Strona główna

Wynagrodzenie: 50 zl/ h Maurycy Dobronarciarski


Pobieranie 6.54 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.54 Kb.
Romuald Głośny – kierownik projektu – osoba kontaktowa, stanowcza, powinna stanowić autorytet dla reszty. Trzon grupy projektowej. Kierownik jest odpowiedzialny za organizację całego zespołu projektowego, przydzielenie zadań poszczególnym członkom zespołu. Do jego obowiązków należy stworzenie harmonogramu całego projektu. Musi dopilnować aby poszczególne zadania zostały wykonane na czas, aby nie opóźniły całego projektu, powinien nadzorować pracę członków zespołu. Jest również odpowiedzialny za: czynności administracyjne, planowanie i prognozowania.

WYNAGRODZENIE: 50 zl/ h

Maurycy Dobronarciarski – analityk – kontaktuje się bezposrednio z klientem,jest odpowiedzialny za okreslenie wymagan systemu okreslenie celu i zakresu projektu, analiza wymagan klienta, oszacowanie mozliwosci technologicznych, zatwierdzenie poprawnosci zalozen poszczegolnych trzonow projektu, jest odpowiedzialny za zmieszczenie się w ramach danego budzetu. Powinien również na biezaco analizowac wymagania klienta, analizowac postep pracy oraz przeprowadzic analize jakosci.

WYNAGRODZENIE: 40 zl/h

Kalesanty Białasiński –programista – odpowiedzialny za modul komunikacji z sieciami, implementacja metod,prowadzenie raportow i dokumentacji,konsultacja z analitykiem.

WYNAGRODZENIE: 30 zl/h

Kunegunda Bijacz – grafik komputerowy – osoba odpowiedzialna za szate graficzna calego systemu.Do jej zadan należy sporzadzenie projektu graficznego, okreslenie designu, sporzadzanie raportow. W sprawie projektu powinna się kontaktowac z klientem, w sprawie połączenia design z aplikacją komunikuje się z Hieronimem Tupalskim - programistą.

WYNAGRODZENIE: 35 zl/h

Hieronim Tupalski – programista – stworznie interfejsu systemu(gui),odpowiedzialny za stworzenie glownej czesci aplikacji,prowadzenie raportow i dokumentacji, konsultacja z analitykiem.

WYNAGRODZENIE: 40zl/h

Helga Szkop- programistka- bazodanowiec- odpowiedzialna za stworzenie i uaktualnianie bazy danych (ewentualna migracja danych ze starej bazy do nowej) ,powinna prowadzic raporty odnosnie wszelkich wprowadzonych zmian, konsultacja z anlitykiem.

WYNAGRODZENIE: 30 zl/h


Bożydar Kielbasińki – tester – testowanie modulow oprogramowania - wykrywanie bledow, sporzadzenie sprawozdań dotyczacych przeprowadzonych testow,zglaszanie poważnych błędów do kierownika projektu oraz poszczególnych błędów osobom odpowiedzialnym za implementację danego modułu, w którym błędy wystąpiły. Odpowiada za niezawodnosc systemu.Prowadzi analize wydajnosci, testy i weryfikacje procedur.

WYNAGRODZENIE: 35 zl/h

Alfred Dik – ekspert techniczny- osoba znajaca się na sprzecie komputerowym, która przygotowuje niezbedne narzedzia do pracy innych czlonkow zespolu projektowego.Sporzadza raporty, okresla wymagania sprzętowe zespołu projektowego, konfiguracje sprzetowa.

WYNAGRODZENIE: 25 zl/h

Adolf Kuśtyk – kadra szkoleniaodpowiedzialny za przeprowadzenie szkolenia dla przyszlych uzytkownikow systemu. Szkolenie odbywac się będzie po zatwierdzeniu ostatecznej wersji aplikacji.Zajecia będą się odbywac 3 razy w tygodniu w godzinach 16-18. KOSZT: 25 zl od zajec; 3 x 25 zl.

Andrzej Dzik – dostawca pizzy – zapewnienie zywnosci dla zespolu projektowego, od poniedzialku do piatku o godz. 13.

KOSZT: 5 x 15 zl dziennie.©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość