Strona główna

Termin: 14. 08 28. 08. 2013 r. Dzień 1 polska, antalya


Pobieranie 22.57 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar22.57 Kb.
Biuro Podróży ORLANDO PIELGRZYMKI s.c.

32-050 Skawina, ul. Ks. J. Popiełuszki 2 DTel./Fax: 0048 12 276 24 39

www.orlando.com.pl, orlando@orlando.com.pl


Termin: 14.08 - 28.08.2013 r.

Dzień 1 POLSKA, ANTALYA


O ustalonej godzinie spotykamy się na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Po odprawie paszportowo-bagażowej nastąpi bezpośredni przelot do Antalyi. Po przylocie do Antalyi (około godz……….. czasu lokalnego), transfer autokarem do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 ALANYA


Rano, po śniadaniu zwiedzanie Alanya, jednego z najpiękniejszych kurortów tureckich. Zobaczymy arsenał i stocznię pochodzącą z XII wieku, gdy miasto było twierdzą seldżucką. Będziemy mieli możliwość podziwiania z imponującej wieży Kizil Kule (Czerwona wieża) wspaniałej panoramy miasta i zatoki. Zobaczymy kompleks murów obronnych, kościół bizantyjski, meczet i zajazd. Msza Św. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 TARS


Rano, po śniadaniu przejazd wzdłuż wybrzeża śródziemnomorskiego do Tarsu, miejsca urodzenia świętego Pawła. Msza Św. Zobaczymy jego dom, studnię oraz Bramę Kleopatry. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 KAPADOCJA


Rano, po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Kapadocji, krainy słynącej z baśniowego krajobrazu. Zwiedzimy podziemne miasto Kaymakli, Dolinę Goreme z wczesno chrześcijańskimi kościołami, Dolinę Gołębi, wizyta w pracowni onyksu, pokaz produkcji tradycyjnej ceramiki kapadockiej w Avanos, zamek Uchisar. Msza Św. Kolacja i nocleg w Kapadocji. Fakultatywnie – Noc Kapadocka ” z pokazami tańców wirujących derwiszów i tańców z różnych regionów.


Dzień 5 KONYA


Śniadanie. Wizyta w pracowni tradycyjnych kapadockich dywanów. Przejazd do Konya. Zwiedzanie Konya, dawnego Ikonium (szlak św. Pawła), ważnego religijnego centrum życia islamu - Muzeum Mevlany, dawny klasztor wirujących derwiszów. Msza Św. Przejazd na kolację i nocleg w Konya.

Dzień 6 ANKARA


Śniadanie. Msza Św. Przejazd do stolicy kraju - Ankary z postojem nad słynnym słonym jeziorem Tuz. Zwiedzanie Muzeum Kultur Anatolijskich w Ankarze. Kolacja, nocleg w Ankarze.

Dzień 7 ISTAMBUŁ


Śniadanie. Msza Św. Przejazd do Istambułu. Fakultatywny rejs po cieśninie Bosfor oddzielającej dwa kontynenty Europę i Azję - dodatkowo płatny. Kolacja, nocleg w Istambule.

Dzień 8 ISTAMBUŁ


Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie Istambułu: Pałac Topkapi, Hagia Sofia, Błękitny Meczet, Bazylika św. Jerzego - siedziba Bartłomieja I Ekumenicznego Patriarchy Konstantynopola, czas wolny na słynnym Wielkim Krytym Bazarze. Kolacja, nocleg w hotelu.

Dzień 9 TROJA, PERGAMON


Śniadanie. Przejazd wzdłuż wybrzeża Morza Marmara do przeprawy promowej w Cieśninie Dardanele. Zwiedzanie ruin starożytnej Troi, (Koń Trojański, muzeum, ruiny starożytnego miasta) i Pergamonu (jeden z siedmiu kościołów Apokalipsy świętego Jana). Msza Św. Kolacja, nocleg na wybrzeżu egejskim koło Pergamonu.

Dzień 10 EFEZ


Śniadanie. Przejazd do Efezu. Nawiedzenie Domu Matki Bożej, w którym spędziła ostatnie lata życia oraz bazyliki św. Jana, gdzie znajduje się zgodnie z tradycją grób Apostoła. Zwiedzanie ruin starożytnego Efezu, najlepiej zachowanego antycznego miasta, w którym przez ponad 2 lata nauczał św. Paweł, z ruinami kościoła Matki Bożej (jeden z siedmiu kościołów Apokalipsy św. Jana). Msza Św. Wizyta w tradycyjnej dawnej wiosce greckiej Sirince. Kolacja, nocleg w okolicach Efezu.

Dzień 11 PAMMUKALE, HIERAPOLIS


Śniadanie. Msza Św. Przejazd do Pammukale i starożytnego Hierapolis, miejsca męczeństwa św. Filipa. Możliwość kąpieli w słynnych „basenach” tzw. Bawełnianego Zamku. Przejazd przez góry Taurus na wybrzeże śródziemnomorskie. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 12 RIWIERA TURECKA


Rano, po śniadaniu wyruszymy na Riwierę Turecką. Czas wolny, wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 13 RIWIERA TURECKA


Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 14 RIWIERA TURECKA


Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 15 POWRÓT DO POLSKI

Rano, po śniadaniu wykwaterowanie z Hotelu. Następnie przejedziemy na lotnisko w Antalya. Przylot do Katowic (lotnisko w Pyrzowicach) w godzinach …….. Transfer autokarem do Makowa Podhalańskiego.

CENA: 4690 zł /os.


CENA ZAWIERA:

 • przelot samolotem czarterowym na trasie: Katowice (Pyrzowice) - Antalya - Katowice (Pyrzowice);

 • wszystkie opłaty lotniskowe,

 • transfery autokarem w Turcji,

 • 11 noclegów w Hotelach ***/****

 • 3 noclegi (ostatnie 3 noce) w Hotelu 5***** położonym na Riwierze Tureckiej - Hotel nad morzem - z wyżywieniem ALL INCLUSIVE.

 • wyżywienie 2 razy dziennie (11 śniadań, 11 obiadokolacji) – podczas objazdu;

 • wyżywienie All Inclusive – podczas pobytu w Hotelu 5***** nad morzem (ostatnie 3 noclegi).

 • ubezpieczenie KL, NW

 • opiekę polskojęzycznego pilota

 • podatek VAT.


CENA NIE ZAWIERA:

 • wizy tureckiej (około 15 EUR/osoby lub 20 USD)

 • wejściówek do zwiedzanych obiektów (około 110 EUR/os.).

 • wycieczek fakultatywnych (rejs po Bosforze: około 26 euro/os., noc Kapadocka: około 26 euro/os.)

 • zwyczajowych napiwk


UWAGA!!! NALEŻY ZABRAĆ PASZPORT!!! (WAŻNY MINIMUM 6 MIESIĘCY).

B.P. ORLANDO TRAVEL ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW.B.P. ORLANDO TRAVEL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość