Strona główna

Przełomowy system zarządzania praktyką prawniczą Kleos firmy Wolters Kluwer Polska wchodzi na rynek


Pobieranie 10.33 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar10.33 Kb.Katowice, 23.10.12

Przełomowy system zarządzania praktyką prawniczą Kleos firmy Wolters Kluwer Polska wchodzi na rynek.


Narzędzie Kleos było dotychczas znane w wielu krajach Europy Zachodniej, teraz dostępne jest również w Polsce. Nowy produkt Wolters Kluwer Polska to prawdziwa innowacja znacząco podnosząca jakość zarządzania praktyką prawniczą w kancelarii, czy też w dziale prawnym.

Kleos to aplikacja dostosowana do specyfiki pracy nowoczesnego zespołu prawników, gdzie liczy się szybki dostęp do dokumentów, bezproblemowa komunikacja między współpracownikami, bezpieczeństwo posiadanych informacji. Kluczową zaletą programu Kleos jest stworzenie wspólnego środowiska pracy skupiającego wszystkich pracowników kancelarii lub działań prawnego w firmie. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost wydajności oraz szybką realizację zadań.Filozofia działania programu Kleos opiera się na czterech filarach: wszystko w jednym miejscu, oszczędność, mobilność, bezpieczeństwo.

Wszystko w jednym miejscu
To kluczowa zaleta programu Kleos. Utworzenie wspólnego środowiska pracy skupiającego wszystkich pracowników kancelarii lub działu prawnego pozwala podnieść wydajność i efektownie realizować wyznaczone zadania. Cała dokumentacja wraz z historią edycji znajduje się w jednym, dostępnym dla wszystkich uprawnionych osób miejscu. Wzajemne powiązania między użytkownikami systemu ułatwiają i usprawniają komunikację w zespole. Wystarczy przydzielić pracownikowi zadanie, a system sam umieszcza je na jego pulpicie, w kalendarzu i generuje automatycznie fakturę.
Oszczędność
Obniżanie kosztów działalności administracyjnej to obecnie bardzo ważne wyzwanie stojące przed większością kancelarii. Dzięki Kleosowi można znacząco obniżyć koszty działalności, ponieważ koszty przetwarzania i gromadzenia danych są proporcjonalne do potrzeb prowadzonej praktyki. Wbudowana baza szablonów przydatnych dokumentów i maili przyspiesza codzienne działania kancelarii. Ponadto Kleos pozwala pozbyć się trosk o sprawy administracyjne, wsparcie IT, bezpieczeństwo danych czy dotarcie do potrzebnych informacji. Intuicyjne i proste rozwiązania poprawiają komfort pracy a zaoszczędzony w ten sposób czas często ma większą wartość niż jakiekolwiek nakłady finansowe.
Mobilność
Kleos jest zawsze tam, gdzie jego użytkownik. Dzięki całkowitemu działaniu on-line wszystkie funkcje dostępne są w każdym miejscu i chwili. Wystarczy zalogować się na swoje konto na dowolnym komputerze, smartphonie czy tablecie, aby mieć dostęp do kluczowych udogodnień programu Kleos.
Bezpieczeństwo
Zapewnienie bezpieczeństwa dla danych klientów był priorytetem przy tworzeniu programu Kleos. Prawidłową kontrolę przepływ danych zapewnia zarządzanie prawami dostępu, dzięki czemu nikt poza upoważnionymi osobami nie ma dostępu do przechowywanych w danej sprawie informacji. Wszelka komunikacja w programie Kleos odbywa się za pomocą stabilnych łączy internetowych, a wszelka komunikacja szyfrowana jest protokołami HTTPS. Automatyczna archiwizacja i tworzenie kopii zapasowych odbywa się na certyfikowanych, bezpiecznych serwerach z siedzibą w Niemczech.

Więcej informacji na: www.kleos.pl

WOLTERS KLUWER POLSKA 
Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer.  Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i  konferencje. Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: prawa, firm, podatków, księgowości, usług finansowych, audytu, zarządzania ryzykiem, organów regulacyjnych oraz zdrowia. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2011) w wysokości 3,4 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 000  osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach  i organizacji na stronie www.wolterskluwer.com

Kontakt :


Maria Gabriela Jasińska
PR and Communication Manager
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
www.wolterskluwer.pl
22 535 80 13
0 604 290 769

©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość