Strona główna

Opis techniczny systemu „Angular” Biurko mobilne


Pobieranie 16.69 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar16.69 Kb.
Opis techniczny systemu „Angular”  1. Biurko mobilne

Wykonane jest z płyty wiórowej o grubości 25 mm, pokrytej melaminą i wykończone taśmą brzegową ABS o grubości 2 mm. Wszystkie oklejone krawędzie są sfazowane.


Blat biurka ma głębokość 80 cm i można na nim układać segregatory oraz stawiać monitory komputerowe o standardowej obudowie. Pod blatem jest zamocowana szafka żaluzjowa zamykana na klucz, przeznaczona m. in. na wstawienie komputera. Zarówno w blacie biurka jak i w podwieszanej szafce oraz ścianach bocznych biurka, wykonane są otwory do przeprowadzenia okablowania.
Na rysunku zamieszczonym poniżej, podane są podstawowe wymiary stanowiska pracy.

Biurko wsparte jest na metalowych nogach, dostępnych w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) oraz grafit (RAL 7024). Do nóg biurka zamocowane są kółka, co pozwala na przemieszczenie i dowolne ustawianie stanowiska pracy. Kółka posiadają blokadę przed niespodziewanym przemieszczaniem. Przelotki do prowadzenia okablowania mogą być
w kolorze aluminium (nogi również w kolorze aluminium), a także czarne (nogi w kolorze grafitowym).
Całą przestrzeń przeznaczoną do pracy można osłonić żaluzją w kolorze aluminium zamykaną na dwa zamki zamocowane do bocznych elementów biurka. Do wewnętrznej strony boków biurka zamocowane są gumowe odbojniki, które zapobiegają uderzeniu żaluzji w końcówkę wpustu pod prowadnicę, a tym samym uszkodzeniu żaluzji. Otwierając żaluzję biurka należy powoli ją przesuwać do całkowitego wyrównania się z powierzchnią półki recepcyjnej.
Biurko może służyć również jako recepcja i dlatego jest wyposażone w ladę dla petentów.
Zamówienia na biurka w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na biurka w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria
są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Kontenerek

Kontenerek jest wykonany z płyty wiórowej o grubości 25 mm pokrytej melaminą


i zabezpieczonej taśmą brzegową ABS o grubości 2mm.
Wyposażone są w trzy jednakowe szuflady wysuwane na prowadnicach rolkowych.
Cały kontenerek jest osłonięty żaluzją w kolorze aluminium zamykaną na zamek.
Kontenerek jest wsparty na metalowych nogach dostępnych w kolorach aluminium
(RAL 9006 MIX) oraz grafit (RAL 7024), do których zamocowane są kółka umożliwiające przemieszczanie. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na kontenerki w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na kolory: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria
są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Kontener żaluzjowy z szufladą oraz rozkładanym blatem

Blat podstawowy i rozkładany kontenera jest wykonany z płyty wiórowej o grubości 25 mm pokrytej melaminą i zabezpieczony taśmą brzegową ABS o grubości 2mm.


Ściany boczne wykonane są z płyty wiórowej o grubości 18 mm pokrytej melaminą
i wykończone taśmą brzegową o grubości 2 mm.

Kontener wyposażony jest w szufladę wysuwaną na prowadnicach rolkowych, zamykaną na zamek oraz w żaluzję w kolorze aluminium, także zamykaną na zamek.


Kontener wsparty jest na kółkach pozwalających dowolne przemieszczanie. Wyposażony jest w stelaż z rurek metalowych, dostępnych w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) i grafit (RAL 7024), ułatwiający przestawianie. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na kontenery w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na kontenery w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Szafka na sprzęt prelekcyjny

Blat szafki wykonany jest z płyty wiórowej o grubości 25 mm pokrytej melaminą


i zabezpieczony taśmą brzegową ABS o grubości 2mm.

Ściany boczne wykonane są z płyty wiórowej o grubości 18 mm pokrytej melaminą
i wykończone taśmą brzegową o grubości 2 mm.

Szafka wsparta jest na kółkach pozwalających dowolne przemieszczanie. Wyposażona jest w stelaż z rurek metalowych, dostępnych w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) i grafit (RAL 7024), ułatwiający przestawianie. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.


Szafka wyposażona jest w półki z bezpośrednim dostępem, pozwalające na ustawienie sprzętu prelekcyjnego i jego oprzyrządowania.
Zamówienia na szafki w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na szafki w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria
są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Szafki żaluzjowe

Wykonane są z płyty wiórowej o grubości 25 mm, pokryte melaminą i wykończone taśmą brzegową ABS o grubości 2 mm.


Wewnątrz szafek znajdują się półki wykonane z blachy, dostępne w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) oraz grafit (RAL 7024).
Szafki są zasuwane żaluzją i zamykane na zamek. Wsparte są na kółkach, co pozwala na dowolne ich przemieszczanie. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na szafki żaluzjowe w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na szafki w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Stoliki

Wykonane są z płyty wiórowej o grubości 25 mm, pokrytej melaminą i wykończone taśmą brzegową o grubości 2 mm w kolorze blatu.


Blaty wsparte są na nogach kolumnowych zespolonych ramą, dostępnych w kolorach aluminium i grafit. Do nóg zamocowane są kółka, co pozwala na dowolne usytuowanie stołu. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na stoliki w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na stoliki w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria
są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Dostawka recepcyjna

Blat dostawki recepcyjnej wykonany jest z płyty wiórowej o grubości 25 mm, pokrytej melaminą i wykończonej taśmą brzegową ABS o grubości 2 mm.


Podstawa wykonana jest z rurek dostępnych w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) i grafit (RAL 7024). Frontowa strona dostawki jest zabudowana blachą perforowaną, dostępną również w kolorach aluminium i grafit.
Cała konstrukcja wsparta jest na kółkach dających możliwość dowolnego ustawiania dostawki. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na dostawki z blatami w kolorach buk i szary są realizowane w ciągu dwóch tygodni. Pozostałe zamówienia na dostawki z blatami w kolorach: grusza, grusza dzika, klon, olcha, buk bawaria są realizowane w ciągu trzech tygodni, bez ponoszenia dodatkowych opłat.


  1. Stojak na tablicę

Stojak zbudowany jest z rurek dostępnych w kolorach aluminium (RAL 9006 MIX) i grafit (RAL 7024).


Cała konstrukcja wsparta jest na kółkach dających możliwość dowolnego ustawiania stojaka. Kółka posiadają dodatkowo blokadę przed niespodziewanym przesuwaniem.
Zamówienia na stojaki są realizowane w ciągu dwóch tygodni.
Uwaga!

System „Angular” ze względu na kolorystykę i zastosowane do produkcji materiały jest kompatybilny z systemem „Pulsar”. Pozwala to na wyposażanie pomieszczeń biurowych


w meble zarówno z jednego jak i drugiego systemu, przy zastosowaniu jednolitego charakteru miejsca pracy.

©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość