Strona główna

Sprawozdanie z wyjazdu do Teatru Muzycznego w Łodzi


Pobieranie 5.46 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar5.46 Kb.
Sprawozdanie

z wyjazdu do Teatru Muzycznego w Łodzi

w dn. 05 XII 2009r.

realizowanego w ramach Projektu PPWOW


W dniu 05 XII 2009r. został zorganizowany wyjazd do Teatru Muzycznego do Łodzi na musical „Broadway, róg Północnej”. Uczestnicy wyjazdu to kobiety, mężczyźni i młodzież. Łącznie stanowili oni 40 osób. Byli to nie tylko mieszkańcy Jarochówka, ale i sąsiednich sołectw tj. Jarochów, Daszyna i Mazew.

Musical, który mogliśmy obejrzeć to patchwork uszyty z przebojów największych kompozytorów w historii gatunku - Cole'a Portera, George'a Gershwina, Andrew Lloyd Webbera czy Leonarda Bernsteina. Występowały w nim gwiazdy Teatru Muzycznego tj. Sylwia Strugińska, Emilia Klimczak, Tomasz Rak, Piotr Kowalczyk, Agnieszka Gabrysiak, Zbigniew Macias, Aleksandra Drzewicka, Anna Dzionek, Piotr Kowalczyk wraz z Orkiestrą i chórem Teatru Muzycznego, którymi dyrygował kierownik muzyczny łódzkiej operetki Lesław Sałacki. Było to dla nas wielkie przeżycie.

Powrót do OSP w Jarochówku przebiegł pomyślnie. Dojeżdżając na miejsce, wszyscy uczestnicy wypełnili ankietę związaną z wyjazdem, która wykazała brak możliwości indywidualnych wyjazdów z powodów zarówno finansowych jak i lokomocyjnych.

Zorganizowanie wyjazdu w ramach Projektu PPWOW miało na celu zintegrowanie mieszkańców Gminy Daszyna, a także zwiększenie poziomu Kulturalno-Oświatowego.

Ochotnicza Straż PożarnaW Jarochówku w partnerstwie

Z Kołem Kobiet


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość