Strona główna

Wykaz instytucji i kancelarii poselskich, do których należy wysłać list: Ministerstwo Budownictwa: Andrzej Kordian Aumiller


Pobieranie 75.42 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar75.42 Kb.
Wykaz instytucji i kancelarii poselskich, do których należy wysłać list:

Ministerstwo Budownictwa:
Andrzej Kordian Aumiller

Minister Budownictwa

Ul. Wspólna 2/4

00-926 Warszawa


Piotr Styczeń

Sekretarz Stanu

Ministerstwo Budownictwa

Ul. Wspólna 2/4

00-926 Warszawa
Grzegorz Majcherczyk

Dyrektor Departamentu Regulacji Rynku Nieruchomości

Ministerstwo Budownictwa

Ul. Wspólna 2/4

00-926 Warszawa

gmajcherczyk@mb.gov.pl

Komisja Infrastruktury:
1) Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz zmianie niektórych innych ustaw (druk 1468)
Michał Wojtkiewicz

Przewodniczący Podkomisji

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa


ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 422


Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Michała Wojtkiewicza PiS

ul. Chopina 5


33-170 Tuchów
woj. małopolskie

Dutka Bronisław
Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa


ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 64


Bronislaw.Dutka@sejm.pl
Biuro Poselskie posła Bronisława Dutki

ul. Zielona 4


34-600 Limanowa
woj. małopolskie

Gadowski Krzysztof

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 74


Krzysztof.gadowski@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Krzysztofa Gadowskiego

ul. Katowicka 24


44-335 Jastrzębie Zdrój
woj. śląskie

Huskowski Stanisław Tadeusz

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 113


Stanislaw.Huskowski@sejm.pl

Biuro Poselskie Stanisława Huskowskiego

ul. Oławska 2


50-123 Wrocław
woj. Dolnośląskie

stanislaw.huskowski@platforma.org

Materna Jerzy

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 225


Jerzy.materna@sejm.pl

Biuro Poselskie Jerzego Materny

ul. Ciesielska 10 m. 1


65-001 Zielona Góra
woj. lubuskie

matbiur@wp.pl

Papież Stanisław

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 468



Stanisław.papiez@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Stanisława Papieża

ul. Grodzka 15 m. 2


31-018 Kraków
woj. małopolskie

Szczepański Wiesław Andrzej

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 366


leszno@sld-wlkp.pl
Wieslaw.Szczepanski@sejm.pl
Biuro Poselskie Posła Wiesława Szczepańskiego

ul. Poniatowskiego 7 m. 2


64-100 Leszno
woj. wielkopolskie

Wojtera Marek

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 421



Marek.Wojtera@sejm.pl
Biuro Poselskie Posła Marka Wojtery

ul. Przedrynek 8


99-100 Łęczyca
woj. łódzkie

KOMISJA INFRASTRUKTURY:

Kołodziej Janusz -  przewodniczący
Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa


ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 158



Janusz.kolodziej@sejm.pl

Biuro Poselskie posła Janusza Kołodzieja

ul. Sokoła 8


38-200 Jasło
woj. Podkarpackie

Jarmuziewicz Tadeusz   -  zastępca przewodniczącego

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 121


Tadeusz.jarmuziewicz@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Tadeusza Jarmuziewicza

ul. Krakowska 9


45-018 Opole
woj. opolskie

Mężydło Antoni -  zastępca przewodniczącego

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 229



Biuro Poselskie Posła Antoniego Mężydły

ul. Piekary 35/39


87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

antoni.mezydlo@sejm.pl

Romaniuk Wojciech -  zastępca przewodniczącego

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 314



Wojciech.romaniuk@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Wojciecha Romaniuka

ul. Moniuszki 35


21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie

Tchórzewski Krzysztof -  zastępca przewodniczącego

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 368



krzysztof@tchorzewski.pl

Biuro Poselskie Posła Krzysztofa Tchórzewskiego - Prawo i Sprawiedliwość

ul. Świętojańska 4


08-110 Siedlce
woj. mazowieckie

Abgarowicz Łukasz Maria   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 1



Lukasz.Abgarowicz@sejm.pl

Biuro Poselskie Łukasza Abgarowicza

ul. Królewiecka 14


09-402 Płock
woj. Mazowieckie

biuroabgarowicz@o2.pl

Adamczyk Andrzej  

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 2



Andrzej.adamczyk@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Andrzeja Adamczyka - Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 7


32-065 Krzeszowice
woj. małopolskie

Bestry Jan   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 14



Jan.bestry@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Jana Bestry

ul. Powązkowska 44 b


01-797 Warszawa
woj. Mazowieckie

Jan.Bestry@sejm.pl

Brudziński Joachim

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 25


Joachim.brudzinski@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Joachima Brudzińskiego

ul. Al.Wyzwolenia 7 m. 10


70-552 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Chmielowiec Zbigniew

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 37



Zbigniew.chmielowiec@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Zbigniewa Chmielowiec

ul. Mickiewicza 5


36-100 Kolbuszowa
woj. Podkarpackie

zbigniew.chmielowiec@sejm.pl

Czarnecki Witold

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 46


Witold.czarnecki@sejm.pl

Biuro Poselskie Witolda Czarneckiego -Prawo i Sprawiedliwość

ul. Aleja Niepodległości 21


64-100 Leszno
woj. wielkopolskie

Czesak Edward

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 50



Edward.czesak@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Edwarda Czesaka

ul. Okocimska 2


32-800 Brzesko
woj. małopolskie

Dudziński Tomasz Mirosław

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 63


Tomasz.Dudzinski@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Tomasza Dudzińskiego

ul. 11 Listopada 46


21-200 Parczew
woj. Lubelskie

tomasz.dudzinski@pis.org.pl

Fedorowicz Andrzej

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 68



Andrzej.fedorowicz@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Andrzeja Fedorowicza Liga Polskich Rodzin

ul. Grochowa 2 A


15-423 Białystok
woj. podlaskie

Grzesik Andrzej

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 103



Andrzej.grzesik@sejm.pl
Samoobrona RP Biuro Posła Andrzeja Grzesika

ul. Oleska 20


42-700 Lubliniec
woj. Śląskie
Andrzej.Grzesik@poczta.pl

Jeneralski Sławomir

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 126



Slawomir.jeneralski@sejm.pl

Biuro Poselskie Sławomira Jeneralskiego

ul. Gdańska 10


85-006 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Slawomir.Jeneralski@sejm.pl

Klepacz Witold  

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 474



Witold.klepacz@sejm.pl

Biuro Poselskie Witolda Klepacza

ul. Mościckiego 14


41-200 Sosnowiec
woj. śląskie

Krasoń Janusz

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 175


Janusz.krason@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Janusza Krasonia

ul. Al. Matejki 6


50-333 Wrocław
woj. dolnośląskie

Lamczyk Stanisław

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 186



Stanisław.lamczyk@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła - Stanisław Lamczyk

ul. Kościuszki 12


83-300 Kartuzy
woj. pomorskie

Litwiński Arkadiusz

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 198


Arkadiusz.Litwinski@sejm.pl

Biuro Poselskie Arkadiusza Litwińskiego

ul. Jagiellońska 85/7


70-437 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

Łuczak Mieczysław Marcin   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 204


Mieczysław.luczek@sejm.pl

Biuro Poselskie Mieczysława M. Łuczaka - Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Plac Legionów 8


98-300 Wieluń
woj. Łódzkie

posel@mluczak.pl

Masłowska Gabriela

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 223


gabriela.maslowska@sejm.pl
Biuro Poselskie Posłanki Gabrieli Masłowskiej

ul. Al. Racławickie 9 m. 40


20-059 Lublin
woj. lubelskie

Misztal Piotr

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 234


Piotr.misztal@sejm.pl

Biuro Poselskie Piotra Misztala

ul. Zachodnia 59 m. 1


91-063 Łódź
woj. łódzkie

p.misztal-biuro@wp.pl

Młyńczak Aldona

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 236


aldona.mlynczak@sejm.pl

Biuro Poselskie Posłanki Aldony Młyńczak

ul. Oławska 2


50-123 Wrocław
woj. dolnośląskie

Piekarska Katarzyna Maria

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 286


katarzyna.piekarska@sejm.pl

Biuro Poselskie Katarzyny Piekarskiej

ul. Rozbrat 44 a m. p.217


00-419 Warszawa
woj. mazowieckie

Pierzchała Elżbieta

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 287


Elzbieta.pierzchala@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła RP Elżbiety Pierzchały

ul. Dworcowa 3


40-012 Katowice
woj. śląskie

Seliga Dariusz

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 330


Dariusz.seliga@sejm.pl

Biuro Poselskie - Dariusz Seliga

ul. Prymasowska 17 m. 9


96-100 Skierniewice
woj. łódzkie
Staroń Lidia

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 350


Lidia.Staron@sejm.pl

Biuro Poselskie Lidia Staroń

ul. Kopernika 45 m. 11


10-512 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Tobiszowski Grzegorz

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 388


Grzegorz.tobiszowski@sejm.pl
Biuro Poselskie Posła Grzegorza Tobiszewskiego

ul. Niedurnego 69 c


41-709 Ruda Śląska
woj. śląskie

Tomaka Jan Walenty  

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 389



jan.tomaka@sejm.pl

Biuro Poselskie Jan Walenty Tomaka

ul. ks. Jałowego 10 m. 3


35-010 Rzeszów
woj. podkarpacki

Wziątek Stanisław   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 435



s.wziatek@wp.pl

Biuro Poselskie SLD Posła Stanisława Wziątka

ul. Kościuszki 5/1


78-320 Połczyn Zdrój
woj. zachodniopomorskie

Zbonikowski Łukasz   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 455


Lukasz.zbonikowski@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Łukasza Zbonikowskiego

ul. Jagiellońska 21


87-800 Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Żaczek Jarosław   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 457


Jarosław.zaczek@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Jarosława Żaczka

ul. Karola Wojtyły 25/33


08-500 Ryki
woj. lubelskie

Żmijan Stanisław   

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 459



stanislaw.zmijan@sejm.pl

Biuro Poselskie Posła Stanisława Żmijana

ul. Plac Wolności 2


21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie

Żyszkiewicz Jerzy

Komisja Infrastruktury Sejmu RP

00-902 Warszawa
ul. Wiejska 4/6/8

Skrytka pocztowa 460



Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Jerzego Żyszkiewicza

ul. M. Reja 10


56-400 Oleśnica
woj. dolnośląskie

Jerzy.Zyszkiewicz@sejm.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość