Strona główna

Staropolanka partnerem wta katowice Open 2016 Nadchodzi największe w Polsce święto światowego tenisa. Już 4 kwietnia 2016 r po raz czwarty wystartuje wta katowice open


Pobieranie 8.6 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar8.6 Kb.

Polanica-Zdrój, 14 marca 2016 rokuInformacja prasowa

Staropolanka partnerem WTA Katowice Open 2016

Nadchodzi największe w Polsce święto światowego tenisa. Już 4 kwietnia 2016 r. po raz czwarty wystartuje WTA Katowice OPEN. Na korcie katowickiego Spodka rywalizować będą mistrzynie z pierwszej setki rankingu WTA na czele z Agnieszką Radwańską, Anną Schmiedlovą i Lesią Tsurenko. Partnerem turnieju jest Staropolanka, która przekaże tenisistom 11 tys. butelek wody.

Staropolanka po raz kolejny wesprze gwiazdy tenisa podczas turnieju z cyklu WTA International Katowice OPEN 2016. Pomiędzy 4 a 10 kwietnia br. w hali Spodka zmierzą się ze sobą najlepsze tenisistki łącznie z trzecią rakietą świata, Agnieszką Radwańską. Zagrają też zwyciężczynie poprzednich odsłon turnieju – Anna Karolina Schmiedlova (WTA 30) w 2015 r. i Alize Cornet (WTA 39) w 2014 r. Wyczekiwany finał i walka o tytuł mistrza WTA Katowice Open będzie miała miejsce w niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 13.00.

- WTA Katowice Open to dla Staropolanki jako partnera impreza obowiązkowa. Od lat wspieramy tenis, a ten najbardziej wyczekiwany w Polsce turniej to wydarzenie na najwyższym sportowym poziomie. Wiele wskazuje na to, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zaciekła niż w ubiegłym roku. Jednocześnie jako partner jak zawsze przypominamy o odpowiednim nawodnieniu organizmu i zdrowym trybie życia. Zgodnie z mottem „Jak coś robisz, rób to z wodą” – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU, producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy.

Turniej rozegra się w Hali Spodka i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, obejmie łącznie 74 mecze, w tym 59 meczów singlowych i 15 meczów deblowych. Turniejowi towarzyszy też tradycyjnie Kids Day, czyli rozgrywki tenisowe i inne atrakcje dla najmłodszych, a także dodatkowe turnieje tenisa dla celebrytów i dziennikarzy. Zasięg WTA Katowice Open szacuje się na 170 mln odbiorców.

Więcej informacji na temat Katowice Open na stronie organizatora www.katowiceopen.com.

***


Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***


Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość