Strona główna

Szczegóły misji do Aten


Pobieranie 13.63 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar13.63 Kb.
Szczegóły misji do Aten:

1. Proponujemy przylot do Aten w piątek 6 listopada i powrót we wtorek 10 listopada (w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy niewielkie odstępstwa od podanych terminów).

2. Koszty uczestnika misji obejmują; ceny biletów lotniczych, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia (ceny hoteli w Atenach nie przewyższają cen hoteli w Polsce. Postaramy się zapewnić nocleg dla przedsiębiorców w cenie nieprzewyższającej normy delegacyjne).

3. Koszty WPHI Ateny obejmują: koszty związane z organizacją spotkań, tłumaczeń, wynajęcia sal, sprzętu audio-wizualnego, transportu sprzętu itp. podczas targów „MEAT DAYS” o oraz spotkań B2B.Program misji do Aten:

07 listopad 2015 r. (sobota)

10.00 - 11.45  Udział w uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów „MEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2015” w Atenach

11.45 -16.00  - Udział w targach na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach; prezentacja oferty handlowej, nawiązywanie kontaktów, rozmowy B2B.

16.00 – 18.00 Udział w Seminarium WPHI Ambasady RP w Atenach „Polish Meat & Dairy", w ramach „„Dni Polskiego Mięsa i Nabiału „Polish Meat & Dairy Days”, dla greckich i polskich przedsiębiorców podczas Międzynarodowych Targów „MEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2015” w Atenach (Metropolitan Expo Athens). Ramowy program seminarium:  • Występ Zespołu Tańca Ludowego ze Szkoły Polskiej w Atenach

  • Prezentacja „Polska oferta współpracy w zakresie sektora rolno -spożywczego”.

  • Prezentacja poszczególnych firm polskich

  • Prezentacja i degustacja polskich wyrobów i potraw.

  • 18.00 – 20.00 Konferencja prasowa. Rozmowy B2B na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach

8 listopada 2015 r. (niedziela)

10.00 - 20.00 Udział w Międzynarodowych Targach „MEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2015” na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach; prezentacja oferty handlowej, nawiązywanie kontaktów, rozmowy B2B

Podczas targów:

•        Występ polskiego zespołu muzycznego

•        Prezentacja i degustacja polskich wyrobów i potraw

20.00 Spotkanie z przedsiębiorcami zrzeszonymi w Grecko – Polskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej oraz z przedsiębiorcami Klubu Polonijnych Przedsiębiorców w Grecji „Agora".

 

9 listopada 2015 (poniedziałek)

9.30 – 10.30 Seminarium "Dostęp do rynku greckiego - możliwości współpracy z Polonią" organizowane przez WPHI Ateny.

10.30 - 14.30 - Spotkania biznesowe uczestników misji z partnerami branżowymi w siedzibie WPHI Ateny oraz w siedzibach firm greckich.

14.30 – 16.30 Region Attikis - szanse rozwoju (wizyty studyjne).

16.30 – 20.00 Udział w Międzynarodowych „MEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2015” na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach; prezentacja oferty handlowej, nawiązywanie kontaktów, rozmowy B2B.

Podczas targów:

•        Występ polskiego zespołu muzycznego

•        Prezentacja i degustacja polskich wyrobów i potrawPonadto, WPHI Ateny zapewnia:

1. Odbiór uczestników misji z lotniska (w uzasadnionych przypadkach) i pomoc w zakwaterowaniu w Atenach.

2. Dobór partnerów do rozmów B2B właściwych dla branży, jakie reprezentują uczestnicy misji.

3. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas targów Food Expo. Pozyskanie partnerów do rozmów podczas targów oraz przygotowanie list potencjalnych partnerów.

4. Pomoc w prezentacji firm i ofert w języku greckim na stoisku WPHI Ateny podczas targów Meat Days oraz podczas Seminarium i spotkań B2B.

5. Pomoc podczas rozmów biznesowych (pomoc merytoryczna, tłumaczenia).

6. Wspólną organizację lub pomoc w organizacji seminarium, konferencji, konferencji prasowych.

7. Oprawę informacyjną dla uczestników misji w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Grecji.

8. Promocję firmy (w wersji greckiej) wśród greckich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i sugestie.  Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach. Firmy zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie i przesłanie zwrotne formularza uczestnika.Serdecznie zapraszamy do Grecji. W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w organizowanej przez nas misji gospodarczej do Aten, bardzo prosimy o przesłanie ankiety do dnia 15 października 2015 roku. (w załączniku)

athens@trade.gov.pl

www.athens.trade.gov.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość