Staropolanka partnerem wta katowice Open 2016 Nadchodzi największe w Polsce święto światowego tenisa. Już 4 kwietnia 2016 r po raz czwarty wystartuje wta katowice openPobieranie 8.6 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar8.6 Kb.

Polanica-Zdrój, 14 marca 2016 rokuInformacja prasowa

Staropolanka partnerem WTA Katowice Open 2016

Nadchodzi największe w Polsce święto światowego tenisa. Już 4 kwietnia 2016 r. po raz czwarty wystartuje WTA Katowice OPEN. Na korcie katowickiego Spodka rywalizować będą mistrzynie z pierwszej setki rankingu WTA na czele z Agnieszką Radwańską, Anną Schmiedlovą i Lesią Tsurenko. Partnerem turnieju jest Staropolanka, która przekaże tenisistom 11 tys. butelek wody.

Staropolanka po raz kolejny wesprze gwiazdy tenisa podczas turnieju z cyklu WTA International Katowice OPEN 2016. Pomiędzy 4 a 10 kwietnia br. w hali Spodka zmierzą się ze sobą najlepsze tenisistki łącznie z trzecią rakietą świata, Agnieszką Radwańską. Zagrają też zwyciężczynie poprzednich odsłon turnieju – Anna Karolina Schmiedlova (WTA 30) w 2015 r. i Alize Cornet (WTA 39) w 2014 r. Wyczekiwany finał i walka o tytuł mistrza WTA Katowice Open będzie miała miejsce w niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 13.00.

- WTA Katowice Open to dla Staropolanki jako partnera impreza obowiązkowa. Od lat wspieramy tenis, a ten najbardziej wyczekiwany w Polsce turniej to wydarzenie na najwyższym sportowym poziomie. Wiele wskazuje na to, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zaciekła niż w ubiegłym roku. Jednocześnie jako partner jak zawsze przypominamy o odpowiednim nawodnieniu organizmu i zdrowym trybie życia. Zgodnie z mottem „Jak coś robisz, rób to z wodą” – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU, producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy.

Turniej rozegra się w Hali Spodka i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, obejmie łącznie 74 mecze, w tym 59 meczów singlowych i 15 meczów deblowych. Turniejowi towarzyszy też tradycyjnie Kids Day, czyli rozgrywki tenisowe i inne atrakcje dla najmłodszych, a także dodatkowe turnieje tenisa dla celebrytów i dziennikarzy. Zasięg WTA Katowice Open szacuje się na 170 mln odbiorców.

Więcej informacji na temat Katowice Open na stronie organizatora www.katowiceopen.com.

***


Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***


Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl
©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy