Strona główna

Wydział Koordynator Wydziałowy


Pobieranie 84.84 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar84.84 Kb.


Wydział


Koordynator Wydziałowy


Adres


E-mail


Telefon

Wydział Artystyczny
Instytut Sztuki


Dr Hanna Grzonka

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 62

hanna.grzonka@us.edu.pl

+48 33 854 61 00

Wydział Artystyczny
Instytut Sztuki


Dr hab. Katarzyna Pyka

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 62

katarzyna.pyka@us.edu.pl

kasiapyka@onet.eu

+48 33 854 63 24

Wydział Artystyczny Instytut Muzyki

Prof. przew. kwal. II st.
Wiesław Cienciała


43-400 Cieszyn
ul. Bielska 62

wieslaw.cienciala@us.edu.pl



+48 33 854 62 60

Wydział Artystyczny Instytut Muzyki

Dr hab. Bogumiła Mika

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 62

bogumila.mika@us.edu.pl

mikabog@poczta.onet.pl

+48 33 854 61 17

Wydział Artystyczny Instytut Muzyki

Dr Zenon Mojżysz

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 62

zenonm@poczta.onet.pl

-

Wydział Biologii
i Ochrony Środowiska


Dr hab. Alina Kafel

ul. Bankowa 9, 40-007 Katowice

alina.kafel@us.edu.pl

+48 32 3591260


Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach
Instytut Informatyki


Dr Małgorzata Przybyła-Kasperek

ul. Będzińska 39, 41-200 Sosnowiec

malgorzata.przybyla-kasperek@us.edu.pl

+48 32 368 97 46

Instytut Technologii

I Mechatroniki

Dr Joanna Korzekwa

ul. Śnieżna 2, 41-200 Sosnowiec

joanna.korzekwa@us.edu.pl

+48 32 3689577

Instytut Nauki o Materiałach

Dr Joanna Korzekwa

ul. Śnieżna 2, 41-200 Sosnowiec

joanna.korzekwa@us.edu.pl

+48 32 3689577

Wydział Nauk
o Ziemi


dr hab. Jolanta Burda


ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec

jolanta.burda@us.edu.pl

+48 32 3689285

+48 32 3689348



Wydział Etnologii
i Nauk o Edukacji


Dr hab. Barbara Grabowska




barbara.grabowska@us.edu.pl

basiagra@wp.pl

+48 338546204



Wydział Prawa
i Administracji


Dr hab. Monika Jagielska

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11 B

monika.jagielska@us.edu.pl

+48 32 359 16 16

Wydział Prawa
i Administracji


Dr Katarzyna Pokryszka

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11 B

katarzyna.pokryszka@us.edu.pl

+48 32 3591316

Wydział Matematyki, Fizyki
i Chemii

Instytut Matematyki


Dr Paweł Gładki

40-007 Katowice
ul. Bankowa 14

pawel.gladki@us.edu.pl

+48 32 359 14 86

Instytut Fizyki

dr Arkadiusz Bubak

40-007 Katowice
ul. Uniwersytecka 4

arkadiusz.bubak@us.edu.pl

+48 32 359 19 77
+48 32 359 15 01

Instytut Chemii

Dr Aleksandra Tyl

40-007 Katowice
ul. Bankowa 14

aleksandra.tyl@us.edu.pl
atyl@us.edu.pl


+48 32 359 15 62
+48 32 359 19 30

Wydział Pedagogiki i Psychologii
Instytut Psychologii


Mgr Maria Chełkowska

40-126 Katowice
ul. Grażyńskiego 53

maria.chelkowska@us.edu.pl

+48 32 3599725

Instytut Pedagogiki

Dr Barbara Czarnota-Palenik

40-126 Katowice
ul. Grażyńskiego 53

barbara.majkut-czarnota@us.edu.pl
bmajkut@us.edu.pl


+48 32 359 97 67

Wydział Filologiczny
Instytut Języków Romańskich
i Translatoryki -
J. Hiszpański


Dr Cecylia Tatoj

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

cecylia.tatoj@us.edu.pl
tatoj@us.edu.pl


+48 32 364 08 50
+48 32 269 18 51

Wydział Filologiczny Instytut Kultur
i Literatur Anglojęzycznych


Dr Marek Kulisz

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

marek.kulisz@us.edu.pl



+48 32 364 08 20

Instytut Języka Angielskiego

Mgr Monika Zasowska

Dr Artur Kijak



Dr hab. Jolanta Latkowska

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

monicazas@yahoo.com

artur.kijak@us.edu.pl; artur.kijak@gmail.com

jolanta.latkowska@us.edu.pl

+48 32 269 18 61

Katedra Międzynarodowych Studiów Polskich

Dr hab. prof. UŚ
Romuald Cudak


40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

romuald.cudak@us.edu.pl
studiapolskie@us.edu.pl


+48 32 200 94 23



Instytut Języka Polskiego

Dr hab. Prof. UŚ Magdalena Pastuch

40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

magdalena.pastuch@us.edu.pl



+48 32 200 95 22

Instytut Nauk
o Literaturze Polskiej


Dr Beata Nowacka

40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

beata.nowacka@us.edu.pl

+48 32 200 94 18

Instytut Języków Romańskich
i Translatoryki -
J. Francuski


Dr Aleksandra Chrupała

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

aleksandra.chrupala@us.edu.pl

+48 32 364 08 50

Instytut Języków Romańskich
i Translatoryki -
J. Francuski


Dr Andrzej Rabsztyn

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

arabsztyn@wp.pl

+48 32 364 08 99

Instytut Języków Romańskich
i Translatoryki -
J. Włoski


Dr Lucyna Marcol-Cacoń


41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

lucyna.marcol@wp.pl

+48 32 364 08 64

Instytut Filologii Germańskiej

dr Aleksandra Łyp-Bielecka

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5


olalypbielecka@poczta.onet.pl)

+48 32 364 08 94

Instytut Filologii Germańskiej

Dr Grażyna Krupińska

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

grazynakrupinska@op.pl

+48 32 3640 917

Instytut Filologii Słowiańskiej

dr Marta Buczek

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

marta.buczek@us.edu.pl)

+48 32 364 08 75

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej

Dr Maciej Walczak

41-200 Sosnowiec
ul. Grota Roweckiego 5

maciej.walczak@us.edu.pl

+48 32 364 09 22

Katedra Filologii Klasycznej

Dr hab. Prof. UŚ Przemysław Marciniak

40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

przemyslaw.marciniak@us.edu.pl

+48 32 200 94 17

Instytut Nauk
o Kulturze


Dr Jacek Mikołajczyk

pl. Sejmu Śląskiego 1, 40-032 Katowice

jacek.mikolajczyk@us.edu.pl




Instytut Bibliotekoznawstwa
i Informacji Naukowej


dr Anna Seweryn

40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

anna.seweryn@us.edu.pl

+48 32 200 93 14

Katedra Literatury Porównawczej

Prof. zw. dr hab.
Tadeusz Sławek


40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

tadeusz.slawek@us.edu.pl

+48 32 200 92 60

Wydział Radia
i Telewizji


Dr inż. Olaf Flak

40-955 Katowice
ul. Bytkowska 1 B

ja@olafflak.com

+48 32 258 21 04

Wydział Nauk Społecznych
Instytut Filozofii


Dr Marta Ples

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

marta.ples@us.edu.pl

+48 32 359 16 09

Instytut Historii

Dr hab. Piotr Boroń



40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

piotr.boron@us.edu.pl
boron@saba.wns.us.edu.pl


+48 32 359 21 02

Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Dr Robert Radek



40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

robert.radek@us.edu.pl
radek@us.edu.pl


+48 32 3591956
+48 32 3591957
+48 32 3591958
+48 32 3592400

Instytut Socjologii

Dr Witold Mandrysz

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

witold.mandrysz@us.edu.pl

+48 32 359 16 57

Instytut Socjologii

Dr Katarzyna Ponikowska - Cichoń

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11


katarzyna.ponikowska@us.edu.pl;

kaspon@wp.pl




Zakład Historii Sztuki

Dr hab. Irma Kozina

40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

irma.kozina@us.edu.pl

+48 32 359 17 98



Szkoła Zarządzania

Dr Jarosław Rybczyński

41-500 Chorzów
ul. 75 Pułku Piechoty 1

jaroslaw.rybczynski@us.edu.pl






Wydział Teologiczny

Dr Mariola Kozubek

40-043 Katowice ul. Jordana 18

mariola.kozubek@us.edu.pl




Szkoła Języka
i Kultury Polskiej


Dr hab. prof. UŚ
Jolanta Tambor


40-032 Katowice
pl. Sejmu Śląskiego 1

jolanta.tambor@us.edu.pl
szkola@us.edu.pl


+48 32 200 94 24
+48 32 251 29 91






©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość