Strona główna

T. love trasa Prymityw 2014 Goście: Kasia Nosowska, Fisz Support: Drekoty, Straight Jack Cat


Pobieranie 7.16 Kb.
Data17.06.2016
Rozmiar7.16 Kb.
T.LOVE
Trasa Prymityw 2014

Goście: Kasia Nosowska, Fisz

Support: Drekoty, Straight Jack Cat
29 listopada 2014

Klub Stodoła, Warszawa

Podczas ostatniego koncertu T.LOVE w Stodole Muniek Staszczyk obchodził swoje 50-te urodziny. Jesienią będziemy świętować z grupą inny jubileusz. W tym roku mija bowiem 20 lat od wydania legendarnej płyty Prymityw.

T.LOVE, w ramach trasy promocyjnej, wystąpi na deskach Stodoły 29 listopada.

Wydany w listopadzie 1994 roku album Prymityw po dziś dzień jest prawdziwą pigułą punkrockowej energii. Krążek nagrany został tuż po odejściu Janka Benedeka – już z Majcherem na gitarze – i skonsolidował na wiele lat skład zespołu… z Perkozem, Polakiem i Nazimem. Ten łobuzerski zestaw chuligańskich, pełnych miejskiej poezji kawałków, dał im kopa na całą dekadę, owocując kolejnymi udanymi albumami, takimi jak Al Capone czy też Chłopaki nie płaczą.


Zespół chce uczcić tę 20-tą rocznicę, wydając na jesieni specjalną dwupłytową wersję Prymitywa, złożoną z CD i DVD.
CD zawierać będzie remaster oryginalnej ścieżki dźwiękowej z 1994 roku plus trzy premierowe piosenki. Dwa z tych kawałków to utwory autorstwa zespołu (Italia i Pole Garncarza), trzeci to Jałta Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu T.LOVE. Wykonując ten utwór, brzmiący dziś niebywale aktualnie, grupa chciała oddać hołd wielkiemu poecie i pieśniarzowi, w przypadającą na ten rok 10-tą rocznicę jego śmierci.
DVD zawierać będzie, zarejestrowany 20 lat temu w krakowskim studio TVP Łęg, koncert zatytułowany T.LOVE Prymityw. Koncert ten, emitowany zresztą wielokrotnie na antenach TVP czy TVP Polonia, pokazuje band w doskonałej formie scenicznej. To jeden z ich najlepszych występów telewizyjnych na żywo, pełen biologicznej, prymitywnej energii, mający w sobie niesamowitą moc.
Dwupłytowe wydawnictwo, promowane singlem i teledyskiem do utworu Italia, będzie miało swoja premierę 14 października 2014 roku.

T.LOVE razem z gośćmi: Kasią Nosowską i Fiszem, a także suportami Straight Jack Cat Drekoty, wystąpi w Stodole już 29 listopada.

Bilety:

Przedsprzedaż: 55pln (miejsca stojące), 100pln (balkon)Od 09.11.2014: 62pln (miejsca stojące), 110pln (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość