Strona główna

Kongres lekarzy we Lwowie


Pobieranie 6.15 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.15 Kb.
Ciechocinek 31.05.2007 r.
Kongres lekarzy we Lwowie
W dniach 9-10 czerwca we Lwowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres Lekarzy stosujący Żywienie Optymalne (®) w przyczynowym leczeniu wielu dotychczas nieuleczalnych chorób oraz lekarzy zainteresowanych tą metodą leczenia, a także prądami selektywnymi.
Organizatorem kongresu jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw Optymalnych im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie (prezes: Adam Jany) i Ukraińskie Towarzystwo Optymalnych (prezes: dr Oleg Ivanciw).

Na kongresie planowana jest promocja mojej książki „Żywienie Optymalne” wydane

w 1990 r. w tłumaczeniu na język ukraiński: „Optymalne harczuwannja”

Stosujących Żywienie Optymalne (®) można znaleźć w kilkudziesięciu krajach, ale najwięcej ich żyje, i to przeważnie zdrowo i dobrze - w Polsce. Stosowanie mojej wiedzy o Żywieniu Optymalnym (®) przynosi zdrowym i chorym szereg wymiernych korzyści. Rozprzestrzenianie tej wiedzy w bratnim słowiańskim narodzie ukraińskim, które już się rozpoczęło przyniesie Ukraińcom, a pośrednio Polakom wiele korzyści.


Moje wystąpienie na kongresie planowane jest na 90 minut. Postanowiłem zainteresować Państwa moim listem z 1975 roku , którego treść pozwoli zrozumieć, jak wielkie szkody stały się udziałem naszego narodu, dobrego przecież, z powodu przeszkód ze strony uczonych i polityków, zwłaszcza tych decyzyjnych w III-ej Rzeczypospolitej.

List ten będzie fragmentem mojego wystąpienia na kongresie. List jest odpowiedzią na pismo Ministerstwa Zdrowia. A oto treść listu:


Lekarz medycyny Jan Kwaśniewski Warszawa dnia 15.07.1975 r.
Obywatel Prof. dr hab. Andrzej Wojtczak

Dyrektor Departamentu Szkolnictwa i Naukiw Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej

Warszawa
Treść listu do prof. Wojtczaka: http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=571


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość