Strona główna

Międzynarodowe Halowe Zawody Konne w Skokach csi-w mtp poznań 2005 Wyniki konkursu nr 5 130/135 cm dwufazowego o nagrodę Polskiego Związku Jeździeckiego


Pobieranie 456.57 Kb.
Strona1/2
Data18.06.2016
Rozmiar456.57 Kb.
  1   2
Międzynarodowe Halowe Zawody Konne w Skokach
CSI-W MTP Poznań 2005

Wyniki konkursu nr 5 - 130/135 cm dwufazowego o nagrodę Polskiego Związku Jeździeckiego (Mała Runda)


Results of class No 5 (Small Tour), (Art. 274, 5.3, tab. A) 130-135 cm - Two phases


m-ce

Koń / horse

Zawodnik

Kraj

I faza

II faza

Nagroda

Place

Nazwa / Name

Rider

Country

Pkt Pen.

Czas Time

Pkt Pen.

Czas Time

Prize

1

Symphonie

Jarosław Skrzyczyński

POL

0,0

43,26

0,0

21,42

1 900 zł

2

Partitura

Szabolcs Krucso

HUN

0,0

43,25

0,0

22,97

1 600 zł

3

Lethal Weapon III

Łukasz Jończyk

POL

0,0

44,90

0,0

23,65

1 300 zł

4

Coporano

Isabel Heckmann.

GER

0,0

43,25

0,0

23,72

1 100 zł

5

Ursus 39

Krzysztof Prasek

POL

0,0

43,92

0,0

23,79

800 zł

6

Ritus

Grzegorz Kubiak

POL

0,0

47,14

0,0

24,20

65 zł

7

Kasandra

Marcin Bętkowski jr88

POL

0,0

43,12

0,0

24,75

65 zł

8

Sobieski Ambrosio

Marek Orłoś

POL

0,0

44,44

0,0

25,02

65 zł

9

Scarlett XVII

Jan Chrzanowski.

POL

0,0

44,75

0,0

25,19

65 zł

10

Sonata

Małgorzata Ciszek-Lewicka

POL

0,0

42,05

0,0

25,37

65 zł

11

Indigo

Rein Pill

EST

0,0

47,54

0,0

25,54

65 zł

12

Jo'Elle d'Arcy

Karina Rie Truelsen

DEN

0,0

44,77

0,0

25,55

65 zł

13

Saragossa

Michał Ziębicki jr87

POL

0,0

42,74

0,0

25,97

65 zł

14

Grand

Małgorzata Wardzała jr

POL

0,0

39,76

0,0

26,14

65 zł

15

Cayenne

Erin Characklis-Hesse

USA

0,0

44,44

0,0

26,85

65 zł

16

Grandetto

Adrian Schmid

SUI

0,0

45,03

0,0

27,06

65 zł

17

Charming Boy

Erin Characklis-Hesse

USA

0,0

45,47

0,0

27,36

 

18

Orpan

Bartosz Goszczyński

POL

0,0

44,72

0,0

27,43

 

19

Euphorie Boy

Natalie Rouckova

CZE

0,0

44,87

0,0

28,88

 

20

Cartago Son

Jacek Zagor

POL

0,0

45,33

4,0

22,22

 

21

Orfeusz

Natalia Aschmutat jr

POL

0,0

40,66

4,0

23,51

 

22

Mylady

Krzysztof Ludwiczak

POL

0,0

43,19

4,0

23,52

 

23

Turbud Tempo

Grzegorz Kubiak

POL

0,0

45,06

4,0

23,92

 

24

Lemorsa-G

Benas Gutkauskas

LTU

0,0

42,97

4,0

24,39

 

24

Lady Madonna

Balazs Horvath

HUN

0,0

45,92

4,0

24,39

 

26

Dunaj

Beata Szuber

POL

0,0

39,93

4,0

24,43

 

27

Rubikon

Piotr Morsztyn

POL

0,0

41,01

4,0

24,62

 

28

Catrick Orion

Robert Chelberg

USA

0,0

41,72

4,0

26,71

 

29

O'Mally

Martin Haunhorst

GER

0,0

44,36

4,0

26,92

 

30

Lucky Lucke 79

Paweł Jurkowski

POL

0,0

42,02

4,0

26,96

 

31

Guffi

Beata Szuber

POL

0,0

43,61

4,0

27,23

 

32

Mama Mia 3

Miroslav Slechta

CZE

0,0

46,47

4,0

30,78

 

33

Donna Carina II

Jacek Tarka

POL

0,0

44,45

6,0

38,22

 

34

Quito MB

Natalia Aschmutat jr

POL

0,0

42,55

8,0

23,28

 

35

Lukian C

Thomas Jensen

DEN

0,0

47,36

8,0

25,25

 

36

Capri

Weronika Sołtysiak

POL

0,0

45,66

8,0

31,17

 

37

Cytacja

Dominika Bach jr88

POL

0,0

42,15

12,0

27,64

 

38

Wigonia

Ewa Mazurowska

POL

4,0

41,05

 

 

 

39

Franchesca

Ireneusz Kondratowicz

POL

4,0

41,37

 

 

 

40

Orkisz

Dawid Kubiak jr87

POL

4,0

41,49

 

 

 

41

Gingo 5

Peter Englbrecht.

AUT

4,0

41,51

 

 

 

42

Cornado

Isabel Heckmann.

GER

4,0

41,90

 

 

 

43

Cama's Pamina

Sandra Piwowarczyk

POL

4,0

43,03

 

 

 

44

Sewilla

Dawid Rakoczy

POL

4,0

43,68

 

 

 

45

Calida Z

Piotr Morsztyn

POL

4,0

43,85

 

 

 

46

Epicuros

Heiki Vatsel

EST

4,0

44,49

 

 

 

47

Corleone

Gyula Szuhai

HUN

4,0

46,36

 

 

 

48

En Viable

Bogusz Dąbrowski

POL

4,0

46,44

 

 

 

49

Montecristo

Zbigniew Płatos

POL

4,0

46,50

 

 

 

50

Casey

Bronislav Chudyba jr

SVK

4,0

46,77

 

 

 

51

Cascara 6

Brice Orsolini

FRA

4,0

49,50

 

 

 

52

Opar

Małgorzata Wardzała jr

POL

8,0

39,87

 

 

 

53

Damokles

Bartłomiej Włodarski

POL

8,0

40,32

 

 

 

54

Parandasj van W

Julia Zawada

POL

8,0

40,50

 

 

 

55

Konkret 2

Krzysztof Ludwiczak

POL

8,0

41,42

 

 

 

56

Colato

Juraj Hanulay

SVK

8,0

44,45

 

 

 

57

Dominuka

Jacek Bobik

POL

8,0

47,45

 

 

 

58

Corvin 16

Hans-Peter Heiniger

SUI

8,0

50,84

 

 

 

59

Cenzor

Marika Antolak

POL

9,0

53,51

 

 

 

 

Olievier

Julia Zawada

POL

elim.

 

 

 

 

 

Contender Son

Robert Wilczewski jr88

POL

elim.

 

 

 

 

 

Jicky Fuchsias

Franck Anquetin

FRA

elim.

 

 

 

 

 

Kikimora-K

Michał Ziębicki jr87

POL

elim.

 

 

 

 

Wyniki konkursu nr 6 - zwykłego 125/130 cm Młodych Koni o nagrodę Citibank Handlowy


Results of class No 6 (Youngster Tour) (Reg FEI art. 238.2.1, Tab. A) - 125/130 cm - Against the clock


m-ce

Koń / horse

Zawodnik

Kraj

Pkt

Czas

Nagroda

Place

Nazwa / Name

Rider

Country

Pen

Time

Prize

1

Tinka Bell

Felix Hassman

GER

0,0

43,44

1 900 zł

2

Polydor

Jacek Zagor

POL

0,0

43,70

1 600 zł

3

Sydney

Gunnar Klettenberg

EST

0,0

44,89

1 300 zł

4

Ronaldo 96

John Gunnavar Knutsen

NOR

0,0

45,71

1 100 zł

5

Allisson

Roelof Bril

NED

0,0

47,06

800 zł

6

Grand Libero

Andis Varna

LAT

0,0

47,64

100 zł

7

Almetto P

Marek Lewicki

POL

0,0

47,76

100 zł

8

Pascal 470

Vladimir Beletskiy

RUS

0,0

47,79

100 zł

9

Carlos,

Łukasz Jończyk

POL

0,0

48,84

100 zł

10

Lacoste De la Cour

Łukasz Brzóska

POL

0,0

50,11

100 zł

11

Love Soprem

Krzysztof Prasek

POL

0,0

51,21

100 zł

12

Esprit d' E T

Barbara Belousek

AUT

0,0

53,12

100 zł

13

Willson

Hans Ley

DEN

0,0

53,64

 

14

Paul 212

Brice Orsolini

FRA

0,0

54,48

 

15

Lord iI de Chalousse

Karina Rie Truelsen

DEN

0,0

55,14

 

16

Graf Lanthan

Łukasz Appel

POL

0,0

55,37

 

17

Gomera II

Hans-Peter Heiniger

SUI

0,0

57,30

 

18

Lizzard Point

Andrius Petrovas

LTU

0,0

63,15

 

19

Cyrkon

Anna Trzeciak

POL

0,0

64,07

 

20

Caletta

Sandra Piwowarczyk

POL

0,0

64,17

 

21

Santos

Weronika Sołtysiak

POL

0,0

66,07

 

22

Roxanne 120

Aleksander Schill

GER

0,0

70,44

 

23

Samuraj M

Aleksandra Maciuszonek

POL

2,0

77,70

 

24

Baken

Mikhail Safronov

RUS

4,0

43,09

 

25

Fortuna.

Bronislav Chudyba jr89

SVK

4,0

46,15

 

26

Quattro

Sławomir Klóska

POL

4,0

47,69

 

27

Selection

Scins Sinijar

EST

4,0

48,25

 

28

Sylvana

Hanno Ellermann

EST

4,0

51,71

 

29

Libertino S

Andreas Schou

DEN

4,0

52,84

 

30

Pink Floyd HL

Karolina Ferenstein

POL

4,0

53,76

 

31

Normen

Urmas Raag

EST

4,0

56,70

 

32

Godewind

Agnieszka Perska

POL

4,0

58,53

 

33

Backgammon

Martin Haunhorst

GER

4,0

59,02

 

34

Arena 1

Miroslav Slechta

CZE

4,0

62,88

 

35

Favorit

Mariann Hugyecz

HUN

4,0

63,22

 

36

Lansing Star

Rimantas Babrauskas

LTU

4,0

66,58

 

37

Carvalos Z

Robert Pal

SVK

8,0

47,43

 

38

Rusałka

Dawid Rakoczy

POL

8,0

48,09

 

39

Silvester

Heiki Vatsel

EST

8,0

49,52

 

40

Laurette

Sławomir Uchwat

POL

8,0

52,09

 

41

Dandys

Ewa Mazurowska

POL

8,0

55,12

 

42

ABC Oklahoma

Martin Matejka

CZE

8,0

56,77

 

43

Fazanas-Star

Torben Frandsen

DEN

8,0

58,66

 

44

Abaz

Aleš Opatrny

CZE

8,0

62,95

 

45

Calido L

Bartosz Goszczyński

POL

8,0

65,38

 

46

Orlando-Plus

Tomasz Klein

POL

12,0

51,65

 

47

Cornetta

Marika Ratto

FIN

12,0

64,83

 
  1   2


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość