Strona główna

Komunikat z czwartego biegowego grand prix powiatu puckiego


Pobieranie 26.7 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar26.7 Kb.
KOMUNIKAT Z CZWARTEGO BIEGOWEGO GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO

O PUCHAR STAROSTY 2012 ROK

Czwarte Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem

w dniu 21 lipca 2012 roku. Gospodarzem był Urząd Miasta Hel. Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało pamiątkowe dyplomy a pierwszy zawodnik upominki rzeczowe.

BIEG DZEIWCZĄT I CHŁOPCÓW DO LAT 15-DYSTANS OK.2,5 KM

1. Gabor Wiktor 97 Mosty 8:52,0 I CHł

2. Gabor Mikołaj 98 Mosty 9:01,4 II CHł

3. Mostowiak Wiktor 97 Puck 9:26,8 III CHł

4. Kraczek Mateusz 97 Wrocław 9:41,4 IV CHł

5. Jaskułka Artur 00 Swarzewo 9:47,3 V CHł

6. Kraczek Wojciech 99 Wrocław 10:09,9 VI CHł

7. Dołega Mateusz 00 Kosakowo 10:34,7 VII CHł



8. Murawska Natalia 97 Rumia 10:36,8 I DZ

9. Kaczorowski Piotr 01 Hel 11:29,7 VIII CHł

10. Kaszewski Kacper 03 Jelenia Góra 11:38,7 IX CHł

11. Biskup Franciszek 02 Poznań 11:39,6 X CHł

12. Kraczek Radosław 97 Wrocław 11:44,5 XI CHł

13. Plottke Roksana 99 Wierzchucino 11:55,5 II DZ

14. Kaczorowski Piotr 99 Hel 12:07,6 XII CHł

15. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 12:12,1 XIII CHł

16. Toporowska Sylwia 01 Gorzów 13:05,3 III DZ

17. Baran Filip 01 Odargowo 13:09,4 XIV CHł

18. Dołęga Filip 05 Kosakowo 13:26,3 XV CHł

19. Toporowski Michał 03 Gorzów 13:36,8 XVI CHł

- 2 -

BIEG KOBIET I MĘŻCZYZN OPEN-DYSTANS OK. 5 KM

1. Labudda Andrzej 85 Puck 16:13,8 I M 30

2. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 16:38,9 II M 30

3. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 17:23,3 III M 30

4. Romanik Janusz 72 Gdańsk 17:40,2 I M 45

5. Klahs Jakub 96 Puck 17:46,7 IV M 30

6. Kotarski Mateusz 80 Rumia 17:55,8 II M 45

7. Zaremba Marcin 79 Gdynia 18:05,2 III M 45

8. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 18:08,7 I M 65

9. Kolp Tomasz 94 Puck 18:10,7 V M 30

10. Biskup Łukasz 77 Poznań 18:13,9 IV M 45

11. Miziarski Paweł 90 Rumia 18:18,4 VI M 30

12. Mislisz Piotr 64 Osłonino 18:24,8 II M 65

13. Labudda Wojciech 83 Puck 18:40,1 VII M 30

14. Goiński Krzysztof 92 Konin 18:50,0 VIII M 30

15. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 18:50,9 V M 45

16. Choiński Dariusz 65 Gdynia 18:52,0 III M 65

17. Żywicki Janusz 68 Szczecin 18:57,8 VI M 45

18. Kaczkowski Miłosz 93 Wałbrzych 19:03,0 IX M 30

19. Stempnik Dariusz 63 Gdynia 19:16,7 IV M 65

20. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 19:44,1 VII M 45

21. Kolano Adrian 85 Kraków 19:55,5 X M 30

22. Sokołowski Bartłomiej 82 Jastrzębie Zdrój 20:02,8 XI M 30

23. Willner Waldemar 64 Domatówko 20:22,8 V M 65



24. Ogrodowska Małgorzata 82 Gdynia 20:29,1 I K

25. Elwart Klaudia 96 Puck 20:40,4 II K

26. Elwart Roman 72 Puck 20:41,0 VIII M 45

27. Muranski Józef 45 Jastarnia Bór 20:54,5 I > 65

28. Izdebski Radosław 77 Warszawa 20:59,5 IX M 45

29. Lorencki Andrzej 60 Tarnowskie Góry 21:37,8 VI M 65

30. Boczyński Krystian 98 Puck 21:45,9 XII M 30

31. Bogucki Włodzimierz 61 Sękocinowy 22:18,9 VII M 65

32. Kaszewski Michał 71 Jelenia Góra 22:51,5 X M 45



33. Nejman Agnieszka 73 Warszawa 23:13,2 III K

34. Topolewski Marcin 70 Warszawa 23:14,0 XI M 45

35. Trocki Marian 53 PKWLA Sopot 23:45,6 VIII M 65

36. Herta Brunon 43 Puck 25:16,8 II > M 65



37. Kaszewska Agnieszka 74 Jelenia Góra 26:18,1 IV K

38. Poćwiardowski Zygmint 35 Puck 27:56,5 III > M 65



- 3 -

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO IV BIEGU

Dziewczęta do lat 15

  1. Plottke Roksana 99 Wierzchucino 131 pkt.

  2. Murawska Natalia 97 Rumia 105

  3. Chrostowska Paulina 99 Mosty 32

  4. 4-6.Struk Julia 00 Brzyno 30

Brociek Oliwia 01 Mechelinki 30

Toporowska Sylwia 01 Gorzów 30

7. Szyc Anna 01 Mechelinki 28 pkt.

8. Muża Sara 01 Mechelinki 26

9. Pietroń Julia 01 Mosty 25

Chłopcy do lat 15


  1. Mostowiak Wiktor 97 Puck 135 pkt.

  2. Dołega Mateusz 00 Kosakowo 108

  3. Gabor Wiktor 97 Mosty 99

  4. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 96

  1. Baran Filip 01 Odargowo 91

  2. Jaskułka Artur 00 Swarzewo 88

  3. Gabor Mikołaj 98 Mosty 62

  4. Dołęga Filip 05 Kosakowo 61

  5. Choiński Jan 05 Gdynia 45

  6. 10-11. Wons Aleksander 99 Rewa 28

Kraczek Mateusz 97 Wrocław 28

12-14. Kraczek Wojciech 99 Wrocław 25

Oberzig Mateusz 05 Władysławowo 25

Dettlaff Mateusz 02 Strzelno 25

15. Kaczorowski Piotr 01 Hel 23

16. Kaszewski Kacper 03 Jelenia Góra 22

17. Biskup Franciszek 02 Poznań 21

18. Kruczek Radosław 97 Wrocław 20

19. Kaczorowski Piotr 99 Hel 19

20. Toporowski Michał 03 Gorzów 15



- 4 -

Mężczyźni – M 30

  1. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 122 pkt.

  2. Miziarski Paweł 90 Rumia 105

  3. Labudda Andrzej 85 Puck 102

  4. Pulczyńki Mateusz 95 Sulicice 86

  5. KLahs Jakub 96 Puck 82

  6. Struk Adam 90 Słuchowo 67

  7. Boczyński Krystian 85 Puck 63

  8. Miziarski Michał 94 Rumia 46

  9. Studziński Krzysztof 88 Sławutówko 42

  10. Bullmann Dawid 89 Świecino 35

  11. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 32

  12. Kolp Tomasz 94 Puck 26

  13. 13-14. Wilandt Konrad 85 Milonek Jurata 25

Bieszke Patryk 94 Gdynia 25

15-17. Grabowski Damian 91 Puck 24

Labudda Wojciech 83 Puck 24

Gawlik Piotr 83 Wejherowo 24

18-20. Bramowicz Jacek Gdańsk 23

Goiński Krzysztof 92 Konin 23

Stańczyk Szymon 88 Rumia 23

21. Kaczkowski Miłosz 93 Wałbrzych 22

22-23. Kolano Adrian 85 Kraków 21

Pierzakowski Michał 87 Pierwoszyno 21

24-25. Dawidowicz Bartosz 84 Rumia 20

Sokołowski Bartłomiej 82 Jastrzębie Zdrój 20



Mężczyźni – M 45

  1. Kotarski Mateusz 80 Rumia 134 pkt.

  2. Zaremba Marcin 79 Gdynia 124

  3. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 91

  4. Cieślak Bartosz 72 Żelistrzewo 84

  5. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 78

  6. Maślak Radosław 68 Gdynia 72

  7. Mrzygłocki Bernard 74 Strzebielino 51

  8. Oberzig Wiesław 75 Władysławowo 49

  9. Zieliński Jacek 69 Reda 47

  10. Romanik Janusz 72 Gdańsk 35

  11. Biskup Łukasz 77 Poznań 28

- 5 -

  1. Żywicki Janusz 68 Szczecin 25

  2. – 14. Elwart Roman 72 Puck 23

Dombrowski Robert 80 Gdynia 23

15-17. Lubarski Michał 78 Gdynia 22

Foltman Paweł 81 Wejherowo 22

Izdebski Radosław 77 Warszawa 22

18-20. Kaszewski Michał 71 Jelenia Góra 21

Rohde Andrzej 81 Rumia 21

Kala Jarosław 70 Wejherowo 21

21-22. Topolewski Maciej 70 Warszawa 20

Piwnicki Paweł 81 Gdynia 20

Mężczyźni – M 65


  1. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 140 pkt.

  2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 128

  3. Choinski Dariusz 65 Gdynia 120

  4. Willner Waldemar 64 Domatówko 107

  5. Stempnik Dariusz 63 Gdynia 56

  6. Struk Andrzej 57 Słuchowo 48

7-9. Zagórski Zbigniew 63 Biegamy Razem Gdynia 26

Data Kazimierz 52 Gdańsk 26

Wilandt Waldemar 57 Milonek Jurata 26

10-12. Nartowski Jan 59 Warszawa 25

Kuklik Mirosław 61 Puck 25

Lorencki Andrzej 60 Tarnowskie Góry 25

13-14. Bogucki Włodzimierz 61 Sękocinowy 24

Gaweł Jan 48 Gdynia 24

15-16. Sporny Bolesław 50 Rumia 23

Trocki Marian 53 PKWLA Sopot 23



17. Sosnowski Bolesław 47 Gdańsk 22

Mężczyźni – M >65

  1. Muranski Józef 45 Jastarnia Bór 140 pkt.

  2. Herta Brunon 43 Puck 64

  3. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 58

  4. Majszak Józef 40 Gdynia 32

  5. Adolph Florian 40 Puck 30

Kolejny bieg odbędzie się 18.08.2012 rok w Jastarni . ZAPRASZAMY!


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość