Strona główna

Premiera: 8 września (wtorek) o godz. 21: 30 Emisja kolejnych odcinków we wtorki, o godz. 21: 30


Pobieranie 18.42 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar18.42 Kb.


Najlepsi w swoim fachu! Dopadną każdego szkodnika!
Zabij szkodnika!

(ang: Verminators)
Premiera: 8 września (wtorek) o godz. 21:30

Emisja kolejnych odcinków we wtorki, o godz. 21:30Poznaj pogromców szkodników:

Mike Masterson

Główny bohater programu Mike Masterson jest współwłaścicielem i kierownikiem firmy Isotech, zajmującej się walką z plagami insektów i szkodników w USA. Mike pracuje w tej branży już od ponad 25 lat, wdrażając, razem ze stworzonym przez siebie elitarnym zespołem, najnowsze i rewolucyjne w branży rozwiązania. Jest absolwentem Uniwersytetu Nevada w Las Vegas. Choć dziś ta praca jest dla niego prawdziwą pasją, początkowo zaczynał jako ochroniarz znanych osób, wśród których były m.in. Joan Rivers and Olivia Newton-John.Kevin Alden

Kevin Alden przyjaźni się z Mike’em Mastersonem od ponad 15 lat. Kevinowi zawsze imponowała nie tylko wiedza Mike'a na temat ich branży, ale też jego dążenie do bycia najlepszym. Kevin i Mike mieli wspólną filozofię biznesową, zakładającą zapewnienie klientowi najbardziej atrakcyjnej ceny za pracę najlepiej wykwalifikowanych techników.

Aby mieć pewność, że będą w stanie zatrudniać najlepszych ludzi, na pierwszym miejscu postawili dbałość o swoich pracowników i stworzenie ambitnego programu szkoleniowego.

Erik Alden

Erik Alden to 28-letni pasjonat, który pochodzi z Południowej Kalifornii. Pomimo młodego wieku jest prawdziwym fachowcem w branży - przez rok szkolił się pod okiem wielu czołowych techników i entomologów. Zdobył duże doświadczenie i rozległą wiedzę na temat likwidowania plag szkodników, a w szczególności wykrywania i tępienia pluskiew.

Erik podjął się także rozwijania wysoce wyspecjalizowanej jednostki Canine Bedbug Scent Detection Department (dział wykrywania pluskiew przez psy). Z pomocą wyczulonych nosów swoich psich towarzyszy, Erik z powodzeniem przeprowadzał inspekcje tysięcy pokoi hotelowych, mieszkań, akademików i domów.

Joey De La Rosa

Joey De La Rosa działa w branży od 12 lat. Zaczął karierę w tej branży przez przypadek - pracował w sklepie, który został później wykupiony przez większą firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników. Wtedy poznał Mike’a Masterson’a, z którym się zaprzyjaźnił a z czasem zaczął pracować dla Isotech.Lawrence Federico

Lawrence Federico to kolejny pasjonat w tej branży. Na początku wszedł do niej wyłącznie z powodu wysokich zarobków, ale wkrótce przekonał się, że ta praca naprawdę mu się podoba. Zanim dołączył do Isotechu, był technikiem serwisantem w dwóch innych firmach.


Michael „Miguel" Garcia

Miguel Garcia działa w branży od sześciu lat. Wczesniej, przez rok prowadził własne biuro, lecz potem przeniósł się do Isotech i nigdy nie żałował tej decyzji.Jamie Poveda

Jamie dołączył do zespołu Isotech w 2007 roku, choć jego kariera w branży zwalczania szkodników rozpoczęła się w 1998 roku. Wcześniej służył w wojsku przez 5 lat czynnie i 8 lat w rezerwie. W wojsku poznał kolegę, który zachęcił go do podjęcia pracy w branży zwalczania szkodników.Robert „Roman" Roman

Roman dorastał w San Jose w Kalifornii. Po ukończeniu liceum, służył w wojsku. Po zakończeniu służby znalazł się w Południowej Kalifornii. Pewnego dnia zainteresował się zwalczaniem szkodników, gdy oglądał z wielkim zaciekawieniem pracę technika z tej branży. Dziś jest dobrze wykwalifikowanym ekspertem. Kiedy pojawiła się szansa współpracy z najlepszymi technikami z branży w firmie Isotech, nie wahał się ani chwili.Sam Torres

Samuel Torres ma trzydzieści dziewięć lat. Rozpoczął pracę w branży zwalczania szkodników w maju 1991 roku. Sam dołączył do Isotechu w sierpniu 2005 roku i jest dziś kierownikiem. Zamierza któregoś dnia otworzyć i prowadzić filię Isotech oraz kontynuować dzieło Mike'a.
Discovery Channel
Discovery Channel uznawany jest za globalną markę mediową cieszącą się największym zaufaniem. Dzięki swojej popularności i wieloletniemu doświadczeniu pozostaje jedną z najszerzej dystrybuowanych telewizji na świecie oraz liderem kategorii factual entertainment (rozrywki opartej na faktach).
Discovery Channel rozpoczęło nadawanie w USA w 1985 roku, jako realizacja wizji Johna Hendricksa – założyciela i prezesa Discovery Communications. Międzynarodowa ekspansja stacji rozpoczęła się w 1989 r. od wejścia na obszar Wielkiej Brytanii. W 1993 roku kanał wprowadzono na rynki Azji i Ameryki Łacińskiej. W Europie Środkowej zainaugurował on swą działalność w 1996 roku debiutem w Polsce, a rok później – w Rumunii i na Węgrzech.

Discovery Channel skierowany jest głównie do młodych mężczyzn, ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. To nowoczesny i dynamiczny kanał telewizyjny, który angażując widza, przekazuje mu doświadczenie oraz wiedzę o otaczającym go świecie. Emitując programy o różnorodnej tematyce inspiruje, skłania do przemyśleń, zachęca do działania, rozwijania zainteresowań, jak również dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami z innymi.


Discovery Channel prezentuje pełne emocji i pasji prawdziwe historie, przedstawione w fascynujący i innowacyjny sposób. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, zainteresowań, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu. Dużą popularnością cieszą się także serie poświęcone sztukom walki czy sposobom przetrwania w ekstremalnych warunkach.
Discovery Channel emituje swoje programy 24 godziny na dobę, a ramówka stacji uwzględnia potrzeby polskich widzów. Do najchętniej oglądanych serii należą m.in. Jak to jest zrobione, Miami Ink – studio tatuażu, Szkoła przetrwania, Najniebezpieczniejszy zawód świata, Prawda czy fałsz - pogromcy mitów oraz wiele innych.
©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość