Strona główna

W oficjalnych programach eksperymentalnych nie widzac konkretnych rezultatow medycyny akademickiej w latach 90-tych


Pobieranie 2.9 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar2.9 Kb.
Dr James Andrew Mayer, amerykanin polskiego pochodzenia urodzil się w Oxnard w stanie Kalifornia . Po ukończeniu szkoly średniej na kierunku biologia-chemia w 1972r podjal studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce na kierunku medycznym.

Studia kontynuowal we Włoszech na Uniwersytecie w Trieście uzyskując dyplom lekarski.Po ukończeniu studiow podjal prace na Uniwersytecie w Trieście w Centrum Onkologii Piersi ze specjalizacja chirurgii onkologicznej. UczestniczącW oficjalnych programach eksperymentalnych nie widzac konkretnych rezultatow medycyny akademickiej w latach 90-tych

Nawiązał kontakt z takimi naukowcami jak G. V. Pantellini., Di Bella, Gerson.Wraz z grupa lekarzy stosujących niekonwencjonalne metody leczenia chorob degeneracyjnych – w tym nowotworow- narazali się oficjalnemu lobby medycznemu, które doprowadzilo nawet do wydania wyroku sadowego w zawieszeniu za stosowanie tychże metod. Jednak ani dr Mayer ani inni lekarze z tej grupy nie poddawali się. Niejednokrotnie „gabinetami „ gdzie udzielano porad wielu pacjentom były parkingi na Piazzale Roma w Wenecji czy tez wloskie kafejki.unikajac aresztowania przez policje. Uporem i konsekwentna postawa stworzyli nowe lobby, doprowadzając do tego, ze lekarze w szpitalach musieli pod rygorem sadowym stosowac oficjalnie metody leczenia nowego lobby.W konsekwencji zostal ustanowiony przez wloski Parlament Dekretu o wolności wyboru przez pacjenta onkologicznej metody leczenia.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość