Sanktuaria alpejskiePobieranie 13.04 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar13.04 Kb.


SANKTUARIA ALPEJSKIE


PROGRAM: SANKTUARIA ALPEJSKIE

Termin: czerwiec

Wyżywienie: HB

Cena: 2199,00 zł – osoba w pok. DBLOGÓLNE INFORMACJE PIELGRZYMCE
1 DZIEŃ

Przejazd z przerwami przez Polskę na nocleg do hotelu w Czechach. Obiadokolacja. Nocleg.
2 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Opactwa Benedyktyńskiego w Melku które jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO w miarę możliwości spacer ogrodami przyklasztornymi, dalszy przejazd do Mariazell Sanktuarium Matki Boskiej zwaną Matką Łaskawą Austrii, jest to Narodowe Sanktuarium Austrii. Nawiedzenie groty świec i bazyliki z Ołtarzem Łask, gdzie znajduje się jedenastowieczna figura Matki Bożej z Dzieciątkiem. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Mariazell lub Grazu.
3 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd w kierunku Włoch do Schio do Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Miłości gdzie znajduje się figura Dzieciątka Jezus która płakał 3 krotnie. Przejazd do hotelu w okolicach Verony, obiadokolacja. Nocleg.
4 DZIEŃ

Śniadanie, Przejazd do Spiazzi przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Madonna Della Corona , przepięknie położone Sanktuarium które jest wbudowane w skałę i położone nad 400 metrowym urwiskiem. Droga do Sankturium prowadzi pod górę i po licznej ilości schodów. Przejazd do hotelu w okolicach Turynu. Obiadokolacja. Nocleg.


5 DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do Turynu spacer po historycznym centrum. Nawiedzimy renesansową XV-wieczną katedrę św. Jana Chrzciciela, gdzie przechowywany jest słynny Całun Turyński obecnie niedostępny dla zwiedzających, zobaczymy także Plac Karola, Pałac Carigiano, Bazylikę Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, w której znajdują się relikwie św. Jana Bosco, oraz jego ucznia św. Dominika Savio. Przejazd do La Salette do Sanktuarium Płaczącej Madonny. Obiadokolacja, nocleg.
6 DZIEŃ

Śniadanie, czas wolny na refleksje i modlitwę w Sanktuarium. Przejazd przez Szwajcarię na nocleg w okolicach Einsiedeln. Obiadokolacja. Nocleg.
7 DZIEŃ

Śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium Czarnej Madonny z Dzieciątkiem w Einsiedeln – klasztornego kościoła benedyktynów. Przejazd do Opactwa Benedyktynów w Ettal. Przejazd do hotelu w okolicach Monachium. Obiadokolacja, nocleg.
8 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Marktl Am miejsca urodzenia Papieża Bendykta XVI ,krótkie zwiedzanie miasteczka oraz niewielkiego muzeum które jest poświęcone Papieżowi, później przejazd do Altotting popularnego miejsca pielgrzymek z całych Niemiec, zobaczymy Kościół św. Konrada, Bazylikę św. Anny. Dalszy przejazd do hotelu w Czechach w okolicach Pilzna. Obiadokolacja, nocleg.
9 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd z przerwami do Polski. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych/nocnych.


Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności zwiedzania poszczególnych obiektów.

Cena zawiera: Przejazd autokarem, wc, barek, klimatyzacja, dvd. Opiekę pilota na całej trasie przejazdu. Duchową opiekę kapłana, 8 noclegów, 8 śniadań 8 obiadokolacji, ubezpieczenie KL,NNW.Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Niemiec, kosztów lokalnych przewodników , słuchawek potrzebnych do zwiedzania ,120 euro osoba zbierane przez pilota w autokarze. Posiłków i innych wydatków osobistych nie ujętych w programie wycieczki.

©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy