Strona główna

Warszawa 06. 12. 2008 Amil Bestecke Gmbh flatware Manufacturer


Pobieranie 6.98 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar6.98 Kb.
Warszawa 06.12.2008 Amil Bestecke GmbH

Flatware Manufacturer


Przedstawiamy Państwu sztućce niemieckiej marki AMIL Bestecke Germany. Nowa kolekcja to nowatorskie, trwałe i eleganckie wzory. Są one przykładem świetnej jakości i precyzji wykonania.


Dzięki funkcjonalnemu wzornictwu, doskonałej jakości materiałów i znakomitemu wykończeniu powierzchni zestawy spełniają najwyższe wymagania klientów. Elegancja, styl i niebanalne wzornictwo to nasze credo.
Sztućce wykonane są ze szlachetniej, nierdzewnej stali chromo- niklowej 18/10, niezwykle odpornej na zarysowania i korozję. Dzięki nowoczesnej technologii i grubości materiału 3,5 mm gwarantujemy trwałość i piękno. Najlepszym dowodem na to, że używana przez naszą firmę stal jest wysokiej jakości, jest fakt, iż sztućce Amil Bestecke jako jedne z niewielu na Polskim rynku, można bezpiecznie używać w zmywarkach.
Ostrza noży są indywidualnie testowane dla zapewnienia odpowiedniej jakości, a rękojeści naszych sztućców zapewniają pewny i ergonomiczny chwyt dla zwiększonej wygody i bezpieczeństwa. Chcemy aby dzięki dbałości o każdy szczegół nasze sztućce służyły Państwu przez wiele lat a najlepiej przez całe życie!

ZASADY UŻYTKOWANIA I PIELĘGNACJI


Aby sztućce Amil Bestecke służyły Państwu jak najdłużej, należy starannie dobierać środki do czyszczenia i zwrócić uwagę by nie zawierały środków silnie wybielających i dodatków szorujących lub korozyjnych. Często występujące, nie tylko w Polsce, silne detergenty, skutecznie i szybko myjące, lecz zawierające silne odczynniki inwazyjne i agresywne mogą powodować matowienie części polerowanych i satynowanych. Resztki cytryn, octu, majonezu, lodów, sera, mleka i soli nie powinny przez dłuższy czas zostawać na powierzchni sztućców. Nie oznacza to, iż musicie państwo myć je natychmiast po spożyciu, ale nie zaleca się zostawianie się ich w takich warunkach na dłużej (na przykład na noc).

Najlepszym sposobem utrzymania sztućców w doskonałym stanie jest ich regularna pielęgnacja. Po użyciu należy sztućce umyć za pomocą delikatnych detergentów, a następnie wytrzeć do sucha miękką tkaniną. Utrzymanie sztućców suchych jest bardzo ważne i dlatego nie jest wskazane pozostawianie ich w zmywarkach. Jeśli do czyszczenia używamy właśnie zmywarki, należy stosować specjalne wkłady i kosze wyłącznie dla sztućców. Tam mogą być wygodnie sortowane i transportowane bez narażenia na uszkodzenia.


Prosimy o przestrzeganie powyższych porad tak abyście utrzymali Państwo wszystkie prawa i roszczenia z tytułu gwarancji.
Wszystkie zestawy sztućców Amil Bestecke posiadają 2 letnią gwarancję od daty zakupu.

Nasze sztućce są oferowane w zestawach po 24, 72, 86 i 96 w opakowaniach prezentowych lub walizkach.

Sztućce Amil Bestecke posiadają certyfikaty jakości według ekspertyz wykonanych przez Szwajcarski instytut z filią w Niemczech SGS Institut Fresenius GmbH, Im Maisel 14, 65232 Taunusstein o numerze: 733773, potwierdzające jakość stali 18/10.

Eldar Sebastian SawickiAmil Bestecke Polska


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość