Strona główna

Rano 7,00 Poniedz. + Roman Szal ( greg.) Wtorek + Roman Szal ( greg.) Środa + Roman Szal ( greg.) Czwartek 1) + Roman Szal ( greg.) 2) + Anatol Sołtysiak ( 30 dzień) Piątek + Roman Szal ( greg.) Sobota 1) + Roman Szal


Pobieranie 10.79 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar10.79 Kb.
Intencje 30. 11. – 06. 12. 2015 r.

RANO 7,00
Poniedz. + Roman Szal ( greg.)

Wtorek + Roman Szal ( greg.)

Środa + Roman Szal ( greg.)

Czwartek 1) + Roman Szal ( greg.)

2) + Anatol Sołtysiak ( 30 dzień)

Piątek + Roman Szal ( greg.)

Sobota 1) + Roman Szal ( greg.)

2) + Józef, HelenaWIECZOREM 17,00

Poniedz. 1) + Anna, Andrzej ( roczn.)

2) + Walenty Michna

Wtorek 1) + Helena, Józef Kuźniar

2) + Maria Blajer ( od sąsiadów rodzin: Bożek, Zembroń i Bytnar)

Środa 1) + Stefania, Michał

2) Dziękcz. z prośbą o dalsze zdrowie, błogosł. Boże i opiekę Matki Bożej

dla Wiktorii w 18 roczn. urodzin ( od Rodziców)

Czwartek 1) + Franciszka Tajchman ( 21 roczn.)

2) + Maria Blajer ( od rodziny siostry Zofii z Rodziną)

Piątek 1) + Maria Blajer ( od Wiesława i Elżbiety Pezda z rodziną)

2) + Józef, Helena

Sobota 1) + Paweł Ziaja ( od Chrzestnej Matki)

2) + Maria Blajer ( od rodziny Świerczków)


NIEDZIELA
7,30 + Roman Szal ( greg. – koniec !)

10,30 W intencji Parafian16,00 + Władysław Baryła

I Niedziela Adwentu 29. 11. 2015 r.

 1. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”. Będziemy koncentrować się wokół sakramentu chrztu, przygotowując się do 1050 rocznicy chrztu Polski.

 2. Zapraszamy na różaniec wypominkowy dzisiaj o 15,30 połączony z Nowenną przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP; a o 16,00 msza św.

 3. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na Msze św. roratnie codziennie na godz. 17,00. Tak jak w zeszłym roku Dzieci podejmą trud czynienia dobrych uczynków, będą przychodzić na roraty z lampionami, przynosząc wykonane ozdoby choinkowe lub serduszka z zapisanym dobrym uczynkiem, podpisane imieniem i nazwiskiem. Będą losowane Dzieci, które zabiorą figurkę Matki Bożej do domu na jeden dzień, aby pomodlić się wspólnie z Rodziną.

 4. Wykonane serduszka lub inne ozdoby choinkowe, będą dekorować choinki i szopkę w kościele. Wszyscy podejmijmy konkretne postanowienia Adwentowe.

 5. Parafialna Grupa Charytatywna organizuje pomoc dla potrzebujących w naszej parafii. W sklepach na terenie parafii, będą wystawione pojemniki z napisem „dar serca”, kupujących prosimy, aby coś z zakupionych produktów spożywczych, czy słodyczy zostawili w tych pojemnikach.

 6. Jutro wypada wspomnienie św. Andrzeja męczennika – odpust w Husowie.

 7. W tym tygodniu wypadnie I czwartek i I piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszą św.; w czwartek i piątek spowiedź od 16,00.

 8. Ks. Karol zaprasza młodzież klasy I Gimnazjum na katechezę formacyjną w czwartek, rozpocznie się mszą św. wieczorną na godz. 17,00.

 9. Zapraszamy na cotygodniową adorację Najśw. Sakramentu w każdy czwartek oraz na comiesięczną adorację nocną w każdy I Piątek na sobotę, czyli w tym tygodniu.

 10. Chorych odwiedzimy w sobotę przed południem - będzie to już spowiedź przedświąteczna. Prosimy zgłosić nowych chorych.

 11. Członkowie Akcji Katolickiej mają swoje spotkanie w I czwartek po mszy św. a Rycerstwo Niepokalanej w I sobotę.

 12. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, będzie, więc dodatkowa zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołem. Zaprosiliśmy św. Mikołaja w przyszłą niedzielę na sumę.

 13. Pan Organista będzie roznosił opłatki - rozpocznie już jutro - zacznie od Soniny od „Dołu”. Bardzo proszę o serdeczne przyjęcie p. Organisty oraz o ofiary pieniężne, które są jednocześnie wynagrodzeniem, za jego posługę w kościele.

 14. Dziękuje parafianom z rejonu 41, za sprzątanie kościoła i za dekorację adwentową, w sobotę proszę Parafian z rejonu 42 z numerów od 451a do 458a czyli od p. Barbary Ulma do p. Natalii Ulman.

 15. Dzisiaj modlitwę różańcową prowadzi Róża św. Marty, a w przyszłą niedzielę proszę Różę św. Michała.

 16. Na stolikach za ławkami jest nowa prasa katolicka. Są też listy na adorację nocną prosimy chętnych o wpisywanie się na konkretną godzinę.

 17. Są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W tym roku młodzież Oazowa będzie roznosić po domach – raczej w soboty ( minimum 5 zł.)

 18. Intencje.

W listopadzie Bóg powołał do wieczności: Anatola Sołtysiaka, oraz Helenę Uchman.

Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie a światłość wiecznaniechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym”. Amen.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość