Strona główna

Komunikat końcowy XLI wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej w indywidualnym pływaniu


Pobieranie 150.47 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar150.47 Kb.
KOMUNIKAT KOŃCOWY

XLI WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA

MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W INDYWIDUALNYM PŁYWANIU

Starogard Gdański, 20 listopada 2012 r.



Uzyskano następujące wyniki:

Konkurencja 1 Dziewczęta, 25m styl grzbietowy


1.

18,91 Paczkowska Agnieszka Chojnice

2.

19,69 Typczyńska Karolina Lębork

3.

19,81 Leciejewska Olga Lębork




4.

19,96 Szczerba Dominika Rokity

5.

20,40 Lewińska Olimpia Gniewino

6.

20,51 Wykrzykowska Zofia Sopot

7.

20,75 Goś Zuzanna Gdynia 12




8.

21,30 Muszyńska Weronika Starogard

9.

21,52 Wałdoch Julia Starogard




10.

21,88 Wierzba Michalina Starogard

11.

22,36 Soczyńska Natalia Rumia




12.

22,37 Budzka Oliwia Pruszcz




13.

22,66 Kowalska Amelia Lębork




14.

23,39 Sieg Weronika Człuchów




15.

23,41 Piegrzalska Paulina Skorzewo

16.

23,60 Golińska Ksenia




17.

24,08 Wąsowska Amelia Pruszcz

18.

24,79 Neubert Oliwia Kostkowo




19.

24,86 Szeremeta Kaja Słupsk




20.

25,06 Dopierała Nadia Kościerzyna 1

21.

25,17 Surowy Martyna Człuchów

22.

25,79 Kreft Michalina Kościerzyna

23.

25,91 Laska kinga Chojnice




24.

27,11 Mindak Barbara Chojnice




25.

29,04 Trojanowska Hanna Redzikowo

26.

29,18 Der Agnieszka Redzikowo

27.

36,30 Pawlik Jagoda Redzikowo







dyskw. Bator Wanesa





Konkurencja 2 Chłopcy, 25m styl grzbietowy


1.

18,52 Kropidłowski Szymon Kościerzyna

2.

18,96 Biedrawa Konrad Rumia




3.

19,07 Klaman maksymilian Gdynia 12

4.

19,66 Andryszak Mateusz Gdynia

5.

19,71 Kowalczyk Juliusz Chojnice

6.

19,80 Kodrzycki Grzegorz Lębork 5

7.

20,27 Trylski Wiktor Rumia




8.

20,44 Fusiara Wiktor Rumia




9.

20,53 Kubacki Kajetan Kat.Gdynia

10.

20,54 Rompa-kardas Stefan Lębork

11.

21,04 Ciecierski Antoni Sopot




12.

21,42 Kneba Jan Kościerzyna




13.

21,95 Gawlik Michał Starogard




14.

22,06 Homme Jakub Człuchów




15.

22,08 Mikliński Filip Lębork




16.

22,44 Kurek Jan Kościerzyna




17.

22,86 Lorenc Mateusz Pruszcz




18.

22,91 Nowaczyński Piotr Pruszcz

19.

24,14 Piątkowski Michał Starogard

20.

24,63 Grabowski Igor Starogard




21.

26,04 Kopyciński Jgor Pruszcz




22.

26,85 Raith Albert Chojnice




23.

28,41 Przybylski jakub Redzikowo

24.

29,95 Kuliński Szymon




25.

30,91 Kołakowski Julek Redzikowo

26.

31,34 Soszyński Max Redzikowo




Dyskw. Werner Jan Człuchów





Konkurencja 3 Dziewczęta, 25m styl dowolny


1.

16,09 Pyzalska Nikola Kat.Gdynia

2.

16,36 Paczkowska Agnieszka Chojnice

3.

16,45 Greinke Apolonia Gdynia 18

4.

16,82 Szczerba Dominika Rokity

5.

17,08 Leciejewska Olga Pruszcz

6.

17,08 Typczyńska Karolina - Lębork

7.

17,18 Lewandowska Magdalena Gdynia12

8.

17,30 Przybyłowicz Zuzanna Rumia

9.

17,48 Wykrzykowska Zofia - Sopot

10.

17,50 Wierzba Michalina Starogard

11.

17,72 Goś Zuzanna Gdynia 12




12.

18,14 Glińska Roxana Starogard

13.

18,16 Sieg Weronika Człuchów




14.

18,25 Krzyżanowska Kinga Starogard

15.

18,52 Rychert Karolina Pruszcz




16.

18,72 Jaworska Oliwia Pruszcz




17.

18,81 Degler Julianna Lębork 4




18.

19,02 Ryduchowska Zuzanna Rumia

19.

19,61 Pastwa Marta Kościerzyna 1

20.

19,63Kołakowska Anastazja Rumia

21.

19,93 Hruszka Wiktoria




22.

21,55 Majewska Magdalena Kościerzyna

23.

21,66 Szymkiewicz Magdalena Kolbudy

24.

22,15 Szulpin Daria -Koscierzyna

25.

22,47 Laska Kinga Chojnice




26.

22,56 Brunn Aleksandra Chojnice

27.

23,12 Szeremeta Kaja Słupsk




28.

25,07 Woźniak Ewelina Człuchów

29.

26,14 Der Agnieszka Redzikowo


Konkurencja 4 Chłopcy, 25m styl dowolny


1.

16,50 Niemczewski Pascal Chojnice

2.

16,64 Kobyłecki Jakub Lębork 5




3.

16,65 Trylski Wiktor Rumia




4.

16,83 Kodrzycki Grzegorz Lębork 5

5.

17,07 Kropidłowski Szymon Kościerzyna

6.

17,38 Klaman Maksymilian Gdynia 12

7.

17,75 Szczerba Mikołaj - Rokity




8.

17,78 Rzeszowski Damian Rumia

9.

17,97 Bielawa Dominik Wejherowo

10.

18,15 Grabowski Igor Starogard




11.

18,18 Rompa-Kardas Stefan - Lębork

12.

18,18 Cichowski Stefan Sopot




13.

18,29 Gańcza Filip Chojnice




14.

18,29 Mikucki Piotr Gdynia 40




15.

18,62 Homme Jakub Człuchów




16.

18,65 Baranowski Jakub Pruszcz

17.

18,82 Gawlik Michał Starogard




18.

18,84 Kneba Jan Koscierzyna




19.

18,88 Głowinski Jedrzej Kościerzyna

20.

19,83 Pieniaszek Diego Starogard

21.

20,18 Czapiewski Nikodem Chonice

22.

20,33 Werner Jan Człuchów




23.

21,87 Bruski Wojciech Człuchów

24.

22,29 Małek Oskar Przywidz




25.

22,43 Sokołowski Karol Pruszcz

26.

23,36 Przybylski Jakub Redzikowo

27.

24,24 Soszyński Max Redzikowo

28.

24,25 Kołakowski Julek Redzikowo

Konkurencja 5 Dziewczęta, 25m styl klasyczny


1.

20,22 Pyzalska Nikola Kat.Gdynia

2.

20,98 Majewska Magdalena Kośierzyna

3.

21,06 Greinke Apolonia Gdynia 18

4.

21,98 Reclaf Martyna Lębork




5.

22,42 Syldatk Jagoda Lębork 5




6.

22,84 Przybyłowicz Zuzanna Rumia

7.

23,64 Lewandowska Magda Gdynia 12

8.

23,67 Dosz Monika Rumia




9.

24,53 Glińska Roxana Starogard

10.

25,04 Degler Julianna Lębork 4




11.

25,41 Mindak Barbara Chojnice




12.

25,50 Masiak Martyna Kościerzyna

13.

25,87 Kołpacka Antonia Kościerzyna 1

14.

26,06 Pawełek Zuzanna Starogard

15.

26,36 Krzyżanowska Kinga Starogard

16.

27,61 Myszkier Sandra Pruszcz







dyskw Brun Aleksandra Chojnice




dyskw Czerwińska Emilia Pruszcz




dyskw Hruszka Wiktoria







dyskw Jaworska Oliwia Pruszcz







dyskw Ryduchowska Zuzanna Rumia




dyskw Woźniak Ewelina Człuchów


Konkurencja 5 Chłopcy, 25m styl klasyczny

1.

20,71 Niemczewski Pascal Chojnice




2.

21,82 Kobyłecki Jakub Lębork 5




3.

22,43 Szczerba Mikołaj Rokity




4.

22,49 Fusiara Wiktor Rumia




5.

22,67 Bielawa Dominik Wejherowo




6.

22,70 Tochman Szymon Lębork 5




7.

22,92 Chorzelewski Damian Gdynia 31




8.

23,09 Rzeszowski Damian Rumia




9.

23,29 Jóźwiak Alan







10.

23,82 Kowalewski-Babij Patryk Lębork




11.

24,18 Chmilowiec Jan gdynia 18




12.

26,56 Mierski Nikodem Kościerzyna




13.

27,45 Czapiewski Nikodem Chojnice




14.

27,76 Ćwikliński Stefan Starogard




15.

28,00 Pieniaszek Diego Starogard




16.

28,25 Piątkowski Michał Starogard




17.

28,70 Majewski Marcin Kościerzyna




18.

28,87 Sokołowski Karol Pruszcz




19.

29,13 Rutkowski Paweł Pruszcz




20.

29,58 Adamski Szymon Pruszcz







dyskw Bruski Wojciech Człuchów







dyskw Ginter Kajetan Człuchów




Konkurencja 7 Dziewczęta, 50m styl klasyczny

1.

40,02 Mejna Aleksandra Lębork




2.

41,36 Kulik Julia Lębork




3.

44,25 Deleszkiewicz Natasza Słupsk

4.

44,56 Arim Sandra Starogard




5.

44,88 Polakowska Anna Starogard

6.

45,51 Włodarczy Ewa Rumia




7.

45,64 Smolak Maja







8.

45,73 Zieman Weronika Kat Gdynia

9.

45,94 Marek Martyna Rumia




10.

46,00 Niemczyk Marta Rumia




11.

46,34 Kowalczyk Alicja Starogard

12.

46,35 Sycha Klaudia Lębork




13.

47,67 Gunther Aleksandra Chojnice

14.

48,26 Konieczna Karolina Gdynia 12

15.

48,54 Nadarza Weronika Kolbudy

16.

48,99 Czerwińska Adrianna Pruszcz

17.

49,67 Lipska Oliwia Kościerzyna

18.

50,51 Dolna Sandra Słupsk




19.

55,82 Plata Jagoda Chojnice




20.

57,84 Banaszak Julia Redzikowo

21.

59,99 Majewska Natalia Kościerzyna




dyskw Borkowska Oliwia Człuchów




dyskw Gierszon Andżelika Pruszcz 3

Konkurencja 8 Chłopcy, 50m styl klasyczny


1.

39,19 Szymiczek Jan Starogard




2.

40,44 Horackiewicz Jan Lębork




3.

40,79 Partyka Damian Gdynia 34

4.

40,82 Gałecki Szymon Starogard

5.

41,75 Hrycyk Maciej Lębork




6.

44,12 Kozak Szymon Starogard




7.

44,35 Romaniec Szymon Rumia




8.

44,39 Betka Adam Gdynia 47




9.

44,79 Syldatk Hubert Lębork




10.

44,97 Śliwiński Paweł Pruszcz




11.

46,47 Kochanowski Robert




12.

47,26 Niciejewski Karol




13.

47,31 Kapłan Maciej Rumia




14.

50,13 Buszkiewicz Remigiusz Chojnice

15.

51,69 Żmija Oskar Chojnice




16.

52,08 Aszyk Fryderyk Bielkówko

17.

52,09 Gajewski Igor Sopot




18.

52,68 Masiak Szymon Kościerzyna

19.

53,82 Gołuński Jakub Chojnice




20.

54,79 Węsierski Kacper Wejherowo

21.

55,25 Kardas Michał Człuchów




22.

58,40 Mojsiewicz Jan Redzikowo

23.

59,39 Rekowski Robert Kościerzyna

24.

1,03,20 Bigda Michał Człuchów







dyskw Jakubowski Jan Kościerzyna




dyskw Wałdoch Szymon Człuchów



Konkurencja 9 Dziewczęta, 50m styl dowolny


1.

32,36 Kulik Julia Lębork




2.

32,74 Knasiak Kinga Starogard




3.

32,98 Panek Adrianna Lębork




4.

33,18 Szeremeta Weronika Społ.Słupsk

5.

33,43 Potasznik Marcelina Starogard

6.

33,48 Wika Marta Starogard




7.

33,49 Kaczmarek Dominika Lębork

8.

33,78 Łagosz Katarzyna Słupsk




9.

34,83 Trela Matylda Sopot




10.

34,94 Borkowska Oliwia Człuchów

11.

35,14 Smolak Maja Chojnice




12.

35,15 Puzder Klaudia Rumia




13.

35,64 Deleszkiewicz Natasza Słupsk

14.

35,65 Kowalska Julia Kościerzyna

15.

35,88 Zieman Weronika Kat.Gdynia

16.

36,34 Agustyniak Oliwia Gdynia 35

17.

36,39Posańska Agata Rumia




18.

37,48 Lipska Julia Kościerzyna




19.

38,74 Czerwińska Adrianna Pruszcz

20.

38,88 Marchewicz Wiktoria Kościerzyna 1

21.

39,29 Feliks Wiktoria Krynica Morska

22.

39,30 Bąkowska Julia Wejherowo

23.

39,44 Gunther Aleksandra Chojnice

24.

40,48 Brodzik Magda Redzikowo

25.

40,48 Marasz Adriana Człuchów




26.

41,08 Nadarza Weronika Kolbudy

27.

42,53 Kasińska Weronika Pruszcz 3

28.

43,60 Swat Izabela Krynica Morska

29.

43,88 Dolna Sandra Słupsk




30.

45,16 Zatorska Alicja







31.

50,91 Jakubiak Dalila Redzikowo

32.

55,22 Świder Wiktoria Redzikowo


Konkurencja 10 Chłopcy, 50m styl dowolny


1.

30,54 Grządzielski Filip Słupsk




2.

30,63 Horackiewicz Jan Lębork




3.

30,73 Szymiczek Jan Starogard

4.

32,53 Domarad Kuba Słupsk




5.

32,79 Spierewka Patryk Starogard

6.

33,37 Rybiński Piotr Rumia




7.

33,63 Partyka Damian Gdynia 34

8.

33,79 Syldatk Hubert Lębork




9.

33,86 Kwaśniewski Jakub Gdynia

10.

34,15 Kapłan Maciej Rumia




11.

34,32 Lichy Sebastian Starogard

12.

35,13 Błański Puiotr Rumia




13.

36,18 Pawelczuk Jakub Lębork 5

14.

37,04 Marcinkowski Bartłomiej Kościerzyna

15.

37,31 Nisztuk Patryk Człuchów




16.

37,37 Gołuński Jakub Chojnice




17.

37,48 Gutfrański Kacper Pruszcz

18.

37,98 Śliwiński Paweł Pruszcz




19.

38,25 Buszkiewicz Remigiusz Chojnice

20.

40,08 Żmija Oskar Chojnice




21.

40,48 Kardas Michał







22.

40,66 Wałdoch Szymon Człuchów

23.

40,84 Dargacz Mikołaj Kościerzyna

24.

47,76 Mojsiewicz Jan Redzikowo

25.

47,82 Lis Krzysztof Redzikowo







dyskw Łukowicz Marcin Kościerzyna




Nie ukończył Hermel Arkadiusz Redzikowo


Konkurencja 11 Dziewczęta, 50m styl dowolny


1.

36,70 Arim Sandra Starogard




2.

36,72 Łagosz katarzyna Słupsk




3.

36,88 Wika Marta Starogard




4.

37,19 Kaczmarek Dominika Lębork

5.

37,72 Hallmann Weronika Lębork

6.

38,93 Szeremeta Weronika Słupsk

7.

39,00 Panek Adrianna Lębork




8.

39,64 Trella Matylda Sopot




9.

40,08 Margol Klaudia Gdynia 26




10.

42,97 Konieczna Karolina Gdynia 12

11.

43,44 Marek Martyna Rumia




12.

43,61 Puzder Klaudia Rumia




13.

43,77 Augustyniak Oliwia Gdynia 35

14.

43,82 Kasińska Weronika Pruszcz

15.

43,86 Paterka Anna Rumia




16.

44,34 Urban Wiktoria Starogard




17.

46,22 Marasz Adrianna Człuchów

18.

47,00 Szmaglińska Iga Kościerzyna

19.

47,11 Marchewicz Wiktoria Kościerzyna 1

20.

51,80 Gliwka Izabela







21.

51,93 Kusz Julia







22.

52,46 Gronalewska Agata Chojnice

23.

55,08 Jakubiak Dalila Redzikowo

24.

55,18 Stoltman Magda Kościerzyna

25.

55,95 Borowska Weronika Pruszcz

26.

57,48 Idźkowska Patrycja Pruszcz




dyskw Meyer Magdalena Człuchów


Konkurencja 12 Chłopcy, 50m styl grzbietowy


1.

34,99 Hrycyk Maciej Lębork




2.

35,53 Grządzielski Filip Słupsk




3.

37,50 Spierewka Patryk Starogard

4.

37,61 Domarad Kuba Słupsk




5.

37,81 Romaniec Szymon Rumia




6.

38,30 Kwaśniewski Jakub Gdynia

7.

38,51 Adamiak Jan Lębork




8.

41,32 Łukowicz Marcin Kościerzyna

9.

42,25 Fąk Gabriel Gdynia




10.

42,42 Majerski Kacper Gdynia




11.

43,02 Grabowski Cezary Wejherowo

12.

43,11 Sadowski Paweł Starogard

13.

44,10 Kortas Paweł Starogard




14.

45,89 Gutfrański Kacper Pruszcz

15.

45,99 Nisztuk Patryk Człuchów




16.

46,66 Drewczynski Aleksander Lębork

17.

46,96 Węsierski Kacper Wejherowo

18.

49,06 Sprusik Filip Przywidz




19.

51,12 Głowiński







20.

54,42 Lis Krzysztof Redzikowo




21.

55,51 Rekowski Robert Kościerzyna

22.

58,89 Nagórski Łukasz Człuchów

23.

1,05,80 Narloch Błażej Chojnice







dyskw Knopek Marcin Chojnice




Koszty organizacji zawodów, nagrody regulaminowe (puchary, medale, dyplomy) pokrył Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy
w Gdańsku ze środków przekazanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.




©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość