Strona główna

Sanimex pph-u bogdan Oleszczak Data obowiązującej umowy


Pobieranie 27.7 Kb.
Data17.06.2016
Rozmiar27.7 Kb.

Dostawca: SANIMEX PPH-U Bogdan Oleszczak

Data obowiązującej umowy: od 08.02.2016 do 08.02.2017

CZĘŚĆ II - profesjonalne środki myjąco - pielęgnujące

L.p

Nazwa towaru:

j.m

Cena jed. w zł

1

Preparat do mycia kwasoodpornych powierzchni w toaletach, zawierający związki powierzchniowo czynne - kwas cytrynowy i inhibitory korozji szybko i skutecznie usuwający zanieczyszczenia (zwłaszcza osady kamienne) z powierzchni emaliowanych, porcelanowych, ceramicznych, nie pozostawiający zacieków o świeżym długotrwałym zapachu - 5 L - (jakości porównywalnej, równoważnej z preparatem TASKI SANI CID). Atest PZH.

Szt.

43,00

2

Środek do ochrony i nabłyszczania posadzek marmurowych, lastrikowych, gresowych, terakoty oraz powierzchni z klinkieru wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nadający połysk bez polerowania, chroniący przed wnikaniem brudu i wody w głąb podłoża - 5 L - (jakości porównywalnej, równoważnej z preparatem GLOSS PROTECT). Atest PZH.

Szt.

83,39

3

Niskopieniący preparat do maszynowego mycia twardych wodoodpornych podłóg. Skutecznie i szybko usuwający wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z mytych powierzchni , neutralny chemicznie i pozostawiający długotrwały świeży zapach - 5 L - (jakości porównywalnej, równoważnej z preparatem TASKI JONTEC 300).
Atest PZH.

Szt.

40,47

4

Środek przeznaczony do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni i przedmiotów sanitarnych kwaso i wodoodpornych (np. muszle klozetowe, pisuary, bidety, wanny, umywalki, kabiny natryskowe, kafelki, otwory ściekowe, syfony itp.). Skutecznie usuwający resztki zapraw budowlanych - 5 L - (jakości porównywalnej, równoważnej z preparatem SANITEX PLUS). Atest PZH.

Szt.

54,12

5

Silny środek do usuwania tłustego brudu, dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego do powierzchni mających kontakt z żywnością - 1 L -(jakości porównywalnej równoważnej z preparatem BRUDPUR VC 242). Atest PZH.

Szt.

9,83

6

Płyn do czyszczenia mebli, blatów, stołów, tablic itp. o szybkim intensywnym działaniu, usuwa nieprzyjemne zapachy bez maskowania, antystatyczny - 1l. (jakości porównywalnej, równoważnej z płynem CHRISTAL ACI/DG) Atest PHZ

Szt.

18,20

7

Żelowy preparat do czyszczenia i odtłuszczania, wielozadaniowy środek do stosowania profesjonalnego: smarów olejów sadzy, długo nie paruje, nie wysycha ( jakości porównywalnej, równoważnej z żelem CHRISAL G5-UAC10960) - 1L, Atest PHZ

Szt.

23,33

8

Dyspersja polimerowa do profesjonalnej pielęgnacji podłóg (np..PCV, linoleum, kamień sztuczny i naturalny)nadaje powierzchniom trwały połysk) porównywalny z preparatem pH ok.8. akrylan a=10l AKRYLAN.

Szt.

157,44

9

Odświeżacz powietrza o długotrwałym przyjemnym zapachu o dużej skuteczności i wydajności w użyciu pH 7,2 (but.750 ml) o jakości porównywalnej z odświeżaczem ROOM CARE R5 (likwidujący zapach Tabacco) atest PHZ.

Szt.

20,00

10

Odświeżacz powietrza o zapachu zielonej herbaty do stosowania w toaletach, szatniach. Posiada przyjemny trwały zapach, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, równoważny, porównywalny do zapachu pH; 6,0-7 Septa Superfresh 1 Greean Tea.

Litr

30,75

11

Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej o poj. 500ml (jakości porównywalnej z preparatem LAKMA ALU STAL)

Szt.

17,10

12

Płyn do szyb w butelkach 0,5 lub 1 litr do bezpośredniego użycia bądź w kanistrach 4 litry lub 20 litrów koncentrat do rozcieńczenia w proporcji 1:1 z wodą. Płyn naturalny, enzymatyczny, biodegradujący zanieczyszczenia równoważny porównywalny z płynem Eco - pH.

Litr

15,01

13

Odświeżacz powietrza o zapachu zielonej herbaty, bardzo wydajny, oleisty, opakowanie butelka 1l. z atomizerem w swoim składzie zawiera niejonowo związki powierzchniowo czynne (jakości porównywalnej, równoważnej z GRITE GREAN TEA FRESH) Atest PHZ.

Szt.

29,52

14

Preparat do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin podłogowych i dywanów, wykazujący działanie antybakteryjne, pozostawiający delikatną powłokę zabezpieczająca -5l-(jakości porównywalnej, równoważnej z preparatem TASKI TAPI EXSTRAT).

Szt.

98,40

15

Mydło dezynfekujące do mycia rąk na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Posiada doskonałe właściwości bakteriobójcze o poj. 1l (jakości porównywalnej, równoważne z mydłem Tenzi Sapone

Szt.

23,99

©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość