Strona główna

Petycja „Czekamy na intronizację” w sprawie rozszerzenia kwietniowych obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski o Akt Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski


Pobieranie 12.56 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar12.56 Kb.
PIENS.pl dobra moneta internetu

e-mail: wspolnota@piens.pl

strona internetowa: www.piens.pl

Petycja „Czekamy na INTRONIZACJĘ” w sprawie rozszerzenia

kwietniowych obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski
o Akt Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski

„Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu.”

„Powiedz, moje dziecko, ojcu, by napisał w tej sprawie do Prymasa Polski. Teraz jest najodpowiedniejsza chwila, trzeba korzystać z czasu łaski.”

Służebnica Boża Rozalia Celak
W 2016 roku obchodzimy 1050. rocznicę Chrztu Polski. Planowane na kwiecień obchody mają zgromadzić 1200 wyśmienitych gości. Obecni mają być Andrzej Duda, Rząd, Parlamentarzyści oraz przedstawiciele Kościoła Katolickiego. Okrągła rocznica chrztu Polski to uroczyste wydarzenie, w którym wspólnie będzie brała udział władza świecka i kościelna. To jest najlepszy czas na uroczystą Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski.
Podobny, tak pomyślny dla tego dzieła, splot okoliczność może się nigdy więcej w historii nie powtórzyć. Od chwili ogłoszenia orędzia, w którym Pan Jezus domagał się Intronizacji nigdy wcześniej nie mieliśmy tak sprzyjających warunków społecznych, politycznych i tak przychylnego Intronizacji Episkopatu Polski. Jednocześnie nigdy wcześniej CZAS aż tak bardzo nie przynaglał w tej sprawie. Z jednej strony stoimy w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa jakim jest islamizacja Europy. Z drugiej strony jesteśmy zagrożeni realizacją spisku mającego na celu obalenie w Polsce demokratycznie wybranego rządu. Biorąc pod uwagę zagrożenia międzynarodowe, uwarunkowania wewnętrzne, uciekający czas, sprzyjające warunki związane z uroczystością 1050. rocznicy chrztu Polski oraz obiecane przez Pana Jezusa łaski mające spłynąć na Polskę po dokonaniu Aktu Intronizacji apelujemy i prosimy o przeprowadzenie Aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski w Poznaniu w kwietniu 2016 roku.
Mobilizacja

Potrzebujemy ponad 3 mln podpisów pod petycją „Czekamy na INTRONIZACJĘ”. Czasu jest mało, a sprawa wielka, dlatego prosimy wszystkich Polaków, podpisujcie i namawiajcie do poparcia INTRONIZACJI Jezusa Chrystusa na Króla Polski! Drukujcie ulotki, rozdawajcie po znajomych, wskazujcie adres petycji do podpisania: http://citizengo.org/pl/signit/32589/view . Jeżeli uda się nam zgromadzić wokół Chrystusa i Go wywyższyć w naszym narodzie, czyż niebo będzie głuche na to wydarzenie?


Przybądźmy w kwietniu do Poznania

14 kwietnia, 15 kwietnia i w uwieńczenie uroczystości 16 kwietnia 2016 roku w Poznaniu na Stadionie Lecha odbędą się jedne z ważniejszych wydarzeń naszego pokolenia - Obchody 1050. Rocznicy Chrztu Polski. Już dziś trwają przygotowania, które można śledzić na stronie www.chrzest966.pl Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie przeprowadzenie Aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Przybądźmy w tych dniach do Poznania, jak najliczniej, by dać wyraz swojej wiary, wiary narodu polskiego! Już dzisiaj rezerwujmy miejsce na stadionie Lecha na stronie www.stadion2016.pl.


Chrzest i Intronizacja

Chrystus – jako Początek i Koniec całych ludzkich dziejów – sprawił, że 1050 lat temu na polskiej ziemi został postawiony krzyż, przejmujący znak jego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią.

W 966 roku Mieszko I przyjął chrzest jako człowiek wolny. Chociaż został on udzielony pojedynczej osobie, to przecież dał początek wspólnocie z innymi osobami ochrzczonymi. Myśląc o konsekwencjach chrztu Mieszka, możemy mówić o „narodzie ochrzczonych”, o „chrzcie narodu”, a więc również o Chrzcie Polski.

Z listu pasterskiego Episkopatu Polski na Jubileusz 1050. Rocznicy Chrztu Polski

Chrzest jest początkiem drogi do Boga każdej osoby, a uwieńczeniem tej ziemskiej drogi jest przyjęcie Jego panowania jako Króla w życiu każdego człowieka, w życiu rodzin i w życiu całych społeczeństw.


Zakończenie roku obchodów rocznicy 1050-lecia Chrztu Polski będzie miało miejsce 19 listopada 2016 roku w Krakowie-Łagiewnikach. Uroczystość ma być połączona z dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży oraz z zakończeniem Roku Miłosierdzia.


Niech ten dzień będzie już dniem, w którym będziemy mówić Jezus Król Polski!


www.piens.pl
©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość