Kraków, 14 listopada 2008 r. – Grupa Kościuszko „Polskie Jadło”Pobieranie 7.89 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar7.89 Kb.
INFORMACJA PRASOWA

Catering Grupy Kościuszko dla Ambasady Polski w Belgradzie


Kraków, 14 listopada 2008 r. Grupa Kościuszko „Polskie Jadło” S.A., właściciel sieci franszyzowej restauracji Premium „Polskie Jadło” oraz restauracji z segmentu Fast-food „Ready&Go” i „Lanczowisko”, przygotowała i zorganizowała catering dla Ambasady RP w Belgradzie.

W dniu 13 listopada 2008 w Ambasadzie RP w Belgradzie odbyło się przyjęcie z okazji 90tej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tego wieczora, Ambasador Maciej Szymański gościł ponad 700 osób. Wśród zaproszonych gości znaleźli się zarówno przedstawiciele świata polityki, kultury i biznesu Serbii a także goście zagraniczni.

- Przygotowanie i organizacja przyjęcia dla Ambasady RP w Belgradzie to był dla nas zaszczyt i wyróżnienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w takich przedsięwzięciach, ale każde kolejne to wyzwanie zarówno kulinarne, artystyczne, jak i logistyczne. Przyjęcie w Belgradzie stało pod znakiem polskości. Na stołach znalazły się m.in. następujące dania zimne: deski najlepszych polskich wędlin, wybornych pasztetów (z orzechami, ze śliwką, w słoninie), salcesonów i serów, takich jak bundz, oscypek oraz wiejski twaróg. Z ciepłych dań goście mogli zasmakować w ręcznie lepionych opiekanych pierogach z kapustą, mięsem i ruskich, bigosie przyrządzonym z pięciu gatunków mięs, śliwki, grzybów oraz okowity, a także zupach, np. grzybowej z z łazankami. Na deser przygotowaliśmy domowe wypieki: szarlotkę oraz sernik. komentuje Jan Kościuszko, Prezes Zarządu Grupy Kościuszko „Polskie Jadło” SA..
- Przyjecie dla Ambasady przygotowaliśmy zgodnie z najwyższymi standardami Grupy Kościuszko „Polskie Jadło” S.A. Zakąski zimne wystawione były na dekoracyjnych stołach stylizowanych na stragany, obwieszone warkoczami cebuli, czosnku, różnego rodzaju mięsiw oraz grzybów, a podane w przeróżnych glinianych naczyniach, gęślarkach, nieckach oraz na stolnicach. Całość aranżacji dostosowana była do przygotowanego menu, tak by w połączeniu z nim tworzyła niepowtarzalny klimat i nastrój. Przygotowaliśmy również elementy dekoracyjne sali, które znakomicie uzupełniły całość – komentuje Tomasz Górzyński, Szef Gastronomii, odpowiedzialny za catering w Grupie Kościuszko.
Grupa Kościuszko „Polskie Jadło” SA od ponad 12 lat działa w segmencie usług cateringowych, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Do tej pory przygotowywała m.in.: wigilię w Pałacu Prezydenckim, wizytę Prezydenta Polski w Wieliczce, wizytę Premiera w Krakowie, organizował również przyjęcia weselne m.in.: Katarzyny Figury, Nigela Kennedy'ego oraz osobistości z kręgów biznesowych i kulturalnych, imprezy dla wielkich koncernów na terenie Europy (Londyn, Budapeszt, Portugalia), masowe imprezy od kilku do kilkunastu tysięcy osób, takie jak: benefis Dariusza Gąsiora (na 2 tys. osób), dni Książa (na 70 tys. osób), otwarcie centrów handlowych (na 3 tys. osób), wiele realizacji premier teatralnych i filmowych.

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Bartnik-Kura

Specjalista ds. relacji inwestorskich, Grupa Kościuszko „Polskie Jadło” S.A.tel.(12) 292 02 60

e-mail: k.bartnik-kura@grupakosciuszko.pl
: ip -> 2008
ip -> Urząd miasta rybnika 44-200 rybnik ul. Bolesława chrobrego 2 tel. (0 32) 4392000 fax (0 32) 42 24 124
ip -> Uchwała nr xv/83/2015 Rady Gminy Sorkwity z dnia 22 grudnia 2015r
ip -> 2 Wykonywanie modeli 2 Modelarstwo ogólne
ip -> Chojnów: Utrzymanie terenów zielonych znajdujących się na terenie miasta Chojnowa od dnia 01. 04. 2011 r do dnia 30. 11. 2011 r. Numer ogłoszenia: 23596 2011; data zamieszczenia: 16. 02. 2011
ip -> Posiadacz zezwolenia
ip -> Załącznik nr 1 b do wzoru umowy dostawa roślin wraz z wykonaniem usługi nasadzeń
ip -> Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia
ip -> Załącznik nr pieczęć firmowa Oferenta
ip -> Projekt pn.: „Klub Przedszkolaka” realizowany przez Gminę Susz, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX rozwój wykształcenia kompetencji w
2008 -> Jelenia góra ul. Wolności 150. tel/fax. 0-75 64 32 099; tel. 502 641 541
©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy