Krono Original: finał akcji „Bezpieczne wakacje gwiazdy w międzyzdrojachPobieranie 5.9 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar5.9 Kb.
Krono Original: finał akcji „Bezpieczne wakacje”
GWIAZDY W MIĘDZYZDROJACH

Mocnym akcentem zakończył się letni wypoczynek dla tysięcy wczasowiczów nad polskim Bałtykiem. Realizowana przez dwa miesiące wielka akcja Krono Original pn. „Bezpieczne wakacje”, której patronowała Otylia Jędrzejczak, miała swój wielki finał w Międzyzdrojach.

W lipcu i sierpniu na plażach Mielna, Mrzeżyna, Dziwnowa i oczywiście Międzyzdrojów tłumy wczasowiczów i kolonistów chętnie uczestniczyły w zaproponowanych grach i zabawach. Nikogo nie trzeba było zapraszać do plażowej nauki udzielania pierwszej pomocy czy wiązania węzłów marynarskich. Do pokazów aerobiku na plaży zgłaszały się jednocześnie wręcz tysiące chętnych, którzy potem – w naszych firmowych koszulkach i czapeczkach – karnie powtarzali figury prezentowane przez instruktorów. Liczne propozycje zabaw dla dzieci przyciągały tłumy maluchów, które z wypiekami na twarzach malowały na kolorowe swoje buzie, biegały z kołem ratowniczym czy pomagały starszym przeciągać linę. Nie przeszkadzał nikomu ani nieprawdopodobny tłok, ani czasami niezbyt wakacyjna pogoda: liczyła się wyłącznie wspaniała zabawa.

W końcu sierpnia Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach zaświeciła jeszcze mocniej niż zwykle. A wszystko za sprawą ostatniej imprezy w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Na scenie w centrum miasta, całej w barwach Krono Original, zaprezentowały się gwiazdy absolutnie z najwyższej półki.

Ci, którzy zobaczyli tu Otylię Jędrzejczak przecierali oczy ze zdumienia. To naprawdę ona? Prawdziwa? Tu? W Międzyzdrojach? A pani Ambasador marki Krono Original, uśmiechnięta i zrelaksowana, cierpliwie pozowała do zdjęć, chętnie rozdawała autografy i na scenie przed tłumem gości zachowywała się ze swobodą najprawdziwszej gwiazdy. A kiedy w powietrze poleciały zdjęcia pływaczki, na dokładkę z jej autografem, euforia sięgnęła zenitu.

To jeszcze nie koniec atrakcji tego wieczoru. Wspaniały koncert w wykonaniu Reni Jusis z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Na scenie, oprócz tej znakomitej piosenkarki, pysznił się efektowny wóz rajdowy w barwach Krono Original, w którym znakomity kierowca Marcin Majcher popędził wcześniej po tytuł Mistrza Polski w klasie N3.Bez przesady można powiedzieć, że sporą część polskich plaż nad Bałtykiem w tegoroczne wakacje opanowała marka Krono Original. Goście naszych imprez wrócili do domów nie tylko z miłymi wspomnieniami, nie tylko z nagrodami zdobytymi w licznych konkursach, ale także z ulotkami reklamującymi poszczególne wyroby marki. Wiele osób z pewnością zachowa na dłużej nasze firmowe koszulki i czapeczki, a całkiem spora grupa pochwali się zdjęciami i autografami Otylii Jędrzejczak. Z każdej strony słyszeliśmy podziękowania za tak udane wakacje i mile spędzone chwile.

I na koniec: kto zgadnie o co najczęściej pytali wczasowicze bawiący się tego lata na plażach Bałtyku pod marką Krono Original? To chyba oczywiste: czy znowu spotkamy się w przyszłym roku? Sami zresztą zaraz odpowiadali: DO ZOBACZENIA!
: files -> 000001
000001 -> Spółka Aksel wygrała przetarg na dostawę systemu łączności dyspozytorskiej w standardzie tetra dla Portu Lotniczego Lublin S. A. W przetargu udział wzięło 7 oferentów
000001 -> Aksel na seminarium łączności cyfrowej w sgsp w Warszawie
000001 -> Meble w nowej odsłonie
000001 -> Informacja prasowa
000001 -> Komunikat prasowy Warszawa, 08. 10. 2015 Energizer z nową kampanią skierowaną do najmłodszych Firma Energizer, lider w produkcji baterii I akumulatorków, rozpoczął akcją promocyjną skierowaną dla najmłodszych
000001 -> Wdrożenie ca for Invoices w Dom Development zakończone
000001 -> Najpiękniejsza jesień? Tylko na Kurdwanowie! Już w najbliższy weekend (30 sierpnia 1 września) Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy” i Wawel Service zapraszają na kolejny, 20. już Festyn „Jesień Kurdwanowa”
000001 -> Tytuł: Pomoc psychologiczna I odpowiednio zbilansowana dieta mogą pomóc dzieciom z atopowym zapaleniem skóry. Lead: We wtorek, 13 listopada, odbyła się trzecia I zarazem ostatnia konferencja w projekcie Halo! Atopia
000001 -> Wyrzutnie nerf już w Polsce Firma Hasbro jeden z największych producentów zabawek na świecie, na początku maja 2009 r wprowadziła na polski rynek kultową serię wyrzutni nerf
000001 -> David Mamet „Edmond” Po sukcesie artystycznym „Kamieni w kieszeniach”
©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy