Strona główna

Paweł Warszawski ambasadorem claas eventing Tour Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego wkkw jest zadowolona, że w tym sezonie cavaliady tour dyscyplina pojawi się we wszystkich miastach


Pobieranie 6.97 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.97 Kb.

30/09/2015

INFORMACJA PRASOWA

Paweł Warszawski ambasadorem CLAAS Eventing Tour

Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego WKKW jest zadowolona, że w tym sezonie CAVALIADY Tour dyscyplina pojawi się we wszystkich miastach.
- Mam nadzieję, że WKKW spotka się z tak samo dużym aplauzem w Lublinie i Warszawie, jak to miało miejsce rok temu w Poznaniu. Dla zawodników to będzie niesamowite przeżycie – komentuje Paweł Warszawski.

- Powołanie przez nas ambasadora marki CLAAS Eventing Tour było dla nas bardzo ważne. Od razu pomyśleliśmy o Pawle Warszawskim – utalentowanym zawodniku, który wielokrotnie udowodnił, że jest najlepszy w swojej klasie oraz w ubiegłym sezonie CAVALIADY wygrał CLASS HPP WKKW – tak mówi o decyzji wyboru ambasadora Tomasz Kobierski, wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wprowadzenie nowej dyscypliny w jakże bogaty program CAVALIADY jeszcze bardziej usatysfakcjonuje fanów jeździectwa, a pojawienie się tak utalentowanego zawodnika WKKW, z którym będą chcieli rywalizować inni, równie dobrzy zawodnicy zagwarantuje publiczności doskonałą sportową rywalizację w każdym etapie touru.
Paweł Warszawski
Reprezentant Polski w WKKW, zawodnik kadry A, współpracujący z trenerem Andreasem Dibowskim. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczął w wieku 12 lat w Stadninie Koni Walewice. Dwukrotny srebrny medalista drużynowo w Mistrzostwach Europy Juniorów (rok 1998 i 1999). Od blisko 10 lat otrzymuje powołania do kadry A Seniorów WKKW Polskiego Związku Jeździeckiego. Paweł Warszawski jest ośmiokrotnym zdobywcą medali Mistrzostw Polski, sześciokrotnym reprezentantem kraju na Mistrzostwach Europy i czterokrotnym zdobywcą Pucharu Polski.

Więcej informacji: www.cavaliada.plKontakt dla mediów: Renata Hille, e-mail: renata.hille@mtp.pl, tel: +48/ 61 869 21 28


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość