TĘcza – nagrody wojewódzkie dolnośląskie: Młodzik: Agata Nowak



Pobieranie 31.72 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar31.72 Kb.
TĘCZA – NAGRODY WOJEWÓDZKIE
Dolnośląskie:

Młodzik:


1. Agata Nowak – Szkoła Podstawowa nr 28, Al. Wyzwolenia 43, Wałbrzych,

  1. Magdalena Markgraaf – Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Marynarska 31, Legnica,

  2. Maja Trojan - Szkoła Podstawowa im. J. Gielniaka, Niwnice149, Lwówek Śląski,

Gimnazjalista:

  1. Klaudia Mierzwa – Gimnazjum, Gminny Zespół Szkół, ul. Parkowa 7, Kobierzyce

  2. Izabela Chomielec – Gimnazjum Publiczne im. Wł. Reymonta, ul. Traugutta 1a, Kłodzko

3. Joanna Malińska – Publiczne Gimnazjum, ul. Szkolna 4, Zawidów,

Licealista:



  1. Agata Ozdowska – Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. M. Curie - Skłodowskiej, ul. Kolejowa 2, Szczawno Zdrój,

  2. Agnieszka Czyż – V Liceum Ogólnokształcące, ul. Kasztelańska 5, Wałbrzych,

  3. Marta Budka - I Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego, ul. Paderewskiego 17, Wałbrzych,

Kujawsko - pomorskie:

Młodzik:


  1. Anna Piotrowska – Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "EDUKACJA”, ul. Bolta 12, Toruń

2. Paulina Mosińska - Gawrońska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Wojciecha, ul. Wojska Polskiego 7, Bydgoszcz

Gimnazjalista:



  1. Łukasz Lampert – Gimnazjum Gminne, ul. Toruńska 6, Lisewo,

  2. Wioleta Kożuch – Gimnazjum nr 1 im. dra K. Karasiewicza, ul. Piastowska 23, Tuchola

  3. Klaudia Balcer – Publiczne Gimnazjum im. Jana Lubańskiego, ul. Nowa 6, Lubraniec

Licealista:

  1. Paweł Kozakowski – IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, ul. Kaliska 108, Włocławek

  2. Magdalena Jabłońska – I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej, ul. Mickiewicza 6, Włocławek

  3. Danuta Basińska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Gen. Wł. Sikorskiego, ul. Narutowicza 34, Inowrocław

Lubelskie:

Młodzik:


  1. Jakub Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 14 im T. Kościuszki, Al. Warszawska 94, Lublin

  2. Monika Zyniecha – Szkoła Podstawowa w Korchowie I, Książpol,

Gimnazjalista:

  1. Adrianna Macierzyńska – Gimnazjum nr 2, ul. Kowalskiego 20, Dęblin

  2. Joanna Bolesławicka – Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Lubelska 16, Kurów

  3. Andrzej Wilczyński – Gimnazjum nr 2, Radoryż Kościelny, Krzywda

Licealista:

  1. Anna Humin – Liceum Ogólnokształcące, Siennica Różana 266

  2. Karolina Bęczkowska – IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. A. Struga 6, Lublin

  3. Mateusz Jaworski - Zespół Szkół, Liceum, ul. Siedlecka 1, Janów Podlaski

Lubuskie:

Młodzik:


  1. Marlena Cichoszewska Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Kościuszki 26, Nowa Sól

2. Magdalena Drupka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka, ul.Graniczna 5a, Czerwieńsk

Gimnazjalista:



  1. Agnieszka Matus – Gimnazjum nr 6, ul. Chopina 18 A, Zielona Góra

  2. Joanna Jamniuk – Gimnazjum nr 3, ul. Szkolna 5, Gorzów Wlkp.

  3. Weronika Warzocha– Społeczne Gimnazjum, ul. 11 Listopada 33, Żary

Licealista:

  1. Iga Zwierzycka – Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, ul. Gimnazjalna 9, Nowa Sól

Łódzkie:

Młodzik:


  1. Michalina Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 11 im. St. Żeromskiego, ul. Żeromskiego 2/4, Zduńska Wola

  2. Klaudia Modrzejewska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki, ul. Kaliska 12, Łowicz,

  3. Gniewomir Ciołek – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Chajewie, Brąszewice

Gimnazjalista:

  1. Ewelina Marzec – Gimnazjum, Zespół Szkół Publicznych, Kocierzew Południowy

  2. Alicja Dębowska – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Makowskiego, ul. Mahatmy Gandhiego 14, Łódź

  3. Emilia Wrzosek – Gimnazjum Publiczne, jeruzal, Kowiesy,

Licealista:

  1. Aneta Stróżewska – Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta, ul. Musierowicza 2, Zgierz

  2. Jagoda Domagała – I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego, ul. Armii Krajowej 30, Radomsko

  3. Ewelina Włodarczyk - Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1, ul. Waleriana Łukasińskiego 21, Żychlin

Małopolskie:

Młodzik:


  1. Aleksandra Kaszuba – Szkoła Podstawowa, Zespół Szkółe, ul. Piłsudskiego 139, Zagórze

  2. Karolina Bielak – Szkoła Podstawowa, Zespół Szkół, Naprawa 378, Jordanów

3. Aleksandra Kalata – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza, ul. Główna 12, Szczawnica

Gimnazjalista:



  1. Anna Gut – Zespół Szkół, ul. Piłsudskiego 34, Poronin

  2. Kinga Kizoń – Zespół Szkół w Królowej Górnej, Kamionka Wielka

3. Anna Zięba – Publiczne Gimnazjum w Otfinowie,

Licealista:



  1. Bernadeta Dudek II Liceum Ogólnokztałcace im K. K. Baczyńskiego, ul. Wyszyńskiego 19, Chrzanów

  2. Justyna Bieniek – Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Kongresowa 11, Zator

  3. Dorota Soja – Koło Plastyczne, Liceum w Czułowie, Liszki

Mazowieckie:

Młodzik:


  1. Róża Rutkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki, ul. Kościuszki 19, Maciejowice

  2. Cezary Rejdych – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Patriotów 347, Warszawa

3. Przemysław Nowakowski – Zespół Szkół w Pamiątce, ul. A. i W. Górskich 3, tarczyn

Gimnazjalista:



  1. Zuzanna Zakrzewska – Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. A. J. Czartoryskiego, ul. Gagarina 19, Radom

  2. Dariusz Podhajski – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1, ul. Miodowa 22 c-d, Warszawa,

3. Katarzyna Radziszewska – Gimnazjum, Zespół Szkół Publicznych, ul. Leśna 13, Leszno,

Licealista:



  1. Sylwia Konopińska – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych, ul. Smocza 6, Warszawa,

  2. Patrycja Szczubełek – Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1, ul. Warszawska 72, Kozienice,,

3. Marta Rzążewska – I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, ul. Floriańska 10, Siedlce

Opolskie:

Młodzik:


1. Joanna Sebzda – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Łączańska 1, Namysłów,

Gimnazjalista:



  1. Kamil Turek – Gimnazjum, Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 1, Chróścice,

  2. Alicja Ledwig – Publiczne Gimnazjum nr 4, ul. 1 Maja 3, Kędzierzyn Koźle

Licealista:

  1. Piotr Swoboda – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Hallera 6, Opole,

  2. Anna Gandziarowska – Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego, ul. Bohaterów Warszawy 10, Głuchołazy

Podkarpackie:

Młodzik:


  1. Adrian Wolski –Szkoła Podstawowa w Żeglcach 242, Chorkówka

  2. Kamil Kizior – Zespół Szkół w Borowej, 39-215 Czarna

  3. Mikołaj Majka – Szkoła Podstawowa, ul. Konarskiego 23, Czarna

Gimnazjalista:

  1. Barbara Wołoszyn – Gimnazjum nr 2, ul. Szopena 13, Rzeszów

  2. Joanna Zięba – Gimnazjum nr 1, ul. Biernackiego 6, Mielec

  3. Karolina Kowalczyk – Gimnazjum, Zespół Szkół nr 3, ul. Piaskowa 15, Nisko

Licealista:

  1. Michał Mazur – Zespół Szkół, 38-530 Zarszyn

  2. Justyna Woźniak – Liceum Plastyczne, ul. Lewakowskiego 47, Krosno

  3. Aneta Bąk – III Liceum Ogólnokształcące, ul. Szopena 11, Rzeszów

Podlaskie:

Młodzik:


  1. Natalia Pankiewicz – Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Pułaskiego 96, Białystok

  2. Karolina Górecka – Szkoła Podstawowa, ul. Polowa 11, Stawiski

  3. Joanna Gaicka – Szkoła Podstawowa nr 19, Mieszka I 18, Białystok

Gimnazjalista:

  1. Barbara Olszewska – Gimnazjum Publiczne nr 7, ul. Stołeczna 6, Białystok,

  2. Katarzyna Dąbrowska – Gimnazjum, ul. Ludowa 5, Wysokie Maz.

  3. Monika Pierzchała – Publiczne Gimnazjum nr 13, ul. Piastowska 3d, Białystok

Licealista:

  1. Wioleta Wnorowska – Liceum Plastyczne, ul. M. Skłodowskiej Curie 1, Łomża

  2. Paulina Żukowska – VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Wierzbowa 7, Białystok

  3. Karolina Chochańska – I Liceum Ogólnokształcące, ul. Brukowa 2, Białystok

Pomorskie:

Młodzik:


  1. Małgorzata Fularczyk – Szkoła Podstawowa, ul. Gdyńska 7, Żukowo

  2. Jakub Przesławski – Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. Armii Krajowej 26, Gdynia

Gimnazjalista:

  1. Sławomir Orłowski – Gimnazjum, ul. Wybickiego 33, Kolbudy

  2. Patryk Bartnik – Gimnazjum nr 11, ul. Słowackiego 53, Gdynia

  3. Patryk Szpakowicz – Społ. Gimnazjum UTO, ul.Bursztynowa 12, Ustka

Licealista:

  1. Natalia Bobrowska – III Liceum Ogólnokształcące, ul. Wzgórze Wolności 3, Kartuzy

  2. Agata Graban – Liceum Ogólnokształcące, ul. Ograna 56, Gdańsk

  3. Paulina Wenta – I Liceum Ogólnokształcące, ul. Szkoły Morskiej 1, Tczew

Śląskie:

Młodzik:


  1. Justyna Majerska – Szkoła Podstawowa, ul. Rynek 14, Wilamowice

  2. Maja PerygaPrywatna Szkoła Podstawowa, ul. Studencka 18, Katowice

  3. Marta Grabowska – Szkoła Podstawowa., ul. Lasowicka 103, Nowe Chechło

Gimnazjalista:

  1. Aleksandra Dobrowolska – Gimnazjum nr 4, ul. Graniczna 46, Katowice

  2. Karol Gawroński – Gimnazjum, ul. Częstochowska 61, Żarki

  3. Magdalena Maj – Gimnazjum Fundacji ”Elementarz”, ul. Studencka 18, Katowice

Licealista:

  1. Ewa Kohut – IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Słowackiego 15-17, Bielsko-Biała

  2. Anna Muszczak – Liceum Ogólnokształcące, ul. Mickiewicza 10, Koniecpol

  3. Bartosz Skrzyczek – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Ułańska 7, Katowice

Świętokrzyskie:

Młodzik:


  1. Joanna Rasała –Szkoła Padstawawa nr 1, ul. Kościuszki 1, Busko-Zdrój

  2. Karolina Kaczmarczyk – Szkoła Podstawowa, Włostów 1

Gimnazjalista:

  1. Michał Blicharski – Gimnazjum nr 1, ul. Siedmiu Źródeł 7, Pińczów

  2. Róża Berus – Gimnazjum w Zespole Szkół, ul. Ksiażęca 149, Skarżysko-Kamienna

  3. Justyna Żalińska – Gimnazjum, ul. Szkolna 7, Chmielnik

Licealista:

  1. Joanna Czarny – Liceum Ogólnokształcące, ul. Partyzantów 3, Kazimierza Wielka

  2. Dominika Sikora – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Piłsudskiego 50, Skarżysko-Kamienna

  3. Katarzyna Lewczyk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Radomska 72, Starachowice


Warmińsko - mazurskie:

Młodzik:


  1. Dominika Partyka – Szkoła Podstawowa w Ruszkowie, Uzdowo

  2. Kinga Wieczna – Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Polna 18, Działdowo

Gimnazjalista:

  1. Ewelina Derewońko – Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173, Elbląg

  2. Roksana Żuber – Gimnazjum, ul. Młodzieżowa 26, Pisz

  3. Faustyna Makaruk –Gimnazjum nr 1, ul. Kasprowicza 1, Szczytno

Licealista:

  1. Ewa Datczuk – Liceum Ogólnokształcące, ul. Sikorskiego 15, Braniewo

  2. Paulina Hirsch – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, ul Mroza 25, Olsztyn

  3. Magdalena Pietrasiak – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, ul Mroza 25, Olsztyn

Wielkopolskie:

Młodzik:


  1. Joanna Wojciechowska – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 27, Kaźmierz

  2. Małgorzta Malachowicz – Gimnazjum nr 67, ul. Chojnicka 57, Poznań

  3. Anita Ślężak – Szkoła Podstawowa w Morakowie, Gołańcz

Gimnazjalista:

  1. Paulina Kaczmarek – Gimnazjum w Sokołowie, Koło

  2. Karolina Załęcka – Gimnazjum nr 57, ul. Sierakowska 23, Poznań

  3. Daria Suska – Gimnazjum, Zespół Szkół nr 1, ul. Brzozowa 4, Piła

Licealista:

  1. Kinga Bartol – Liceum, OSW, Pl. Przemysława 9, Owińska

  2. Szymon Ćwikliński – Liceum, Zespół Szkół nr 3, ul. Mickiewicza 4, Szamotuły

  3. Bartosz Gorczyca – Liceum Ogólnokształcące, ul. ks. Kegla 1a, Środa Śl.

Zachodniopomorskie:

Młodzik:


  1. Monika Pawełek – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Łopuskiego 15, Kołobrzeg

  2. Patrycja Pecyna – Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Cyryla i Metodego 44, Szczecin

  3. Sara Swęd – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. I DWP 4 a, Złocieniec

Gimnazjalista:

  1. Aleksander Matejko – Gimnazjum nr 5, ul. Komuny Paryskiej 20, Szczecin

  2. Paula Szewczyk – Gimnazjum Publiczne, ul. Dworcowa 2A, Drawsko Pomorskie

  3. Katarzyna Gawer – Gimnazjum nr 2, ul. J. Śliwińskiego 1, Kołobrzeg

Licealista:

  1. Ilona Wiśniewska – Zespół Szkół w Choszcznie, ul.Chrobrego 31A

  2. Anna Rewińska – Zespół Szkół Plastycznych, ul. Racławicka 9, Koszalin

  3. Paulina Pawlicka – Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna 2, Gołczewo





©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy