Strona główna

Vision : hunger suppresant


Pobieranie 4.22 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar4.22 Kb.
VISION : HUNGER SUPPRESANT


UWAGA! Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy zastosowaniu razem z preparatem FAT ABSORBER

KG-Off "Hunger Suppressant" pozwala ograniczyć ilości spożywanego pokarmu dzięki temu, że kontroluje uczucie głodu. Aktywny składnik produktu – glukomannam – to rozpuszczalny w wodzie błonnik roślinny o działaniu oczyszczającym. Jest uzyskiwany z korzeni unikalnej japońskiej rośliny o nazwie konjac.

Glukomannan pod wpływem wody pęcznieje w żołądku tworząc żel, dzięki czemu powoduje powstanie uczucia sytości i braku łaknienia, a przy tym prawie nie ma kalorii.

"Hunger Suppressant" pomaga wykształcić niezwykle ważny nawyk, niezbędny dla prawidłowego odżywiania się, polegający na częstym jedzeniu, ale w małych ilościach.Jedna kapsułka zawiera:
Środek zapobiegający adhezji: stearynian magnezu - 5,05 mg
Konjac powder (Amorphophallus konjax) – 499,95 mg

Przeciwwskazania:
Indywidualna nietolerancja na składniki suplementów diety. GDA nie powinny być przekraczane.

Dawkowanie:
Otworzyć kapsułkę a nastepnie jej zawartość wymieszać w szklance wody i natychmiast wypić. Zaleca się spożywać 2 kapsułki dziennie tj. na 30 minut przed obiadem i kolacją.

Produkt:
60 kapsułek o masie 601mg.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25 ° C.

Wchłanialność przez organizm naturalnych preparatów Vision wynosi ponad 96-98%Producent Arkopharma to światowy lider w fitoterapii, czyli w leczeniu produktami naturalnymi, roślinnymi. Preparaty Vision wytwarzane są według rygorystycznych norm jakościowych- certyfikat GMP i w unikalnej współczesnej technologii kriogenicznego zamrażanie ciekłym azotem w temp. – 196 stopni C. Komórki roślinne w niskiej temperaturze ulegają hibernacji i w stanie uśpienia mogą pozostawać przez 3 lata. Cenne substancje znajdujące się w roślinach pozostają nietknięte.
Standard GMP to najwyższy w świecie wymóg dla produkcji farmakologicznej gwarantujący jakość i bezpieczeństwo.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość