrocławia / MTB-SILESIA RYBNIK
3 Galewicz Katarzyna KELLYS TEAM

PUCHAR NADZIEI OLIMPIJSKIEJ - O PUCHAR PREZESA BANKU BGŻ


NADZIEJE OLIMPIJSKIE - MTB
MŁODZIK
1 POL19940326 DEMKOWSKI Benjamin KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 100pkt

2 POL19940304 GRABSKI Oskar GK WHEELER SOSNOWIEC 89

3 POL19940410 CZERNIAWSKI Dominik UKS PODWILK 79
MŁODZICZKI
1 POL19950209 FIGURA Elżbieta GK WHEELER SOSNOWIEC 99pkt

2 POL19940726 PYRGIES Alicja MTB SILESIA RYBNIK 85

3 POL19940330 ZAMROCNIAK Sabina UKS PODWILK 84
NADZIEJE OLIMPIJSKIE SZOSA
MŁODZIK
1 POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz KKS GOSTYŃ 264pkt

2 POL19940317 WYLAMOWSKI Bartosz TKK PACIFIC MG KWISA NORDA T 263

3 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław KTK KALISZ 261
MŁODZICZKI
1 POL19940831 DOBROWOLSKA Martyna WKS FLOTA GDYNIA 327pkt

2 POL19940320 KOWALCZYK Sylwia KTK KALISZ 271

3 POL19940207 POGORZELAK Magdalena MLUKS SZPEREK ANTONIN 177
NADZIEJE OLIMPIJSKIE TOR
MŁODZIK
1 POL19950311 KRZYWDA Patryk KTK KALISZ 132pkt

2 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław KTK KALISZ 106

3 POL19940327 SYKAŁA Wojciech UKS BORANT POZNAŃ 98
MŁODZICZKI
1 POL19940320 KOWALCZYK Sylwia KTK KALISZ 136pkt

2 POL19940117 SZTYK Karolina UKK JELCZ LASKOWICE 74



3 POL19941129 JAŁOWSKA Monika KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓD 72

KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI ZA ROK 2008
CAŁOŚĆ


KLUBOWY MISTRZ POLSKI na rok 2008

pkt.

ALKS STAL OCETIX EKOBUD GRUD

1913

PTC PRUSZKÓW

872

KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA

869


KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI MTB


KLUBOWY MISTRZ POLSKI W MTB

pkt.

HALLS PROFESIONAL MTB TEAM

113

MTB SILESIA RYBNIK

91

JBG2 - PRESMET

84


KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI NA SZOSIE


KLUBOWY MISTRZ POLSKI NA SZOSIE

pkt.

TKK PACIFIC MG KVISA NORDA T

298

POL-AQUA

282

KK KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA

201



KLUBOWY MISTRZ POLSKI NA TORZE

pkt.

ALKS STAL GRUDZIĄDZ

1811

PTC PRUSZKÓW

852

KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA

662



KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI KOBIET

Ekipa/Klub

pkt

KKS KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA

805

ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX G

480

PTC PRUSZKÓW

432

Oficjalną Klasyfikację Indywidualną oraz klasyfikację Pucharu Polski prowadził i przygotował Pan Andrzej GODLEWSKI - sędzia klasy UCI narodowej.
Klasyfikacja jest zamieszczona na stronie internetowej www.pzkol.pl oraz http://strony.aster.pl/andrzejgodlewski/
Klasyfikację PP Zjazd i 4 X - opracował Sędzia UCI Narodowy Jerzy Klinik





©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość