Strona główna

Metafora domu nagrodzona


Pobieranie 12.53 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar12.53 Kb.

Warszawa, 16.12.2009 r.Informacja prasowa

Metafora domu nagrodzona

Niemal naga kobieta w ciąży przesłonięta szalem, czule obejmująca swój brzuch – tak wygląda layout reklamowy firmy Gant Development, który został listopadowym zwycięzcą konkursu City Plakat organizowanego przez Cityboard Media.


Zwycięski plakat reklamuje poznańską inwestycję mieszkaniową Gant Development – Osiedle Karpia. - Chcieliśmy wyróżnić się w natłoku projektów bazujących na wyidealizowanym wizerunku rodziny, która wprowadza się do swojego nowego mieszkania – mów Dariusz Wilk, Dyrektor Marketingu Gant Development. – W metaforyczny sposób przedstawiliśmy dom jako miejsce komfortowe i bezpieczne, niczym łono matki. Stworzyliśmy obraz kobiety – matki, strażniczki domowego ogniska, silnej i podejmującej ważne decyzje życiowe w zgodzie ze sobą.

Wyróżniona kreacja przygotowana przez dział marketingu Gant Development jest jednym z elementów kampanii obecnej na outdoorze, w prasie i Internecie, którą uzupełnia hasło „Mamy dla Ciebie wyjątkowe mieszkanie...Wypełnij je tylko miłością”.


Wśród layoutów, jakie w listopadzie pojawiły się na nośnikach Cityboard Media uznanie jurorów zdobyły także: reklama łódzkiego sklepu IKEA: Warszawa za Łodzią. Ikea w Łodzi. Największa w Polsce (plakat autorstwa Team One, II miejsce) oraz layout reklamujący produkty marki Salomon (klient: Amer Sports Poland Sp. z o.o., III miejsce).
City Plakat jest realizowany przez firmę reklamy zewnętrznej Cityboard Media i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. W ramach konkursu City Plakat profesorowie SWPS co miesiąc typują trzy, w ich ocenie najlepsze, layouty reklamowe, jakie w danym miesiącu pojawiły się na nośnikach Cityboard Media. Layouty, które na przestrzeni roku zajmą pierwsze miejsca w comiesięcznych odsłonach konkursu, będą ubiegać się o tytuł Plakat Roku i towarzyszące mu nagrody: konsultację specjalisty z SWPS do layoutu przy następnej kampanii, a także miesięczną kampanię reklamową na nośnikach 6x3 m od Cityboard Media gratis. Konkurs ruszył się we wrześniu 2009 r., zaś jego rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu 2010 r.

# # #
Cityboard Media - lider rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Działa na polskim rynku od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera


i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym.
W 2009 r. firma po raz czwarty zajęła pierwsze miejsce w ogólnej ocenie Klientów w rankingu biur reklamy outdoorowej opracowanym przez magazyn Media&Marketing Polska. W lutym 2009 otrzymała również nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku.

D

Agnieszka Sabat

Senior Account Executive

Mail: agnieszka.sabat@agencja21.pl

Tel: 0 22 511 13 85Agencja 21

ul. Brukselska 44A lok. 4

03-973 Warszawa

www.agencja21.pl

odatkowych informacji udzielają:
Agata Zawada

Specjalista ds. PR Cityboard Media

Mail: agata.zawada@cityboard.pl

Tel: 0 22 860 66 40 wew. 145/ 0 600 900 404Cityboard Media Sp. z o.o.

Ul. Stawki 200-193 Warszawa

www.cityboard.pl

©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość