Strona główna

Warszawa, marzec 2008 r. Informacja prasowa


Pobieranie 13.69 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar13.69 Kb.

Warszawa, marzec 2008 r.


INFORMACJA PRASOWA

Persil Sensitive Aloe Vera i Silan Natural Sensitive Aloe Vera


PERSIL I SILAN – ODKRYJ ROZWIĄZANIE DLA SWOJEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY!
Problem wrażliwej skóry dotyka coraz większej liczby osób. W ponad 30% gospodarstw domowych w Polsce minimum jeden z członków rodziny ma wrażliwą skórę. Ostatnie badanie firmy Henkel, przeprowadzone wspólnie z niemieckim Stowarzyszeniem Alergików i Astmatyków pokazało, że takie osoby mają bardzo wysokie oczekiwania dotyczące środków do prania. Wychodząc im naprzeciw Henkel oferuje dwa innowacyjne, przebadane dermatologicznie, produkty z aloesem: Persil Sensitive Aloe Vera i Silan Natural Sensitive Aloe Vera.
Wrażliwa lub podrażniona skóra jest prawdziwym utrapieniem. Czerwieni się, piecze i swędzi. Gwałtowne zmiany temperatury, wiatr, silne słońce, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy kontakt z nieodpowiednimi detergentami stanowią dla niej poważne zagrożenie.

Nowy Persil Sensitive Aloe Vera jest produktem odpowiednim do prania ubrań osób o wrażliwej skórze, mających skłonności do skórnych objawów alergii oraz chcących zminimalizować kontakt skóry z substancjami uczulającymi. Proszek posiada doskonałe właściwości piorące. Może być używany do prania ubrań wszystkich członków rodziny, przy każdej temperaturze prania – od 30°C do 95°C*, do wszystkich tkanin naturalnych i syntetycznych (poza wełną i jedwabiem). Testy dermatologiczne dowiodły, że można go używać nawet do prania tkanin, które mają kontakt z bardzo wrażliwą skórą.
  • Proszek do prania Persil Sensitive Aloe Vera przeznaczony jest do prania tkanin białych i o jasnych kolorach; Usuwa uporczywe plamy min. z herbaty i soków. Formuła proszku sprawia, że wyprane w nim rzeczy stają się olśniewająco czyste. Jest dostępny w opakowaniach: 400 g, 2 kg, 4 kg, 6 kg.
  • Proszek do prania Persil Sensitive Color Aloe Vera jest przeznaczony do prania tkanin kolorowych; Usuwa uporczywe plamy nawet w niskich temperaturach. Formuła proszku sprawia, że wyprane w nim rzeczy stają się olśniewająco czyste. Jest dostępny w opakowaniach: 400 g, 2 kg, 4 kg, 6 kg.
  • Żel do prania Persil Sensitive Aloe Vera doskonale usuwa zwłaszcza tłuste plamy np. oleju, sosów czy makijażu. Konsystencja żelu powoduje, że środek szybko rozpuszcza się w wodzie i dobrze wypłukuje. Można go używać zarówno do prania ręcznego, jak i w pralkach. Można go nanieść przed praniem bezpośrednio na uporczywe plamy, co ułatwia ich usuwanie. Jest dostępny w butelkach: 1,5 l i 3 l.


Cena:

Proszek do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 400 g, cena od 5,49 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 2 kg, cena od 19,99 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 4 kg, cena od 31,99 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 6 kg, cena od 44,99 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Color Aloe Vera, 400 g, cena od 5,49 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Color Aloe Vera, 2 kg, cena od 19,99 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Color Aloe Vera, 4 kg, cena od 31,99 zł

Proszek do prania Persil Sensitive Color Aloe Vera, 6 kg, cena od 44,99 zł
Żel do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 1,5 l, cena od 19,99 zł

Żel do prania Persil Sensitive Aloe Vera, 3 l, cena od 31,99 zł


* Persil Sensitive Color zaleca się używać do 60º C
***

Nowy Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera i Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera zostały stworzone z myślą o płukaniu ubrań osób o bardzo wrażliwej skórze.


Oba warianty „Sensitive” zawierają naturalne składniki (mleczko migdałowe, olejek z avocado oraz aloes), co zostało podkreślone w nazwach obu tych produktów poprzez dodanie słowa „Natural”. Zawartość naturalnych składników w płynach z linii „Sensitive” jest bardzo istotna dla użytkowników tego typu produktów.
Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka i jest polecany do płukania ubranek dzieci powyżej 6. miesiąca życia oraz odzieży osób o bardzo wrażliwej skórze. Zmiękczające właściwości płynu „Sensitive” wzmocnione łagodzącym działaniem mleczka migdałowego i aloesu sprawiają, że Twoje ubrania staną się miękkie i pachnące przy minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień skóry.
Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera to wymarzone dla skóry wrażliwej połączenie kojącego aloesu i olejku awokado, które nada Twoim ubraniom delikatny zapach, minimalizując możliwość powstania podrażnień skóry.
Oba nowe warianty Silan Sensitive sprawiają, że tkaniny stają się miękkie, puszyste, miłe w dotyku, nie elektryzują się i łatwo się je prasuje.
Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera oraz Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera dostępne są w butelkach o czterech różnych wielkościach.
Cena:

Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera 500 ml

oraz Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera 500 ml , cena: 4,99 zł

Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera 1L

oraz Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera 1L, cena: 8,99 zł

Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera 1,5l

oraz Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera 1,5L, cena: 9,99 zł

Silan Natural Sensitive Almond Milk & Aloe Vera 2L

oraz Silan Natural Sensitive Avocado Oil & Aloe Vera 2L, cena: 14,99 zł

Używając produktów Persil Sensitive Aloe Vera i Silan Natural Sensitive Aloe Vera możecie być pewni, że Wasza wrażliwa skóra jest w dobrych rękach!

***
Dodatkowe informacje:

Magda Gieorgica

Dynamics PR - Biuro Prasowe Henkel Polska

tel. (22) 625 48 21

e-mail: magda.gieorgica@dynamicspr.pl©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość