Strona główna

Komunikat prasowy Warszawa, 10 czerwca 2008 r. Uta najbardziej przyjazna Klientowi Po raz drugi z rzędu eksperci I Klienci w Niemczech wskazali Union Tank Eckstein GmbH&Co. Kg (uta)


Pobieranie 5.58 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar5.58 Kb.



Komunikat prasowy Warszawa, 10 czerwca 2008 r.

UTA najbardziej przyjazna Klientowi
Po raz drugi z rzędu eksperci i Klienci w Niemczech wskazali Union Tank Eckstein GmbH&Co.KG (UTA) jako jedną z najlepszych firm w kategorii „Firma przyjazna Klientowi”.
Ranking został przygotowany przez Uniwersytet ST.Gallen, firmę konsultingową Steria Mummert Consulting, agencję ratingową ServiceRating i magazyn Handelsblatt. Na liście 50 najlepszych firm UTA była jedynym reprezentantem emitentów kart paliwowych. Oprócz UTA wyróżnienie otrzymały m.in. Quelle, Carglass, Lufthansa AirPlus, Signal Iduna Bauspar AG.
- Niezmiernie cieszymy się, że Union Tank Eckstein GmbH&Co.KG (UTA), której interesy mamy przyjemność reprezentować, po raz kolejny została doceniona przez Klientówpowiedział Andrzej Skłodowski, prezes UTA Polska Sp. z o.o. - To dzięki zaangażowaniu osób z działu sprzedaży i obsługi klienta firma może osiągać takie sukcesydodał Andrzej Skłodowski.
O firmie:

Union Tank GmbH & Co KG (UTA) to firma z 45 letnią tradycją. Jest jednym z dwóch największych emitentów i dystrybutorów specjalistycznych kart paliwowych (UTA Full Service Card, UTA Diesel Card, MercedesService Card, OMNIplus Service Card) dla samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów oraz flot samochodów osobowych. Karty UTA są akceptowane w ponad 50.000 punktów na terenie 37 krajów, w tym na ponad 25.000 stacji paliwowych. Na terenie Polski karty honorowane są na prawie 3000 stacji, które są przystosowane do obsługi profesjonalnego transportu. Z usług UTA korzystają klienci z całej Europy, który użytkują ponad 450.000 kart. Od 1992 roku interesy Union Tank GmbH & Co KG (UTA), w Polsce reprezentuje UTA Polska. UTA Polska działa w ramach struktury firmy TIMEX SA. Więcej informacji na stronie www.uta.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość