Strona główna

Poznańska odsłona wieczoru kawalerskiego Znani aktorzy polskiego kina i teatru – Antoni Pawlicki, Michał Piela, Andrzej Andrzejewski, Tomasz Borkowski i Piotr Nowak zagrają wkrótce w Teatrze Wielkim w Poznaniu


Pobieranie 9.74 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar9.74 Kb.
Poznań, 25.03.2013r.

Komunikat prasowy
Poznańska odsłona wieczoru kawalerskiego
Znani aktorzy polskiego kina i teatru – Antoni Pawlicki, Michał Piela, Andrzej Andrzejewski, Tomasz Borkowski i Piotr Nowak zagrają wkrótce w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Wszystko to w ramach spektaklu „Dobry wieczór kawalerski”, który odbędzie się już 31 marca. Widzowie mogą spodziewać się sporej dawki humoru i nie tylko.
Sztuka łączy dobrą zabawę z poszukiwaniem odpowiedzi na pytania o znaczenie i sens miłości. Opowiada ona o grupie przyjaciół, którzy biorą udział w wieczorze kawalerskim „Młodego” (Antoni Pawlicki). Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót i zaskakują nie tylko uczestników, ale również widzów. W komedii nie brakuje ciekawych i żartobliwych spostrzeżeń na temat relacji damsko-męskich.
Cieszymy się, że tym razem możemy zorganizować nasz nietypowy wieczór kawalerski w Poznaniu. Podczas spektaklu chcemy zachęcić publiczność do przyłączenia się do wspólnej zabawy z bohaterami przyznaje Piotr Nowak, aktor i reżyser komedii. Podobnie, jak podczas wieczoru kawalerskiego, na scenie wciąż będzie działo coś nowego i nieprzewidywalnego, dlatego też spektakl powinien przypaść do gustu wszystkim widzom z poczuciem humoru.
Sporym zaskoczeniem będzie dla publiczności szczególnie jedna z ostatnich scen spektaklu (za ten pomysł „Dobry wieczór kawalerski” otrzymał nagrodę na Festiwalu Komedii w Siedlcach).
Serdecznie zapraszamy na „Dobry wieczór kawalerski”. Kto nigdy nie przeżył wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego wreszcie będzie mógł dowiedzieć się, co się na nim dzieje. Obiecuję dobrą zabawę – mówi odtwórca głównej roli, Antoni Pawlicki. Wtóruje mu Michał Piela występujący w roli „Wołka”, jednego z przyjaciół „Młodego”: Od momentu pojawienia sie na scenie „Młodego” na twarzach widzów będzie gościł coraz większy uśmiech. Zakończenie powali wszystkich na kolana, nas zresztą też – dodaje aktor.
Spektakl, który zawita do Poznania jest obecny na polskiej scenie teatralnej od 2012 roku. Po swoim warszawskim debiucie szybko stał się ulubieńcem miłośników teatru. „Dobry wieczór kawalerski” regularnie gości w największych miastach naszego kraju (oprócz Poznania m.in. w Warszawie czy Krakowie). Często przyciąga komplet publiczności, która na koniec oklaskuje go na stojąco. Autorem komedii jest Dorota Truskolaska – Alibert. Bilety na najbliższą inscenizację spektaklu są dostępne w kasach Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz na stronach ebilet.pl i bilety24.pl. Ich cena wynosi od 70 do 90 zł. Dodatkowe informacje na temat spektaklu można znaleźć na stronie www.dobrywieczorkawalerski.com.
Dobry wieczór kawalerski

Poznań, 31 marca 2014, godz. 19:00


Reżyseria: Piotr Nowak

Autor: Dorota Truskolaska – Alibert
Występują:

Młody – Antoni Pawlicki

Alu – Tomasz Borkowski

Kukuł – Piotr Nowak

Wołek – Michał Piela

Miki – Andrzej Andrzejewski
Dodatkowych informacji udziela:

Beata Grześkowiak

Prelite Public Relations

e-mail: b.grzeskowiak@prelite.pl

m.: +48 601 065 576t.: 61 855 14 55


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość