Strona główna

Maciej maniewski


Pobieranie 4.93 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar4.93 Kb.
MACIEJ MANIEWSKI

Stylista gwiazd i designer sztuki fryzjerskiej, ambasador marki Fale Loki Koki.


Od ponad 20 lat czesze gwiazdy (m.in. Sonię Bohosiewicz, Agatę Kuleszę, Julię Kijowską, Magdę Steczkowską). Słucha, widzi i radzi. Współpracuje z Mają Sablewską w programie „Sablewskiej sposób na modę” (2, 3, 4, 5 sezon), gdzie dopasowuje stylizacje do osobowości uczestniczek i sprawia, że fryzura jest jednym z ważniejszych elementów metamorfoz. Odpowiada za koncepcje sesji zdjęciowych dla topowych marek. Często pracuje na planach filmowych („Pod Mocnym Aniołem”, „Warsaw by night”, “Chemia”). Wspólnie z TVN zrealizował „Sylwester w Krakowie”. Od ponad 17 lat szkoli fryzjerów w całym kraju. Od 10 lat swoją wiedzą dzieli się w ramach Maniewski Academy (kompleksowy program edukacyjny dla fryzjerów na różnych poziomach zaawansowania).
Chętnie wspiera również kulturę wysoką. Marka Maniewski opiekuje się włosami gwiazd operowych w ramach cyklu ICE Classic. Pod opieką naszego zespołu znalazła się m.in. Aleksandra Kurzak.
Od lat związany jest z branżą fashion. Współpracuje z takimi projektantami, jak np. Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski, Maciej Zień czy Agnieszka Maciejak.
Współpracuje z programami: „Wiem, co kupuje” czy „Stylowy magazyn” . Z jego wiedzy korzystają dziennikarze m.in.: „Dzień dobry TVN”, „Pytania na Sniadanie”, „Twojego Stylu” czy „Harper’s Bazaar”.

Maciej Maniewski od lat współpracuje m.in. z Fundacją Rak&Roll. W lipcu 2015 został ambasadorem programu „Organizacja Społecznie Zaangażowana”.W ramach marki Maniewski działają trzy salony w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac), Katowice (ul.3 Maja).


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość