Strona główna

Natalia przybysz 3 grudnia 2015 Warszawa, Klub Stodoła


Pobieranie 7.99 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar7.99 Kb.
NATALIA PRZYBYSZ
3 grudnia 2015

Warszawa, Klub Stodoła
Natalia Przybysz to, zwana również jako N'Talia i Natu, polska wokalistka i autorka tekstów. Kojarzona szeroko jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B Sistars. Po zawieszeniu działalności grupy, poczynania Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą NATU i NATALIA PRZYBYSZ (solowe projekty), gdzie poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi (Envee, Trębski, Zagórski, Zabrodzki) stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live.

Jako NATU wydała dwa albumy: Natu & Envee – Maupka comes home oraz Gram Duszy. Dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyka (w kategorii wokalista roku i album reggae i r&b). Album Gram Duszy spotkał się z uznaniem krytyków w Polsce i był porównywany do najlepszego soulu zagranicznego. W sierpniu 2011 roku Natu supportowała Erykę Badu na jej koncercie w Warszawie.

Latem 2012 roku, już jako Natalia Natu Przybysz, stworzyła projekt z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Przedsięwzięcie zdobyło wielkie uznanie i zostało niesamowicie odebrane przez publiczność i recenzentów na letnich festiwalach, między innymi: Woodstock 2012 (premiera projektu), Męskie Granie 2012, 2013, jak również na jesiennej trasie koncertowej. Wg redaktorów Jazzsoul.pl przedpremierowa trasa koncertowa Kozmic Blues była jednym z najważniejszych wydarzeń w 2012 r. Miłe słowa, uznanie, i wielka frekwencja podczas koncertów, zarówno fanów Natalii Przybysz, jak i miłośników utworów Janis Joplin, pozwalające cieszyć się z tak doskonałego odbioru projektu, przyczyniły się do wydania w czerwcu 2013 roku płyty Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin. Był on inspiracją do stworzenia najnowszego krążka artystki pt. Prąd, który osiągnął status złotej pyty.

W 2015 r. artystka otrzymała Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za płytę Prąd i utwór roku – Miód oraz została nominowana do nagrody TVP Kultura – Gwarancje Kultury.


Natalia Przybysz wystąpi w Stodole 3 grudnia!
BILETY:

Do 11.11 - 42 pln (stojące), 62 pln (balkon)

Od 12.11 – 49 pln (stojące), 69 pln (balkon)
Do kupienia w kasie Klubu Stodoła - Warszawa ul. Batorego 10;

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl
SUPPORT:

Pomimo młodego wieku, Piotr Zioła zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60.

Głos Piotrka można usłyszeć w piosence Przyjmij brak zespołu Rysy. W utworze gościnnie wystąpił razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings.

Za sprawą charakterystycznego wokalu artysta już zdobywa uznanie w środowisku muzycznym. W sieci pojawiła się wersja live utworu Podobno, do którego słowa napisała Gaba Kulka. Piosenka zapowiada debiutancki album, który ma się ukazać wiosną 2016 roku.Z utworem można zapoznać się pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=xcBqvqfbUSM


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość